Thursday, January 19, 2006

Ermal Fejzullahu & Sinan Hoxha Video

Watch this two sweet guys videoPlease leav your comment what you think about this two guys

172 comments:

Anonymous said...

ermal fejzullahu po qef i ngoj kenget e tua,ma i miri kengetar je ti!!!E kam emrin ymrane e jam 14 vjeqare

Anonymous said...

shum e bukur kenga. e prsh sinanin se kam dhe komshi te prsh sinan ok. dhe na kenaqe kur ishe ne londer dhe komplimente per albumin e ri.

qoqe said...

Tung Ermal zemer kengetar me te mir se ti nuk eksiston ne ket bot... un jam esmerja nga gjermanija ijam 17 veqare dhe i dua kenget te tua shum shum shum... puthje te perzemerta tung

qoqe said...

Tung Ermal zemer kengetar me te mir se ti nuk eksiston ne ket bot... jam nga gjermanija ijam 17 veqare dhe i dua kenget te tua shum shum shum... puthje te perzemerta tung

adelina said...

ej ermal ma i miri je valla.kenget i ke shum te mira sikur edhe vet qe je i mir edhe i bukur.un jam adelina nga shkupi.kngtar mat mir skom pa ma i mir je...
tung mpuq,........

Anonymous said...

Pershendetje sinan shume i mire je
gjithmon te kam pelqyer ty

albana said...

tung nga shkupi tpershendes ermal se je kengtar ma i mir.
tung tung

100% TiRaN said...

sinan je kengetari im i perferuar dhe kur te pash ne londer kur erdhe ne nentor dhe bera 1 foto me ty qe doli dhe ne net vazhdo keshtu se je no1. keep it up all the gd work m8! dhe ato kenget i ke shum te bukura.
hope 2 c u soon again m8.

flm

Anonymous said...

ermal je si shpirt per zotin te du fort.je ma i miri vazhdo keshtu.

Anonymous said...

je 1-shi ikengetareve bravooooooo
je idhulli im.te puth

Anonymous said...

nuk e di si me ja ba.te dua fooooort,

Anonymous said...

HEY ERMAL MAN LOVIN THE SONG WER U BIN ALL THIS TYM MAN MISSIN U LOADS HUN SO TEXT ME YH N TELL ME WHEN U COMING TO DA UK YH N UR UNCEL SASY (KA KI HUP O NJERI PSE SPO VJEN NE ANGLI SE POT E LYP FEMNA) I SO DONT NO WA THAT MEAN BUT NEVA MIND BBZ LUV U LOADS XXxxXX LOUISExxXXxx P.S HOPE TO SEE UR SOON N TELL UR DAD I SAID A BIG HELLO

Anonymous said...

TUNG JENI KENGETAR TE MREKULLUESHEM ME KETE KENGEN ESHE ME TEPER

Dibranja said...

jam nje Dibrane dhe deshta nje pyetje per juve ERMAL e kujt ishte ideja per bashkpunim me sinan hoxhen dhe nga ju lindi ideja ta kendoni kengen e bukur e shqipe te HAJREDIN PASHES????????????
JU PERSHENDES DIBRANJA

SHQIPTARJA said...

per nje keng te ketill ne mund te themi kete thenje:"O SA MIR ME QEN SHQIPTARE" ANDAJ DO BEJM LUFT HEROIKE PER SHQIPRIN TON ETNIKE

NGA SHQIPTARJA

Anonymous said...

Pershendetje nga Gjermania por me orgjin.jam PRISHTINASE dhe dua te them se bashkepunimi juaj esht me te vertet mjaft i qilluar. Shpresoj qe keni ber hapin e 1,
qe te bashkepunojne kengetaret ne trojet shqiptare me njeri tjetrin deshiroj shum suksesse ne gjdo aspekt!!! mire mbetshi
tung tung

Anonymous said...

ej ermal nashta muzik e mir e ke po vet je teper i keq dhe mendjen shuuuum te madhe e kishe...pom vjen keq a

Anonymous said...

Ermal te duuuuua shuuuum nga emi

Anonymous said...

o ju qofshin perheir kto kang te mira,se na lodhen ktu ne zvicer do kang tallava kang te magjupve. JU LUMT QE JENI KUJTUE KTO KANG TE MIRA ME I KENDUE ju pershendes Selmani nga Zvicra

Anonymous said...

Anonym hat gesagt…
o ju qofshin perheir kto kang te mira,se na lodhen ktu ne zvicer do kang tallava kang te magjupve. JU LUMT QE JENI KUJTUE KTO KANG TE MIRA ME I KENDUE ju pershendes Selmani nga Zvicra

8:28 AM

Anonymous said...

Anonym hat gesagt…
o ju qofshin perheir kto kang te mira,se na lodhen ktu ne zvicer do kang tallava kang te magjupve. JU LUMT QE JENI KUJTUE KTO KANG TE MIRA ME I KENDUE ju pershendes Selmani nga Zvicra

8:28 AM

Anonymous said...

hey ermali how are u? just wanted to say that u are the best keep it up boy 'cuz something good is coming from this got to go bye lol.
when are u going to go online 'cuz i miss talking to u bye love ya see ya peace out

Burim R. said...

Per Sinanin mund te them se esht yll i muzikes shqiptare me at ze te mrekullueshem.Por, per Ermalin me ket kenge e ka tregua veten se mund te kendoj dhe kisha sugjeru Ermalin qe vetem te vazhdoj me ket zhanger muzikor.Suksese.

