Saturday, January 28, 2006

Leonora Jakupi Ta Fala Ta Fala VideoLeonora Jakupi Biography Leonora Jakupi was born 3rd March 1978 in Skenderaj, Kosova. She is one of the most popular singers among Albanians in Kosova, Albania, Macedonia and Montenegro. Today Leonora lives in Kosovas capitol Prishtina. Lost her father during the Kosova - war (1998-1999). Sings everything from commercial pop to patriotic songs. Not married.
Please Leav Your comment What You think About leonora Jakupi


 1. Leonora Jakupi - Ti nuk Ekziston

 2. Leonora Jakupi - Vetem Ty Te Dua

 3. Leonora Jakupi - Mos u Mashtro

 4. Leonora Jakupi - Mos u Tremb nga Dashuria

 5. Leonora Jakupi - Ti Vjen

 6. Leonora Jakupi - Kenge nga Jugu i Shqiperise

 7. Leonora Jakupi - Gjer ne Eshtra me ke Ndezur

 8. Leonora Jakupi - 100 Pranvera

 9. Leonora Jakupi - Roberesha

 10. Leonora Jakupi - Ti nuk Ekziston Remix

 11. Leonora Jakupi - Prit edhe Pak

 12. Leonora Jakupi - Kerkon Shume

 13. Leonora Jakupi - As mos Provo

 14. Leonora Jakupi - Falje mos Kerko

 15. Leonora Jakupi - Mjalte e Zjarrte

 16. Leonora Jakupi - Nuk e Dua Jeten

 17. Leonora Jakupi - Te Jap Rast

 18. Leonora Jakupi - Kush je Ti

Nese lidhjet nuk punojne, ju lutem leni komentin!

76 comments:

Anonymous said...

Leonora jakupin ne pidh ekisha lepi ter naten

Anonymous said...

Leonoren e kisha qi qith diten

Anonymous said...

a jeni normal be pisa LEONORA JAKUPI esht nje kengtare fort e buker jo kurv si ADELINA ISMAJLI

Anonymous said...

leonora asht kralic e dua shum esht drenicake mos folni pa lidhje

Anonymous said...

a nuk po ju vjen turp me fol ashtu? edhe me kan e vertet nuk duhet me fol per nje shqiptare ne ate menyre tung drenicajka nga gjermania

Anonymous said...

iiiiiiiiiiiiiii trashja ....
Hey Leonor ti me kto gjeste as Prostitutet nuk e bojn " Schlampe - Kurve kesi lloj je ti asgje tjeter". Po del mu shit a po del me kendu....
Po sigurisht mu shit ashtu si po sillesh

Anonymous said...

Ti je marrja Zotit Leonora Jakupi

*Swe-girl* said...

hahahahaa valla s`jeni normal ju! Edhe qofse esht kurv? qka bahet? bile knaqet pak..Bile ajo ka jet t´veten po ju si ju to fol keq per tetan!!

ALI said...

ANA

Anonymous said...

oooooooo mein Gotte....
Leonora e mire valla potu doka, spaske pas Femer ti deri tash?
Se Leonora Jakupi eshte ma e madhja Bigj ne Kosove me ato gjeste Provokative si Prostitute.
Kur po del ne TV vetem me kesh me te - sidomos me ate figure iiii...
Me Burr te Martuar(Luan Krasniqi), e kena pa shpesh ne Stuttgart - me tutje nuk me nevoitet me fol per te se kjo eshte ner Nivoin tim!!!

Anonymous said...

nanen tonve jac qifsha po qka po ju intereson juve jeta e leonores bre kqyrne ju jeten tuaj pse ku ka fermer sod qe nuk esht kurv bre po asaj bile i ka hije edhe i kall krejt djemt kur te del ajo ne tv po ju po ja keni inat asaj se as nje kengtare nuk i ofrohet asaj e bukur po me kendu mir po qdo sen qe vesh i ka hije operacione plastike nuk ka ba si Adelina Ismaili kjo ka nje bukuri qe ja ka fol zoti e ju kush e keshni leonoren nana me magjup ju qift ne byth pisat kishe po folin diqka ku ku bre

Anonymous said...

