Saturday, January 28, 2006

Aurora Lele Kaqurrele Video
Song: Aurora - Gezuar Pavarsin
Song: aurora - Gjithmone eshte vone
Song: Aurora - Lady
Song: Aurora - Dedikuar ty
Song: Aurora - Larg je ti
Song: Aurora - Per mua ishe ti
Song: Aurora - pizza donna
Song: Aurora - Pse
Song: Aurora - Te urrej
Song: Aurora - Ti
Song: Aurora - Ti s'je ne oroskop
Song: Aurora - Kaqurrele

25 comments:

Anonymous said...

You are the best i like you

Anonymous said...

jeni shum te mie dhe shum cooll jeni
nga fanca

Anonymous said...

une e kam emrin anduena dhe jam nga franca jetoj ne paris
jeni shum te mir shum kull jeni tung tung pi mije
Kisssssssssssssssssssss

Anonymous said...

SHUM MIR KENDONI VAZHDONI KESHTU JU DUA SHUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonymous said...

Fitorja nga gjeneva

shum mir kendoni vazhdoni tung tung

Anonymous said...

Tungiiiiiiiii këndoni teper mir veq vazhdoni qyshtu bye bye kalofshi mir Tina nga Zvicra

Anonymous said...

jeni me te miret a vetem para njerz tung nga wiena,austria

Anonymous said...

tung tung jeni shum simpatik dhe kendoni shum mir dhe suksese ne te ardhmen dhe vous etes les meilleurs salut nga franca

Anonymous said...

Tung Tung Aurora

Këngë shumë e fort a,me t'vërtet jeni në rrugë të mbarë

shumë suksese në të ardhmen

from Germany

Anonymous said...

hey my nme is dorela. aurora is da bst.even sme of me m8ts here in englang london tink dere gr8t. aurora rocks

Anonymous said...

I love you guys, you're the Best of the Best!!!!
nga NYC

Anonymous said...

Tung te gjitheve ju pershendes shum,jeni shum te mir.Me pelqejne kenget e juaja shum vetem vazhdoni keshtu.
Veqanerisht do te doja ta Pershendes kengetarin me floket e gjata,sepse i perngjan djaloshit shum qe ekam dashur je shum i mir,dhe sa here te shoh ty eshoh te dashurin tim,qe jemi humbur nga syt tash e tri vjet tung.

Anonymous said...

je ne connaissais pas du tout ce groupe et j'adore trop cette chanson.

Anonymous said...

Shume te bukura i keni kenget nqs jane te pakopjuara,vetem kete leel kacurele se ku e keni gjetur si titull,sikur e keni kerkuar borxh.Nuk eshte shume i fisem.

Anonymous said...

hi aurora ihr seit die besten das lied ist sooooo geil es gefällt mir urrr ihr seit auch extrem süss
also macht soooo weiter
tungi valentina kisss

Anonymous said...

ej tung une jam shqiproni nga prizreni .e pershendes ,YLLIN,NAZIN,DHE AGONIN JAN SHUM TË MIRË DHE LET VAZHDOJNE
JU DUA SHUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonymous said...

ej tung une jam shqiproni nga prizreni .e pershendes ,YLLIN,NAZIN,DHE AGONIN JAN SHUM TË MIRË DHE LET VAZHDOJNE
JU DUA SHUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sara said...

hej aurora ne fillim jon kan te mire tash jon ba si afrim muqiqi veq kur t'ja nisin me shku ne ulqin me knu veres

Anonymous said...

aurora ne fillim jon kan shum te mire po tash jon ba shum palidhje se pi knojn do kang si turke po doken si me kan afrimmuqii edhe keni me pa veres ne ulqin kur t'ja nisin me knu hahaha

Anonymous said...

kenge e bukur,po me anglishten e prishin,i humt shija kenges!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Anonymous said...

HEJ NUK MUNA ME THAN QE AURORA NUK OSHT GRUP I MIR SE VEQ LIVDOHEN ANI MA NAZI KATASTROF SHUM FILOZOF BRE EDHE NUK ASHT KERKUSHI PO MENDJEN HAVA E KA TE KISHA THA ULE ATA KRY PAK SE KERKUSHI NUK JE A MORRE VESH SE SYT ME THIK KOM ME TI NXJERR MORE KURVAN SE TI KALLESH PER ELVANA GJATEN PO AJO NUK TA RRAS IUUUUUUUUUUUUUU KALLU

Anonymous said...

nuk kame degjuar ze me te bukur.

Anonymous said...

O Alban anuk po te dalin boll te hollat qe po i fiton ne muzik po te ka dal ren edhe kamarier mu ba a. E ti Naz i mir je po pe prish veten kur po bahesh filozof e krejt mallin si SALI BERISHA. E ti Yll e ke kryt shum te dredht bre

Anonymous said...

kuku qka i kam kta iri o zot as sun i sho me sy bre se betera jan valla as nuk kan vesh per muzik veq e hapin gojen pa lidhje ni fmi ma mir se kta knojn po veq kan da me me marr emer pa lidhje valla tung

Anonymous said...

What a great site » » »