Anonymous said...

Tung tung

Jam dashuru ne Ermalin , shummm Osht LLukummm edhe e kam pa Live Wouuwwwwww

Ej ermal Te pershendess Shumeeeee

Dhe te duaaa shumee ndhe kegnett e Tua i Dua shummme

Nejse Tung tung Lena nga belgjika

Mpuqqqqqqqqqqqqqqqq

Anonymous said...

eh te mire jene qe te dy , keep up the good work , ya will be star one day , kur te vish ne u.s.a do takohemi , jemi shoke te vjeter mos na harro sinan , do te behesh pimp , keep it up my man.

Anonymous said...

these guys did a great job with this song. i lOVE IT!!!

Anonymous said...

hallal tqoft juve te dyve. Te mrekullushem jeni. Sinan hoxha i ka pasur per here kenget te mira . Por gjithashtu edhe ermali shum i mire
Ju jeni top Kengetaret te preforuar ne shqiperin e madhe

toni said...

pershendetje shum mir ekeni bo ket kenge
pore si ka mundesi me kontaktua me ermal fejzullahun apo kendi ndo nje email
nqoftse keni ate here ju lutem nxjerrni ketu se me duhet te kontaktoj

jetoj ne Amerik prandaj me duheshte .. ok ju flm dhe kalofshit mir

Anonymous said...

pershnedetje nga jorisa e babi dhe mami jeni me te miret veq vazhdoni keshtu.

Anonymous said...

ey po si mundem me e marre kete video..a mundet te me qitni naj link plzz..tung Korabi

Anonymous said...

I LOVE YOU ERMAL je shum cool nga franca

Anonymous said...

keep up the good work ermal .
All the best in everything you do~me~

Anonymous said...

hey baby i miss u so much...hey sorry about monday that i didnt pick up my phone k cuz something happend to it but hey ill see u soon i hope cuz i miss u so much u have no idea [one thing that i've missed the most is ur kiss and ur touch] bye baby lots of love from u know who klm tung ..................................ps:i wount be able to go online for a week but ill call u on sunday k bye.hey remember what u toled me on my b-day over the phone "Its true love when you say you need me like I need you and you can't be without me like I can't be without you its true love" k bye lol klm

Anonymous said...

ti amooooooooooo

deshura said...

tung ermal zemer kengetar me te mir se ti nuk eksiston ne ket bot....,
je si shpirt per zotin te du fort.je ma i miri vazhdo keshtu.
te dua shume.

deshire.
(shkupi)

deshura said...

tung ermal zemer kengetar me te mir se ti nuk eksiston ne ket bot...
ermal je si shpirt per zotin te du fort.je ma i miri vazhdo keshtu.

deshire(shkupi)

Anonymous said...

valla palidhje web site edhe qyky qka nuk keni qit video clip t'Alban Skenderaj

Anonymous said...

I LOVE YOU ERMAL nga austris

Anonymous said...

kuku guhnahi i zotit sa tmarr jeni ju femna bre apo ju kruhet pidhi a cka ku ermaili nuk osht gusht per ju cka po ju ban veq po ja rrit mendjen ati... kjo keng osht shum e mire o zot sa me ka pelqy. both their voices are wonderful but on this song its just great i hope they make some other songs like this it just sounds better.. flm edhe kalofshni mire krejt. p.s anyone wondering im a female, vajz 19 vjet nga new yorkit. later everyone

Anonymous said...

hi i am from austria i love you and you music soooooooo much.
i want to go to a concert, but i don´t know when a concert is and where.!!!

cu kujtime

albanerin3 said...

hi i love you and your music sooo much.
i am from austria and i want to come to a concert, but i don´t know when and where it is !!!

cu kujtime

albanerin3 said...

hi si je???
i love you and your music sooo much. i want to go to a concert, but i don´t know when and where it is!!!!

cu kujtime

Anonymous said...

shum mir kendoni ju vazhdoni keshtu ju pershendes nga fitorja
Genève zvicer
he oui je sui belle

Anonymous said...

vs chantez tro bien continuer kom sa

Anonymous said...

shum mir kendon pra veq me qet kenge spo dishe mir loul

Anonymous said...

tung, könnt ihr mir helfen wie ich dass downloaden kan bitte

Anonymous said...

Hey Ermail dhe Sinan shum Kenget te mira i kini ju me qef un dhe Motrat e mija i ndegjojm!Nashta e dini kush jam jam fotografu me juve dyve dhe motrat e mija atje ne Koncert ne Leverkusen!

Tung Kalofshi mire

Albulena said...

Hey my lovly brother<3
You have the best voice in the world:)
I miss you and my family so much=)
But I`m coming to Kosova in sommerholidays so we can go out together if you want my brother:-)
I love you so much my brotha<33
many kisses from your sistha Albulena Loshi Fejzullahu=D
tefala krejtve boni zemer<33
see yah<3 byebye<3

toni said...

hej njeri je krejt i smut,po ku mundesh ti me kendu kenge patriotike mare qyqan,se nuk ke ze ,dhe krye per kenge patriotike,me mire kendo magjupisht ja serbisht se ndoshta te ka hije ma mire ok ,ju pershendes nese don me me njoft veq kallzo tung mytu.

Anonymous said...