Po a ka moderatore ne kete faqe interneti,..po vetem pislliqe flitet per kengetaret ketu ore???? po flisni or vellezer edhe per figurat e bukura, per planet filmike, per muziken, ritmin,...jo vetem kurv ajo e kurv kjo,... atehere kur Ju shqetesojne Video me mire mos hyni ti shihni se sa te pergojoni e mos te beni gje tjeter....
tung e rrespekt LoveFantasy64

Anonymous said...

ej leonor me bo met nxon ne nje sken oooo kurgjo stka bo ajo adelina qa te boj un ti ski kurgjo hiq hajt bre mshefu qy qfar njeri
ADELINA HADE TE NXOJNA BASHK NI DIT.........

Anonymous said...

O ta lumsha,valla kisha ardh edhe un e ta kishna rreh at rraspi e ishna knaq.Se Adelina pak e ka rreh.Ani kur po rrospillavet ne TV ajo ma shum Striptiss po ban sesa po Kendon.E Adelines i ka hije se ka stil,qka selakja(leonora)nuk ka.
TUNG Besforti

Anonymous said...

valla leonora jakupi shum mendjen e madhe e ki

edhe shum bajatic je veq diqka e pranoj qe nftyr shum um pelqen e per tjera jo :@

Anonymous said...

all drenicake r sexy just like Leonora

Anonymous said...

mua me pelqen leonora jakupi shum dhe e njoh sebasht e rrethit tim.po ju nuk jeni normal qe folni keshtu per te vetem se ajo ka arritur aq shum per kaq pak koh e ju drogirashe te shehrit dej me shkje keni ba qdo gje po nuk mund te arrini asgje perkundrazi ju vetem e kallzoni veten ,qe jeni vet selake ju duhet te ndani privat me publikisht sajperket nje artisti.ketu ne evrop nese ke talent nuk ka lidhje a je katunare marre per ju ....

Anonymous said...

Nanen Hitleri juve qe po folni keq per Princeshen e Kosoves"Leonora Jakupi"Karin ma hangshit shqiptar jeni nuk keni faj me i kqyr punet e huaja e keni pa karin tem me luan Krasniqin neper Shtutgard karin ma hangshit...ju anderr me pa qoni ne mengjes edhe mundoheni me e ban te vertet...Nanen Hitleri juve krejvte edhe ati qe ta pranon kete shkrim ne internet...

Anonymous said...

kush e ka facen si adlina isajli po menoj te zez toka e leshoft po tekqia jan ne morren ftyren he dreqi i hangt

Anonymous said...

ej oj lopet ekosove mos mo shkruani keq per lonoren se aj o me bukrin esaj yu qment youve pa me jule nejse yu skin hiq me po viq nejas se a

Anonymous said...

lonora me ebukura

Anonymous said...

oj lonora si te ka fal soti aq te mir asni kangtare tjetr me emir sesht e ke bukurin naturale love you darlin you will always be may number 1.kiss kis

Anonymous said...

lonora whats up baby girl

Anonymous said...

Hey Leonor par Zotin boll ma se kerkund nuk je...
Edhe kta Pervesit Shqiptar qe po shkrujn fjal pa nivel jo ta bofsha jo ta kthefsha - spoju vjen marre asthu mu sha more Pisa, se per kete Kurve qe eshte ner nivelin time as dy fjal nuk duhet mi shfrytzu. E ju more Idiota pi shani Femrat Shqiptare marre spoju vjen, se ajo afer neve 00000 eshte se nuk e dine se me qfar Qika ju jeni tuj kontaktu??????

oooo grimosu, gjvishu, dhridhu po besa edhe shikimet e tua mose ti harrojm se ato si ka kerkush si ti (Provokative-sikur neper Pornofilma), po Adelines kurr sdotja kalon moj Pute, dhridhu Kurve dhridhu...
Aty dote mbetesh kuje po vetem me do Fana nga Drenica ose do Shqiptar Perversa edhe Katundar qe skan lidhje se qka eshte Femra Shqiptare e jo Leonora iiiiiii...

