Wednesday, January 25, 2006

Era Corrupted - A e din? Video

27 comments:

Anonymous said...

HEy can yo pleazzzzzzzzzzz tell me da code 4 thiss

Anonymous said...

man this is the best albanian song ive ever heard u guys are the shit man keep up the good work

Anonymous said...

swome ass song man your guys rock dude fuck cant get enough of this shit peaceeee

Anonymous said...

hold tyte era corrupted for the song keep reppiN................RuFF K!D shqipet e pergjakshme

Anonymous said...

eshte kenga me ma kuptim qe kam degjuar<<<<<<<<<

Anonymous said...

eshte kenga me ma kuptim qe kam degjuar<<<<<<<<<

Anonymous said...

ej a ban ni pytje a e dini ju??? si je kengtare ma te mir??? keep up the exellent music

Anonymous said...

dude you are hot but to bad im all the way in usa

Anonymous said...

Hey Everyone! I really love this song and i wanan fiend the lyrics and the code of this song can u help me plss?/AlbanianCHICK:D

Anonymous said...

me te vertet kjo eshte njera prej kengeve me te mira der tani. hallall ec ka muzik nice fare kodin im beheni search ne google per ec - a e din video dhe do dali ne google videos aty ne krah te djatht keni kodin Ose mail me ne ZhupAne@aim.com jya dergoj une.
Im out

Anonymous said...

hi this song was good bckk thenn but now its gonee dryyy era corrupted r OLDD NEWSS boii thrr all shit wastemanzz noww evry1 knows dat n dnt try it e.c from tironce gyal

Anonymous said...

JU LUMTE JENI SHUME TE MIRE KENGA ESHTE E MREKULLUSHME MU RENGJETH MISHI KUR E DEGJOVA ESHTE REALITETI JO ATA BUDALLLIQE TE KENDOJNE TE TJERET JU PUTH FOTR TE GJITHVE SE E MERITONI

Anonymous said...

oi y r ppl h8in on dis is cuz is 2 gud innit allow h8in man even wen des guyz r da oldest yh dis song will alwayz b a legend cuz is 2 gud n resembles da truth....shume kenga mire...e.c da best albo rappers evaaaaaaaa (t London)

Anonymous said...

omggg
DEY LOOK LYK DA BESTTT
SOUND LYK DA BESTT
N YUP U GUESSED IT DEY R...
DA BESSSSTTTTTTTTTTTT!!!!!!
(i'll calm down now got a bit excited lol)

Anonymous said...

jeni njesha sidomos ai nga kopliku knan me zemer . Kenge qi tregan tamam realitetin shqiptar

Anonymous said...

its ok but not as good as dudas song b4 i uste 2 liked ok am exjadureteing a little its kool song keep up wid good work.

Anonymous said...

Ey bravo....Nuk po them se jeni më të mirët se ka të tjerë që jan të mirë...Por kjo kënga është një këng që meriton një cmim të madh...Më bëhet qefi që artistët e ri në Shqipëri dhe Kosovë mendojn për situatën dhe gjëndjen që është, dhe që nuk e kan harruar...Panvarsisht që jeni të mdhenj tani në botë akoma mendoni...Bravo...Ju uroj suksese dhe lumturi në të ardhmen...Ciaoo

Anonymous said...

Hi, you're the best of the best.
Respect!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go on, Alboooozzzzzzz!!!!!!

From Germany, Shqipe!!!!!!!!!!!

Anonymous said...

BRAVO!!! Kenga me e mire gje kam degjuar. Na rengjethet shpirtin!!! Mergimtarja

matila said...

that vidio clip above id the best.....seriously wt the code 4 dat ....it is rockin on my comp....

engi said...

Me pelqen teksit..i thjeshte por shume realist

Anonymous said...

hey kjo eshte kenga ma e mire

Anonymous said...

una canzone molto bella by svizzera

TONI said...

JU LUMT KOMPLIMENTI JENI TE MREKULLUSHEM KESHTU KENDOHET E JO SIKUR DO GRUPE REP TE TON TE KOSOVES QE KENDOJN KENG TE FLLIQURA,A E KENI DEGJU AT KENGEN E ATI MAGJUPIT TE FLLIQUR TE TINGULLI 3 ME AT MAGJUPEN PROSTETUT TE SHQIPERIS SE QKA THOJN ME NJI KENG ATA JAM MAGJUP TE FLLIQUR KAN LINDUR DHE DO VDESIN FAMILJARISHT QE NA FLLIQEN MUZIKEN E PASTER SHQIPE .AI SH MAGJUP GABEL I FLLIQUR BILI..E JUVE JU LUMT...BY TONI KOSOV

Anonymous said...

O Gjyste Vulaj ma rregullo ta honksha Gjoksin me rregollo karin se ma kane prish ne Psychitria Weissenau Shtepine Time e di Greta Koci pershendetje ar_tan_i@hotmail.com tel taxi 0692025575 me emrin Gezim Bardhi shoku Petar Shapallo merr ciften dhe zhduki nga faqja e dheut te gjithe bucet dhe zagaret qe na rrethojne te gjithe te zhduken njehere dhe pergjithmone Konto 8000522310 Euro dhe lek 0100522310 lek Reiffesen Bank Tirana aty vallaj s ka asnje lek kush i ka marre paret e mija Shqiperija eshte imja dhe tendja ar_tan_i@hotmail.com

Anonymous said...

KTA JA ME TE MIRET NE TBA JU UROI NJE DIT TE BUKER EDHE URIME PER KONGEN SE MA TE MIRET JENI KALONI MIRE

Anonymous said...

paris hilton sex tape
And although her curves were prominently featured in the first two Transformers films via lingering shots of shapely body, those movies were strictly PG rated flicks. megan fox fully naked
megan fox naked , megan fox naked nude
http://plone.org/author/jblackjms , http://profiles.tigweb.org/peterblack294
I was raised in the South, in Tennessee, so I’m going to go with comfort food, soul food. I would probably start with collard greens and candied baby carrots and then have some biscuits and white gravy—and for dessert, probably blackberry cobbler. Having been in a relationship since I was 18, I’m very domestic, but I don’t enjoy cooking for myself megan fox naked
megan fox naked nude , megan fox naked
http://peterblack294.typepad.com/blog/2010/08/megan-fox-naked.html , http://meganfoxnaked.pbworks.com/
Remember the kid who tried to give Megan Fox a yellow rose at the London premiere of Transformers and was “snubbed?” Remember how Kodak uncovered the boy’s true identity, then offered to fly him to New York and arrange a meeting with Fox during her segment on the Today show in an odd and oblique attempt to market their products? megan fox naked
megan fox naked pictures , megan fox naked photos
http://mrfox394.vox.com/library/post/megan-fox-naked.html , http://paris-hilton-sex-tape.com/2010/08/15/megan-fox-naked
megan fox naked pictures Fox is of Irish, French and Native American ancestry,6 and was born in Oak Ridge, Tennessee to Darlene Tonachio and Franklin Fox. She was raised Roman Catholic and attended Catholic school for 12 years.7 Fox's parents divorced when she was young and she and her sister8 were raised by her mother and her stepfather, Tony Tonachio.91011 She said that the two were "very strict" and that she was not allowed to have a boyfriend9 or invite friends to her house.8 She lived with her mother until she made enough money to support herself.