Tungi ermal vallah na kalle krejt vzdoh qashtu te pershendet lady ch dhe fatmiri

Anonymous said...

de dua per jete se shume i mire me je si ti si un bashk dot vallzojm pergjithmone...........................................PER NJE DASHURI O SHPIRTI IM.....................................................SE SHUME TE DUA..........LOVE YAAAAA....A KISS FROM ME IN UR DREAMS.......U KNOW U'LL LIKE THAT........U SESSY HOT BIG BOY.......CIAO MA LOVE ANS ONLY LOVE.....THATS WHY I SAY.....DONT FORGET ABOUT US.......TUNG LOQK SE ME DUKET QE JAM TRANU PER TY DHE PER AT DASHURIN TONE.....HAHHAHAHHAHAHA KEEP IT REAL ERMAL UR AWSOME

mira said...

te dy jane shume te mire po une e kame qefe sinan hoxhen shume sinani ashte ylli ikenges shqiptarete jgitha albumet eti jane te mrekullushme

lindita said...

sinan je numri jni ne trojet shqiptare je i mrekullushem kenget tu jne te pa krasushme me asjne kengetar tjeter edhe ti vet je i mrekullushem ju lutem dergoni vidjo klipe tjera te kiti kengetari

Anonymous said...

hej bahs po du me dit kush je ti bre qe po thu kishe ermali osht bal bre katunc i flliqt merre imellen tem edhe tkallxoj tni un ty:@. "be.ssa@hotmail.com"

KOSOVARJA said...

TE DY JANE TE MIR POR KOT PO E LAVDRONI ERMALIN SE AI NUK KRAHASOHET KERKUN ME SINANIN I KME NIJG TE JGITHA KENGET E TE DYVE KENGET E SINANIT JANE ME TE MIRAT SI EDHE AIVET SUKSESE ME TE MEDHAJA SINAN UROJ QE TE VINI EDHE NE LAS VEGAS SA ME SHPEJT PER NDOJNE KONCERT TUG

Anonymous said...

jam Eva nga Italia, sapo degjova kengen tende me Sinanin....me mbushi syte me lot, me trasmetoi shume emocione te vendit tim Shqiperise...per te cilin kam shume mall...

Anonymous said...

tung ermal cm va ??? sei bellissimo e poi 6 un un genio di tutti !!!!!!!!!!!11buona fortuna , sn mega belle i tuoi canzoni!!! tung Erma!!!!!!!!!!

Anonymous said...

jam jni vajz nga shkodra por jetoj ne amerik me shume deshire i jnijgoj kenget etua sinan sic e kan shkruajt edhe nijgus te tjer ti je ylli ikenges shqiptare dhe faleminderit per keto caste te mrekullushme qe na jepni mundesin ti kalojm nepermjet shoqnis se muzikes tuaj te uroj te jgith te mirat mir u pafshim

Anonymous said...

ERMALI ESHT MUTI MA I MADH NE KOSOV KY FMIJA E ZONAV SI ME KON MAGJUP I EGJIPTIT.

Anonymous said...

FTYREN PLLASTIK A KE PA QYSH E LYJN SE ESHT I KEQ

Anonymous said...

JAME JNI ADMIRUSE E SINAN-HOXHES TANI SA PO PASH VIDIOKLIPIN 8ME2 JU LUTEM DERGONI SA ME SHUM VDIO TE KETI KENGETARI SEPSE SINANI ESHTE I MREKULLUSHEM ME ATE ZE TE BUKUR SI BILBIL NA MORI MENDJEN FARE HAJT SINAN MOS CAJ KOKEN SE CFAR SHKRUAJN TE TJERET SE TI JE YLLI ME I MIRE DHE ME I BUKUR HOOOOOOOOOOOOOOOOT

said...

Heey .
Edhe mua me duket palidhje ashtu si qe sillen te gjithe vajzat se me te vertet ja rritin mendjen ermalit.
Por perkunderasi Edhe Mua Me duket ermali nje kengetar i mrekullueshem, Si ashtu edhe sinani.

Tung Pra, Ju pershendet Emy Nga Dk !

Ps. Ermal? A nuk vish te japish ndonje koncert ketu ne kopenhagen, Se shume adhurues ke ketu :D
Hehehe.

- Peace out <3

Anonymous said...

ermal te duaaaaaaaaaaa shum

Anonymous said...

ermal I LOVE YOU

Anonymous said...

ermal shum e bukur.almedina e alima.caooooooooo

Anonymous said...

ermal muti kush na tuti

qendresa said...

kakaka bre ermal krejt qikat i tranove bre!!!!!edhe mu krejt um ke tranu!!!!shummmm knon mir!!!!edhe je shummm i bukurrr!!shummm mte duu!!!
zemra e vogel!!!;);)

nessa said...

ermal mas teje tranona krejt!!!kom ni qe e ki dishka grun e dajes te nanes!!!avavva pasnum mo pa!!!!te dua shummmmmmmmmmm!!!!!
zemer te kam!!!!!
at gojen ta ha krejt!!!!
tung loqk

Anonymous said...

waz up . i m tryin 2 mke u famouse around me m8s. so far 1000 of dem tink ur buff(gd looking)nd da rest dnt.

hey sinan. ur a gr8t singer me bro is a big fan off urs. he has all ur albums nd ur songs on video. he is gonna go 2 holland 2 watch u nd ermal. but i cant coz my uncle died nd i m going 2 stay wiv me coz. in prishtina nd tirana.