Anonymous said...

po ke te drejt pre vlla gjysh i shajn femrat e shqipes kaja nanen bre Niko

Anonymous said...

mu per vete po m'pelqen besa boll e sa here e shof me ngrefet kari

Anonymous said...

DEKT ORA ME NI VIDIO TE QOHET SHKO E COF MOR QYQAN

Anonymous said...

hahahhahah mu "qu" qka tu paska qu more Hamak - spaske femer qe te tregon niher se qysh tu qohet mire.
Ani Leonora te lutem se kur e shoh un asgje nuk livritet se leje mo mu qu prej asaj Lope...
Te kishe thon per Adelinen thot njeri se ajo eshte Femer e bukur Kosovare

Anonymous said...

Hey Leonora you are so ugly!!!! Please don't wear these tight skirts and dress.
Hey, o njersi, ciles ose cilit i pylqen Leonora Jakupi jan krejt prisht edhe me siguri prej drenices!!!! Veq duhet me dasht Leonoren, se skan qare! Veq Leonora eshte ma e keqja kengetare ne bote! Ashtu kisha mujt me kendu edhe me dredhu edhe une- shume palidhje! tung- Germany!

Anonymous said...

qkaa karii bre po folnii keqqqq...skini marree a qkaa...nese skinii qka me thane mire mos shkrunii hiqq bre katunarr te thifteee sju vjen marree..cncncnc ooo veq xhelozijaaa breeee ju mytii....se boll femen e fort eshtee..!!!

Anonymous said...

He bree veq me kara po mirrshi

Anonymous said...

valla me ka krejt i ka hije ksaj kurvat si du veq kur po esht ne pytja me krahasu me at plaken e zez adelinen valla kto zemra ma don ksaj po muni mi than kurv e qkamos E KISHE ADELiNA MA DIQKA TE KOKA AAAA??? LENI FORET e mos e boni veten budall po ku ka ma kurv se adelina bre hajt kujtohi SKA HIQ po jav hjeki at gajle e para kurv ne KS e ne shqiptari esht adelina pse e ke rreh kishe Leonoren pak a te koka normale jkjo si femer edhe nese e ka lyp kjo adelina mu kan ne men(qka me bo se nuk esht) nuk kish kthy dor si mashkull se veq ne kar i ka met mpa e ngjiten asaj tjerate kejt i ka provu kurva

Anonymous said...

hej kurvo shko sheto me pare se me kendu nuk din hiq dhe krejt qyqana pisa magar kali lop ju qe jeni nga drenica dhe qe e doni thaqin o ju qifsha kryt e majmunit dhe me adelinen nuk ka se esht ma e mira

Anonymous said...

hey trashullaqe shko me ni trennig mu dobsu se tuli po te del e bithen e trash e paske spo te rri kurqysh po noraml kurre ste ka nejt kurrgje ty oj kurrvo ani tung nihere trashullaqe e ke qe 10O% ME RRUGOVEN JA HANKSHA ZEMREN QE JENI ME MU DHE ME RRUGOVEN ÊDHE PSE KA DEK JAM ME TE

KOSOVARJA said...

HI LEONORA je shum e bukur askush nuk ta kalon po te jetoje ti ne USA DO TE ISHE TOP ALBENIEN MARO DO TE ISHE E FANSHME ME BUKURIN SI E KE TI UNE TE PLQEJ SHUM,BURI IM EDHE FEMIJET E MI GJITHASHTU MOS TE BRENGOSIN FJALET E DISA KATUNDARVE TE THJESHT QKA SHKRUAJN KOT PA MENDUAR FARESE TI I TAKON MODES SE USA PO JU QE E URENI LEONOREN NUK JENI NORMAL NE DUHET TE JEMI KRENAR QE KOSOVA KA KSI BUKUROSHE SI LEONORA. LEONORA
TE UROJM QDO TE MIR NE JETEN TUAJP PERSHENDETJE NGA NY.

Anonymous said...

Shporru moj Kurve....
Se kerkund nuk je moj Prostitute

argjenta said...

shume eshte ka me intereson ai kontrolon dikush qeto komente qe njerzit i cojn? Mire bre idiota ''JU QE PO QONI QESI KOMENTE PALIDHJE''a nuk po dini dicka ma te menqme me shkru perveq me shajt?Ju ne vend se i lavderu kangetaret ju folni cka ju kishit bo, veq nje informat te shkurt per idiotat per pervertat ka porno sites qe mundeni me shku edhe mi permbush fanatazinat ejuja te smuta

Anonymous said...

shume eshte ka me intereson ai kontrolon dikush qeto komente qe njerzit i cojn? Mire bre idiota ''JU QE PO QONI QESI KOMENTE PALIDHJE''a nuk po dini dicka ma te menqme me shkru perveq me shajt?Ju ne vend se i lavderu kangetaret ju folni cka ju kishit bo, veq nje informat te shkurt per idiotat per pervertat ka porno sites qe mundeni me shku edhe mi permbush fanatazinat ejuja te smuta

Anonymous said...

tung oj leonora je mis bote hiq mos ta nin se je ma e mire se adeline kurva , rraspihja se ajo eshte DROGIRASHE veq pin drog e kur te del ne sken nuk din qka ban veq i rrit syt si mac hajt bre mos folni me per te se LEONORA JAKUPI eshte bukuroshe,princes,miss bote,nuk kam qka te foli me per te se eshte krajlic ....te dua shum LEONORA te puth fort..
e ata kush fol keq per ju qift nana e i vraft zoti
DRENICAKJA nga SLOVENIJA

Anonymous said...

HJITHSECILI DO TA SHIJOJW VDEKJEN DHE DITWN E GJIKIMIT DO TJU PAGUHET PLOTWSISHT SHPWRBLIMI JUAJ

mimoza said...

oj leonora ma e mir je...hiq mos i ngo kta katunart keshe po din diqka si shohin motrat e veta e keshe tye...ma e mira jee..adelina si drogirashk e tani normal krejt qe e dojn..po du me than djemt edhe per ni nat se jo ma shumm..tung se si llokum jee

Anonymous said...

mut adelina mut leonora

Anonymous said...

mut adelina mut leonora

Anonymous said...

ti qe i thu schlampe was isch dis problem?..Leonora s'èsht kurv kto llafe shkruja adelines asaj shtriges..wo sich im Moshee uszieht.. kurv..kshyre njè her leonoren..e nese qihet qihet per veti..ju qeret qe folni kec plaset.. po doni me u qi edhe ju ashtu a?... haha.. ihr grusigi nuttene.. ..LEONORA..

Anonymous said...

tung leonora je shum e bukur mua me pelqen shum dhe je kengetare mjaft e talentuar dhe mos ta nin qa flasin te tjeret se veq nga gjelozija.

Anonymous said...

une leonoren e kisha marr veq me mi ru lopt se per tjeter ajo nuk asht drenicakja budallic

Anonymous said...

lopt ruj vet o malok

Anonymous said...

ADELINA RRASPIJA

Anonymous said...

OJ LEONORA OJ ZEMER

Anonymous said...

LEONORA je ma e mira mos ta nin qa flasin kta badiavgjit

Anonymous said...

oj ADELIN te kisha lut nderpreje kangen se po na tut

Anonymous said...

e ke arritur ate qe askush s ka mundur deri me tani ke fituar shum zemra te adhurusva BRAAAAAVOOOOOOOOOOOOOOOO

Anonymous said...