c ya
keep on ya gd job . 1 day u'll be famouse here in england. bye

ur da bst ermal nd so r u sinan.

ermall ur dead sxc nd ur cuz knows me on msn.

c ya
bye

Anonymous said...

waz up . i m tryin 2 mke u famouse around me m8s. so far 1000 of dem tink ur buff(gd looking)nd da rest dnt.

hey sinan. ur a gr8t singer me bro is a big fan off urs. he has all ur albums nd ur songs on video. he is gonna go 2 holland 2 watch u nd ermal. but i cant coz my uncle died nd i m going 2 stay wiv me coz. in prishtina nd tirana.

c ya
keep on ya gd job . 1 day u'll be famouse here in england. bye

ur da bst ermal nd so r u sinan.

ermall ur dead sxc nd ur cuz knows me on msn.

c ya
bye

Anonymous said...

une jam almedina nga PG . Ermal te dua shum,shum.ti je shum bukur

Anonymous said...

pershendetje Ermal. si je mire??
te pergezoj shum per gjith ato kenga aq te mira qe po i kendon, mua personalisht me pelqejn per se tepermi, kur erdhe ne strug isha prezent aty dhe i degjova me kenaqesin mme te madhe....
smund ta le pa e permendur edhe sinanin qe me te vertet na shkiu edhe ay bashk me ju............
te eprshendes tung nga mia strug te puth fort, u takuam edhe ate nate nese me mban mend dolem ne fotografi lart ku rrinje ti.....ok ska rendesi je yll
tung

qendresa said...

erma lte dua shummm knon miir edhe shumm facer je!!!!!ej me dasht me pa fot te ermalit shkoni hhttp://ermalfejzullahu.skyblog.com
e kom bo per ermalin se shummm e du krejt fotot se kom mujt mi marr i kom qit qaty!!!!edhe leni commentaire!!!!!!
tung qendresa nga belgjika

te dua shummm ermal
je taime!!!!

Anonymous said...

ermal magjupi
o zot po i keq
veq fmija ka 14 vjet qka i kan e dojn

Anonymous said...

Te dua shummm Ermal

Anonymous said...

ermal pash burnin si je ka ja kalon

Anonymous said...

he he he sa bukur

Anonymous said...

hahahaha

I ripped and uploaded this video :)
here is its official page:
http://video.google.com/videoplay?docid=-2513652118674037120

Anonymous said...

jam jne amatore esinanit desha tju bej jne pytje pse e keni hequr vidjoklipin e sinanit ju lutem dergoni vidioklipi te tjera te keti kengetari sepse eshte numur jne-1 jne-1

Anonymous said...

Un jam Shkodrane kam vite qe kam ike nga Shqiperia dhe kur kam pa disa kaseta te Sinan Hoxhes mendoj se kengetare si ti nuk ka ja kalon te gjitheve.Suksese

Anonymous said...

Edhe un jam pri shkodre po asht ma mir me lavru noj kengetar shkodran apo jo si ti

Anonymous said...

heyy ermal shum ti pelqej muska te jote dhe kur erdhe ne belgijk shum mir kendoshe!!!!shum te duaa dhe albumet ti pelqej shum!!!jam nga struga !!!kiss dhe kam bu edhe nje blog vetem per tu:p:D hajt tung dhe kalofsh mir...

Anonymous said...

shkoni e q... me uk

Anonymous said...

O SINAN PO NA SHKROJTE BE "TETOVA LOVES YOU" EDHE NE AMERIKE.

LOVE
TETOVARE NE NY

Anonymous said...

Hey: You are great and these song is really perfekt!-i love this song! Ermal & Sinan you are one of few realy good singers in kosova and albania! bye bye kiss-from german

Anonymous said...

YOU ARE PERFEKT!!!!-AND THE SONG,TOO

Anonymous said...

this song is beautifull just like ermal fizulahu
hehehehehheheeh

Anonymous said...

EDHE JAM SHKODRANE ME PELQEJNE TE DY SINANI DHE ERMALI TE DY KENDOJNE SHUM BUKUR POR KENKETARI IME I PERFERUAR ESHTE SINANI SINANI ESHTE MRETI IKENGES SHQIPTARE SHUM INAT PO I KAM KETO QE PO SHKRUAJNE FJALE DASHURIE SHKONI MOJE TE ZEZA SE NUK KA MBET PER JU ERMAL FEJZULLAHI DEJGONI KENGET NESE JU PELQEJNE E MJAFTE

chantell said...

hello im from england and i realy think that kosova has great singers. im writing this in my mates house and i defently think that these 2 men sing realy good but its not justs them there are others 2. the only thing wrong about there singing is that they look shy (keep consentrating) thank you.and ermal Fejzullahu is well fit (lol)

Anonymous said...

te dua,te dua,te dua ,te dua shummmmmmmmm ermal

Anonymous said...

Me tregu drejt si Ermal Kengetar nuk me ke pelqy hiq ,Po te kisha thon mos shko ka stili i Gagjes se Gabon shum ,Bonu Pak ma Burr,E per ket Kangen me Sinanin Ni Bravo te Madhe Nga Gjilani Ju Pershendes .

Anonymous said...