UNE JU KAM THAN EDHE NI HER PO JU NUK PO KUPTONI LEONORA NUK VYN SEN VEQ ME I RU LOPT SE VALLA SYT JAN ME PA SHUM ASHT MRAPA KSHTU QE MA MIR LE TE MARTOHET DIKUN E LE TI KQYR FEMIJET E VET SE ME KNU MA NUK E RRROK

Anonymous said...

ty bre shum po te interesojka jeta personale e LEONORES ska nevoj hiq me i tregu ti a martohet ajo a jo po shihet se je katunar e nuk e din qa asht bukurija po nejse qysh ka than ai i moqmi mos paq pun me KATUNDAR

Anonymous said...

qy spo ka kush mem interesu veq leonora per mu kurr mos te martohet po ti bash katundar te koke per mu nuk asht me rendesi qa ashta katundar a sheherli me rendesi mi pas sjelljet ne nivel

Anonymous said...

AI qe flet keq per DRENICEN edhe pulat ne kotec ja qifsha e sa per kengetare folni sa te doni se si njoh asnje as nuk merzitem .

Anonymous said...

o ta dhifsha me DRENIC me krejt

Anonymous said...

oj LOPA e DRENICES a hala po knon a une kishe e ke lan o shkek oj rraspi me ato gjeste provokative je ba si si prostitutat e SERBIS hahahaha

Anonymous said...

O kali i kahit je nuk e di veq me kan une si ti ma nuk kisha fol se je ba si shkijet e SERBIS o trullani dhe rraspillani i qe po fol palidhje

Anonymous said...

sajperket leonores ajo esht nje engjull hallall i koft qyth thuhet shkurt e trup shiptarqe.e sajperket fjalve te juaja rreth saj qe vetem se e ndotni veten dhe popullin shqiptar marri per ju ,kerkun ne bot nuk perbuzet kengetari si tek ne per shkaqe se qka vesh gjeja me elementare.e mos te flasim se kan e ka frajer po qa ju intereson juve ,me kan martohet ajo p.sh. edhe per adelinen nuk keni nevoj te flisni ato kan te drejt per jet private si te gjith njerezit e tjer shum veshtir per nje kengetar shqiptar qe te arrij diqka nese i degjon fjalet e njerzve hiqa ,po ma e mira qe ato sju degjojn juve hiq e ato vazhdojn e marrin para e ju folni e lodhni gojen bodihava e prap se prap i degjoni dhe paguani per koncertet e tyre.bravo ju koft te dyjav jan te bukra kendojn bukur fitojn para dhe ne na knaqin me muzik per mu kjo esht me rendesi te degjoj muzik shqip nga populli im shqiptar ketu ne boten e jashtme i dua te gjith shqiptaret edhe pse jam drenicake dhe na shajn perdit mua sme ben pershtypje jam krenare qe jam shqiptare gjithmon.

Anonymous said...

hehehe shuqyr qe na doli nje shkrimtar e po na e lodh syrin kishe po di me shkru diqka po ku e din ti per kengetare se ne gjith boten gjithmon flasi a dikush fol mir e dikush fol keq Fjalet e kerkujt nuk munesh me i nal as ti e as un e askerkush po gjithkush e jep mendimin e vet

Anonymous said...

O SHqiptar me te paster ne fjalor ju lutem....

Anonymous said...

O SHqiptar me te paster ne fjalor ju lutem....

Anonymous said...

ncncnncncnncncncn.qka snin njeri po qysh pe shani leonoren po ajo eshte ma e mira .ppo hin do katunar e po folin se kto fore ikan msu ne katune e tash po vin edhe po shesin men ne qytet.nana bineq jo maroft qatyne qe folin keq per leonoren a. ju pe dini qka eshte ajo a kurv a qka kqyrne ju jeten e juv e mos folni palidhje .aaaaaaaa.tung.

Anonymous said...

ejjj nanen jav qkerdhevqa juve. po qka un hamam po ju interson juve per leonren e per tjer kengtare.po nuk po kini se per qka me fol a.ju SHQIPTART jena mutta dhe inati bre me vjen me thon vetit SHIPTARE se send nuk vyny, bre flaka ju dalt bre mos marshi frym neser.majmunat e fliqt. se ju jeni xheloza. jo se e du leonoren un se krejt konktart nje soj i du po seshte nevoja me fol fjal penale jo potashti jo ashtu jo keshtu shum te kqi po ekallzoni veten. NEjse kqyrne veten se krejt kurva edhe kurvana jen ba njerzt ama per veti e kan, shikone jeten tuaj..TUnga NGA CANADA! love and respect:)

Anonymous said...

larg jemi nga civilizimi nese thot dikush ja kisha lp.. eshte nje kompliment d.m.th qe edo o ju te gjore

Anonymous said...

hej ti nga kanada ti qivsha robt por edhe leunorenta qivsha n goj se terror dhun sexi kisha ba n leunorene ta kisha qi deri te kish sha mamin nga drenica po na sjena pisa po leunora edhe t vdekurve kah kalon ka vorret ua qon karin e ju del si hu

Anonymous said...

Vetem desha qe te pershebdes.Un jam Adnani ndoshta te kujtohem pak,jemi njoftu ne Istambul te Turqise ne 1999.Shum me vjen keq qe nuk kemi pas rast qe te njihemi pak me mir...por si njerez te thjesht e modest, e jo ne nivel me autoritet.....te pershendes shum shum dhe te kam ne zemer c'dohere...adresa ime eshte adnan
_demi@hotmail.com

Anonymous said...

e di qe ka kalu koh e gjate prej ateher por nuk melargohet nga mendja momenti kur me je afruar qe te njoftohemi....jam Adnani nga Shkupi...je me e bukura dhe me modestja ne kete bote.....pres shkrim nga ty ne adresen qe ta dhash..."adnan
-demi@hotmail.com

Anonymous said...

e di qe ka kalu koh e gjate prej ateher por nuk melargohet nga mendja momenti kur me je afruar qe te njoftohemi....jam Adnani nga Shkupi...je me e bukura dhe me modestja ne kete bote.....pres shkrim nga ty ne adresen qe ta dhash..."adnan
-demi@hotmail.com

Anonymous said...

e ju te tjeret qe nuk keni pun tjeter pervec te mireni me Leonoren,shkoni ne RS...."Republikasrpska" se per Kosove nuk jeni...hahaha

Anonymous said...

Are you new with After Effects? Adobe After Effects 7 Visual Quickpro Guide for Antony Bolante really gives you fast steps toward learning more about this product. This book gives you a strong base to start a leading career using After Effects.
Antony Bolante in his book considered that the reader is beginner in After Effects. So, he describes each tiny part in an easy to understand way.

The first chapters in the book describe this great program, anatomy and tools. And shows you with examples how to use these tools.
For example, chapter 12 shows all about creating text and text animation. It starts with setting the workspace for text and goes through creating text, editing, formatting, setting text options and describes in details how to get the most out of text animation, starting with making the text follow a path, using text animation presets and creating animator groups.
The last chapter teaches you how to get your work out to the world by using different rendering techniques in After Effects.

Anonymous said...

O BRE HALLALL TE KOQFT LOQKA JEME SE SHUM E MIR JE VEQ KUSH TA KA INATI SE JE E PAPAME EDHE SKENI QKA ME KESH NJERZ LEONOREN SE PO JU VJEN INATI SE NUK OSHT ADELINA SI KJO HEHEHE PO QKA ME BA SE SKA SJANC AS KURR ME U BA A HEHEHEHE

Anonymous said...

Very nice site! farberware fcp512 coffee maker reviews Lamborghini chumash Free latino xxx video Side effects of provigil

Anonymous said...

Cool blog, interesting information... Keep it UP » »

Drini said...

ahhaha anje herit nuk kam degjuar te jet e pelqyer leonora jakupi nga qytetaret vetem nga fshataret koke boshe si puna e drenicakve te saj :(