Hey Hey..
Une jam dashuru ne ermal fejzullahun shuuum shuum.. Une shpresoj mu taku me ty nje dit te bukur.. E di se ka shum qika se te dojn ty, veq si une nuk besoj=)
Edhe Sabrin e dua shuuum.. po ma se shumti yllin e kosoves Adelina Ismajli<3 Pse nuk vjen adelina kurr ne Norvegji? Tfala shum nga Marigona

laura said...

ti je shum e mir e bukur,simpatik Ilove you mwa pershendet nga laura

adelina said...

tung ermal kenget tua jan shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum te bukura dhe ti vet je shum e bukur e simpatik I LOVE YOU MWA mwa jo pershendes nga slovenija čaw baw adelina

Anonymous said...

Tung Tung, i bukur je veq mos e rrit mendjen. Du siehst nicht nur geil aus, deine Lieder sind es ebenso! Mach weiter so! pershendetje nga Germany, Mirjana

Anonymous said...

I bukur je edhe knon mir. Shum tfala nga Linda edhe Dizona prej Gjermanis

Anonymous said...

deshta ti them dy fjal asaj qe shkruan se eshte dashuruar me ermalin ti qenke e marr fare si mund te dashurohesh me dike qe nuk ejneh as folur kurre vajzat shqiptare jane cmendur fare prandaj djemte shqiptare po martohen me rrace tjera madje edhe me zezake ermali bravo kendon shum bukur vajzat ucmenden ps teje je me fate po dhe sinani jgithashtu

besa said...

te adhuroj ermal ti je ma i mire............besa

Anonymous said...

Ju uroj suksese SNANIT dhe ERMALIT nga zemra faleminderit per keto kenge te bukura qe na i dhuroni ju mirepresimin me mjaft kenaqesi me kenge te tjera po keshtu te bukura ashtu sic dini ti kendoni ju me respekt ESMERALDA suisse

Anonymous said...

te dua te them

Anonymous said...

o rraspillan mos gabo me dal me knu ma se robt ti qij

Anonymous said...

kta 2 cubat a ?mire bolll masi ka kush mi ndigju ,le te knojne ,ju honksha koken te dy

*..Qendresa..* said...

avvv bre fantazi qysh pe knoni kete keng, teper mir...!! ermal fejzullahu shum me pelqen se kenga shum t'mira ka vazhdo keshtu se kengetari im ma i preferuar je...!! puthje dhe pershendetje nga zvicerra..!!

Anonymous said...

oj loqk te dua ty per jet po llokum je be o ermal kengat e tuja jan super oj loqk

Anonymous said...

te pershendes shum nga thellsira e zemres sime se je nje engjell i kosoves je shum i bukur te gjitha ne jemi per nje djal si ti ne kerkim aq i bukur dhe simpatik te dua shum nga mitrovica jam zeshkanja

Anonymous said...

ERMAL TI JE I BUKUR
EDHE KENGET I KI TE MIRA:
BAY VITJA

Anonymous said...

te dua ermal je shum i bukur je nder kengetaret me te bukur. je nder kengetaret me te bukur te botes. tung nga gjermanija

Anonymous said...

me pelqen shume ermal te dua shume nga america aka gjilani hey how come i havent seen you on line jet i miss that bye take care biy

alberta said...

tung ermal edhe sinan jeni te mrekullueshem me kngen e ajredin pashes e keni vu bomb ju dua shum tu kam shpirta tung tju dua shum

besa said...

Hysend (ceniii ) te duaaaa shummm shpirtttttt i jemmmm

besa said...

Hysend (Ceni ) te dua shum loqkiii jem

Anonymous said...

Hysend (Ceni ) te dua shum loqkiii jem nga besa

Anonymous said...

PERSHENDETJE E SUKSESE TE DYVE SINANIT E ERMAILT KENDONI SHUM BUKUR POR TI SINAN JE YLLI I KENGES SHQIPTARE KENGETAR MA TE MIRE SKM NIJGU NAJ HERE ME SHUM KNAQESI I NIJGOJ KENGET TUA JE I MREKULLUSHEM TE DUA SHUM NGA USA

Anonymous said...

ermallllllllllllll loqki jem shpirti jem ti je kengtari ma i mir ne bot per mua edhe ma i bukri vazhdi kshtu .jam shum e lumtur qe kam pas mundsin te fotografoem me ty edhe tet puth .te pershendes edhe te puqi shuuuuuuuuuuuuuuuuuum nga struga edhe eja perseri

Anonymous said...

edhe qata qi ja majn gajlen ermalit hiq mos lodhen se gjith e dojn a fmit a tritnit krejt e ata qi e shajn jan qashtu per vete ermal ti ej ma i miri edhe ma i bukri vazdho kshtu se je ma i miri STRUG

Anonymous said...

yo yo whats up this some nice music. yea dosne anyone no any other websites of kosovo music if so email me at kosovobrother@hotmail.com, ot AIM me my screename is kosovok4l.
well im out pce

Anonymous said...

o ermal kenget e albumit te ri shum te mira po vet po dokesh shum dobet permirsohu pak tung pershendetje suksese te metejme qao

Anonymous said...

Pershendetje Ermal!
Un jam Dona (bardhoshja nga Ulqini)
Shpresoj qe nuk me ke harru...

Anonymous said...

donna_albanish@hotmail.com

Anonymous said...

heyyyyyyy bre nuk ka me labin bre aaaaaaa i smunt aaaaaa

Fitore -- Torii -- 16 said...

omgggggg ermal i luv u soooo muchhh!!!!!!!!!!!! u iz so freakin hott man!!! i hopeeeeee i can talk to u on msn iight but i dunt have ya e-maill iight hun c ya latta .. te dua shummmm.. kalofsh mir !!!

Anonymous said...

Hej Ermal kam nje lutje PLEASE, tregom nga vijn textet e tua joate si shkruajn ne CD por origjinal. Nuk e di pse me duken shume te njohura, tema e tyre me duket e njohur dicka sikur jam pjesmarse de di pse edhe jo vec njera po te gjitha gati. So, please tell me the truth I PROMISE I will not tell anyone. Please is very important to me to know how they are inspired. And if you could you that i will always be grateful. Thanks best wishes!!!

Gostivargirl said...

Hej Ermal kam nje lutje PLEASE, tregom nga vijn textet e tua joate si shkruajn ne CD por origjinal. Nuk e di pse me duken shume te njohura, tema e tyre me duket e njohur dicka sikur jam pjesmarse se di pse edhe jo vec njera po te gjitha gati. So, please tell me the truth I PROMISE I will not tell anyone. Please is very important to me to know how they are inspired. And if you could do that i will always be grateful. Thanks best wishes!!!

Friday, August 25, 2006

Anonymous said...

oh,i lexova te gjitha mesazhet qe ju dedikoheshin juve dhe shumica nuk me pelqyen aspak mirpo keto jan mendimet e te tjereve kurse mendimi im eshte se vertet jeni nje dyshe shum mir e kombinuar dhe keni shum adhurues qe ende nuk jan lajmeruar ne posten tuaj dhe jan vertet njerez te kulturuar,mirpo do lajmerohen nje dite.ju uroj suksese ne karrieren tuaj.tung

isnie said...

tung ermal je nder me te miret jam vajz nga struga sepse kur ishe ne strug nuk me le te bej nje foto me ty hheheh je shum i mir je yll per mua veq vazhdo keshtu te persim perseri ne strug zema jeme hehe naten

liza said...

6 bellooooooooooooooooooooooooooooooo

liza said...

ermal vazhdo keshtu je numer 1

Anonymous said...

hej je ma i miri me gjeth shpat kasapi kendu qeshtu vazho keshtu si je je nr.1
me shpat kasapi tung tung tung ju pershendes v.k.a

Anonymous said...

hej moreqysh e ki e-mail e me fol pak more tung tung te pershendes genti duki leka

Anonymous said...

Hey Ermal je shum nje kengetar i mire i mrekullushum a !!! edhe kum pas nafak me pltsu nje deshir met pah nje here live..
edhe jam knaqq me kenget e tuaa edhe ty man llajv hala ma mire hehe..tash jam n zvicerr ama kur t vih n KosOv shpressOj me arrdh apet me naj koncert se vallai kengetar ma t mire e ma t fort si ti ska.. veq vazhdoo me keng t reja se edhe qekjO '' NËNA LOKE '' vallai sukses shummm t madh a !!!!
t pershendes shumm !!! tung tung Mirjeta

Anonymous said...

hej ermal mar djalosh motra jeme shummm ka trranohet osht per ty se pi pelqen shum shum. te fala shun ng MOTRA LIRIDONA TE DON SHUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Anonymous said...

hej ermal mar djalosh motra jeme shummm ka trranohet osht per ty se pi pelqen shum shum. te fala shun ng MOTRA LIRIDONA TE DON SHUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Anonymous said...

TUNG ERMAL JE SHUM I MIR DHE ME PELQEN JE BURRI I ONRRAU TE MEJA UNE SKOM JET PA TY. TE LUTEM KURR MES JA THE NI FEMRE ZEMREN.PO NEJSE UNE TY TE DUA KUKU AS NE GJUM SPO MUNA ME FJET DHE KUR POME VJEN MENJA SE KI MU MARTU ME NJE TJETER PO ME KALLET ZEMRA. SHPRESOJ SHUM DHE PE LUTI ZOTIN PER GJETH DIT ME KON GRUJA JOTE TE DUA SHUMMMMM DHE ISHALLA TE SHO LIVE NIHER DHE DO TE THEM QE TE DUA SHUMMMMMMMMMMMMMM PO (PERME DHE SERIOZISHT)TE DUA SHUMMMMMMMMMMMMMMMM DHE PERJET JE NE ZEMREN TEME BIG KISS FOR YOU MY DREAMAN (LIRIDONA)16

Anonymous said...

hei ermal te deum shum big kiss motrat blerta we liridona 15 dhe 16 vieqare nga zvizera dhe ne kosov nga prishtina

Anonymous said...

ti ye zemer dhe shpirt per mu kut kam po ne DVD dea mega mix iam shkri kreit po edhe kom dosht me müt adelin kut puthke adin se kut po shkruin qe tu curva ermal te dua po kom qef mi müt kreit wiq une e ti e kurkush tieter ne bot.a e din se wiq une te DUA Shum,deim tuet me kajt kut i ni konget e tua se shum te mira i ki.TE DUA PER JET KUR SKOM ME THARU

Anonymous said...

te dua shum..................

Anonymous said...

hei zemra ime te dua shum du met martu
e me jetu jeten me ty.e mi pot ni familie tmodhe. sgo me dek pa me tpa niher dhe met puv.

Anonymous said...

ERMAL FEJZULLAHU mmhhhh... Ermal is very very very pretty and very nice.I hope you have time to read that.Te deshiroj shum dhe kenget e tua.Tung po me pret nena loke.TUNG nga liza (me te 15.04.06 ne leverkusen ,i hope you remember me and see you)p.s.my horoskop is LION(31.07.1992;)

Anonymous said...

jeni me te miret vetem vazhdoni keshtu tung ju pershendes

Anonymous said...

jeni me te miret vetem vazhdoni keshtu tung ju pershendes

Anonymous said...

tung ERMAL nga mirja nga vushtrria je shum i bukur dhe kendon bukur shummmmmmmmmmmmmmmm mpuqqqqqqqqq nga vushtrria

Anonymous said...

ermal is sooooo buff and a good singer and i didnt know him b4 i want albania 4 the first time in 9 year(2 years ago)but when i did all my mate and family in albania talked about was him and they had right to he is buff lol from sonila in ENGLAND xxxxx

Anonymous said...

ermal is the best fuck of the rest ermal respekt pre djalosh.kiss kiss liridona

Anonymous said...

hei ermal pse spe bon ni videoclib me shpatin,adin se kreit cikat ishin tranu.kkkiiisss nga zvizera

Anonymous said...

tung ermal o ganget e tua shum te mira te du shumm .tung nga adelina nga franca(parisi) nejse don me fol merre imelen time bye_kiss01@hotmail.fr qaoo klm

Anonymous said...

Djema, me u shpreh pak ma mouthfull..... hallall ju koft bre se beli po dini me kendu.
Ermal e Sinan mos i ndegjoni te gjitha komentet edhe pse ju te dy i keni komplimentet me te mira deri me tani i kam lexuar shum komente nga shikuesit por disa te shpatit e Bertanit jan shum Banale kurse ju jeni te mrekullueshem dhe e meritoni me ju dhen komente te mira.
Kosovo is a proud of you guys and please keep up the good work... Ermal your father is the best sineger in Kosovo and if you keep doing what you're doing now you're going to be just like your father, and please say hi to him for me.
A lot people are saying your cute and shit like this but don't let that to change your personality becouse your father is a great men you have to fallow his steps and if you dont i am going to come in Kosovo and kick your ass so you better be straight.
Ok Guys YA the best and thanks for your hard work.

Anonymous said...

Tung flm per krejt si shkrujn ketu per mu.The ato qje me shajn nuk me intresojn.TUNG ERMALI

NINA said...

ERMAL JE SHUM KENGETAR I MIR DHE I BUUUUUUUUUKUR.........UN JETOJ NE CROACI DHE KAM PASUR DESIR QE TE SHOH NE NDONJE KONCERT POR QE ,NJE JAV PARA SE ME ARDH UNE TI ISHI KON NE QYTETIN TIM...NEJSE...
JE KENGETAR MA I BUKURI DHE MA I MIR I VETEM VAZHDO KESHTU SE ME KETO KENGET E TUA I SHKRINE KREJT ZEMRAT TONA..............JE YLLI KOSOVES......DHE DESHA ME THAN QE E KAM BLER ALBUMIN TEND TE RI DHE ISH SUPER!!!!!! VEQ VAZHDO KESHTU

Anonymous said...

jam silvie.jam italiste.ermal e shum e bukur.pse ti nuk shkoj in itali?1puthjie silvie

Anonymous said...

hey LADYS ermal gehörtnur mir!!!
ich war mit ihm 1 Jahr zusammen aber dan habe ich schluss gemacht weil wir uns nie sahen weil er wohnt in KOSOVO und ich in der scheissss SCHWEIZ ich wäre so gerne bei ihn in PRISHTINA.Es war soooo schön als er mich berührte und mich küsste und langsam auszog.Er wohlte mich HEIRATEN aber ich bin ja noch 18 Jahre alt war einfach noch zu früh um zu HEIRATEN. ICH und ERMAL sind noch BESTE kollegen wir schreiben immer SMS zusammen und TELEFONIEREN wen wir Zeit haben, vielleicht HEIRATEN wir wen ich etwa 20 JAHRE alt bin wer weiss aber ich LIEBE ihn noch über alles er LIEBT mich auch noch und wir sehen uns jedes Jahr im SOMMER das ist einfach zu wenig.Aber passt auf CIKAS ich wäre fast schwanger von ihm geworden.aber ich bin ja keine BITCH. tschauuuu

LINA said...

ERMAL una jam LINA dhe kush ta ka inat ,fol keq per ty ,te ofendon e...Por kush(ma mir cila ) te pelqen qajo tranohet pas teje :):)......Me kengen - Zemrush dhe Nuk te kam ma pasion i kalle krejt zemrat tona. Te gjitha kenget ishin shummmmm te mira veq vazhdo keshtu.....Dhe bashkpunimi me Sinan H. ka qen shum i mir.......... KOMPLIMENTE.....

TE DUA QUM QUM
dhe bash ne keto momente jam duke e degjuar kengen tende ZEMRUSH....

TE DUA QUM QUM

E TI MUA?? :)
...MA I MIRI TI ME JE
DUA TA THEM FJALEN SI TI SA ASKUSH
SHPIRTI NUK SHQETSOHET
ZEMRA ME SHPEJTSOHET
KUR TY TE KAM LARG
O MOR ZEMRUSH

Anonymous said...

Si gjdo here e ke bere nje mrekulli.As kur nuk do ta harroj koncertin ne peje me te 19.8.2006, ku te kam pare.Por e di se komenti im nuk do te intereson, sepse esht si i vajzav tjera.Prap se prap deshiroj qe ti gjithmone dot jesh i lumtur dhe askur nuk do te vuajsh.Gjithmone do te dua.E di se nuk beson, por esht e vertet. nora qe jeton ne stuttgart

Anonymous said...

Do doja te isha lot
qe te lindja ne syte e tu (ne syte e tu te si dhe teper te bukur)
te jetoja mbi buzet e tua
e te vdisja prape aty..

ERMAL TE DUA!!!


(ne vazhdin nora, qe jeton ne stuttgart)

Anonymous said...

oh ermal ti hangsha atu syte si bre seshkani i jam....te dua shum kisss nga liridona

Anonymous said...

i`m a lady,what can i say.You don't like me that's ok.I'm what i'am,i do what i do, if you have a problem with them so fuck you!!!
une jam ajo cika e konzertit ne rinora 4... a ki mo ne mend a

Anonymous said...

hey guys i have bad new abou ermal yal are not going to like it be you are going to have to accpet it.. he has "cancer" thats why he is so skiniy as yall can see i know but yrah.. yall dont have to belive me but youll see.. bye love ya

Anonymous said...

hei ermal zemer o ty nuk edin sa fort te dua.Qe 1 viet jam dashuru ne ermalin kam qef met pa live kom ni se georw ne zvizer rinora 4 si ki kalu??? kisss ...... hei ich habe zwei fragen kan mir jemand sagen wie alt und wie gross ermal ist weil ich bin 15 jahre alt und 1m77cm ich könte ja modeln gehen mit meiner pefekten figur hehe

Anonymous said...

hei ich will meiner besten freundin blerta herzlich glaturieren weil sie heute geburi hat...viel glück für die zukunft und hoffentlich bekommst du eine Lehrstelle und deinen traumann (shpat kasapi)diese 11 jahren sind so geil mit dir gewesen habe dich brutal lieb kissss dona aus der schweiz

Anonymous said...

ermal ti je ylli i kosoves te dua shum zemer...ERMAL FEIZULLAHU AND GENTIANA ISMAJLI 4-EVVVVER

Anonymous said...

hei wie kann man nur so süüüüüüüüüüüüüüüüüüssssss wie ERMAL FEIZULLAHU sein schade gibt es ihn nur einmal er ist voooool mein traumann...ermal te dua shum ti je ma i mirri.. zeshkani i jam ti hongsha atu syt e siiiiii kisssss ermal 4-ever

Anonymous said...

te dua shum,shum ermal.une jam tu cika e prishtines....te dua

Anonymous said...

oooooo ermaliii.te dua shum,shum

Anonymous said...

Tung Ermail , je kengtar shum shum i mir , gjithashtu edhe babai juaj , ishe njeri serioz i mequm ,edhe qe kengtarve shum nuk iu besohet , lexova qka pate shkruar meni faqe ne internet qe nuk del shum ndiskoteka tjera. vaxhdo me kendu . ishalla e gjan ndonje vajz te mir e te mequm si ti . jet tlumtur.
Agnesa nga fínlanda. 13 vjeqare

Anonymous said...

VAXHDO

qiki said...

bravo

Anonymous said...

I have been looking for sites like this for a long time. Thank you! »

Anonymous said...

they are both great singers and hot to so who ever says other wise i just hating. all singers should try to sell there music not there body. idiots are those who use women as bate. and all the women that show your body are completely useless, and freaks . cover up and let ur voice sell not ur skimpy leges and facke asses

Anonymous said...

[url=http://www.cheapcanadagooseparkas.ca]canada goose down jackets sale[/url] Can it happen, folks?. [url=http://www.busesbitermi.com]beats by dre[/url] Bjqbrx
[url=http://www.christianlouboutindiscountsale.co.uk]christian louboutin outlet uk[/url] [url=http://www.ogrelarp.com]Canada Goose Jacken outlet[/url] Ykkgtf [url=http://www.pandorajewelryukonsale.co.uk]pandora uk[/url]

Anonymous said...

[url=http://www.cheapcanadagooseparkas.ca]canada goose store online [/url] I'm thinking more along the lines of the geeky corner store magic shop? Any ideas? Online shops w/ overnight delivery?. [url=http://www.busesbitermi.com]beats by dre[/url] Qcobnx
[url=http://www.christianlouboutindiscountsale.co.uk]christian louboutin outlet[/url] [url=http://www.ogrelarp.com]Canada Goose Jacken[/url] Dbhuel [url=http://www.pandorajewelryukonsale.co.uk]pandora bracelets sale[/url]

Anonymous said...

[url=http://www.cheapcanadagooseparkas.ca]canada goose down jackets[/url] (read more). [url=http://www.busesbitermi.com]beats by dre[/url] Vljwai
[url=http://www.christianlouboutindiscountsale.co.uk]christian louboutin shoes[/url] [url=http://www.ogrelarp.com]Canada Goose[/url] Gioojw [url=http://www.pandorajewelryukonsale.co.uk]pandora store[/url]

Anonymous said...

I do bеlieve all of the іdeas you've introduced to your post. They are very convincing and can definitely work. Nonetheless, the posts are very brief for newbies. Could you please prolong them a little from subsequent time? Thanks for the post.

Here is my web-site Hip Hop rap

Anonymous said...

dj4wxv43w

Visit my web page :: payday loans online