Wednesday, January 25, 2006

Shpat Kasapi Video

113 comments:

Anonymous said...

video shum i mir! so nice <3 love this one

Anonymous said...

sexci boi lol

Anonymous said...

ej man shpati locki jem ma i mire ne kete bote te duam shpirt

Anonymous said...

hey shpati je shum i mir dhe shpresoj st te takoj ne strug ose? te dua shum je me imiri shpirt.

Anonymous said...

shpat kasapi esht ma i miri ne bot
dhe djal teper i bukur!!
"Schade, dass gott nicht jedem jungen diese schöhnheit geschenkt hat ;)"

Shpresoj se nje her ne jeten time do ta takoj ket bukurosh!!

Anonymous said...

hey baby your hot but dont get too close to nikki cubi and ruin your reputation.lol. hope to see you in usa.

luljeta nga geneva te zvicres said...

shapti je nje kengetar shum i bukur kendon shum mir te uroj sukses ne tarmen dhe veq vazhdo

Anonymous said...

ciao!!!!!!!!!!!!!!bello cm va ??? sei un cantante fantastico 6 il migliore di tutti !!!!!!!!!!!shpati

Beni said...

Shpat Kasapi eshte pederi ma i madhi ne ket bote edhe ne tjetren.

Anonymous said...

Shpat Kasapi eshte nje nder engjujt e yjeve te pederave icili dallohet vetem ne vendet personale qe shkon dhe ne ato vende eshte pederi ma i bukuri.

Anonymous said...

Shpati osht ma i mirrrrrr =) loqken ja hongsha :)

Anonymous said...

hehheheh ku osht njeri ma i miri ne bottt!!!!edhe qata se thojn se se osht peder jan gjeloza!
tung ta hanksha loqken;);)!!!

Anonymous said...

hehheheh ku osht njeri ma i miri ne bottt!!!!edhe qata se thojn se se osht peder jan gjeloza!
tung ta hanksha loqken;);)!!!

Anonymous said...

hey leute spat kasapi ist der schwulste den es gibt der ind shkup mit kleinen kindern spilt.
genauso wie blero und alle anderen freaks.unikatil geht ab alter

Anonymous said...

ciao kertolla

Anonymous said...

hey shpati i love your gourges face i love your songs. i hope you come to michigan and have a consert . mire pofshim see yah

Anonymous said...

O SHPAT PO NA PQASE BE CE 2 DIT PA XHUM IMI PI QIFIT SE THAM MO SHIQIR SI MBROJTI NJO I 'TETOVES' TE VEJE TE NA KNACE KTOU NE N.Y. PO TE UROJM SUKSES HEREN QETER ISHALLA. MOS NA HARRO "V.I.P."!!!!

TETOVARE N.Y.

Anonymous said...

Hey Shpat, you have good songs, but sometimes i think you are queer!!!! you must be more masculine!!! You are a queer sack!

Anonymous said...

Hej Shpat,

je kengetar i bukur, kenget e tua me pelqejn shum dhe kom deshir te takojn ne gjilan.

Vajza nga Gjilani

Anonymous said...

pasha mamin shum bukurosh je aij me det me det *çfar bukurije e gjall jashttoksore

Anonymous said...

a bre po dreq i haliten esht qeky me do gjeste si te fmi te haliten veq po i ka hije boll veq vazhdo djalo

Anonymous said...

I loveeeeeeeeeeeeee shpat Kasapi. Je shum shum i bukur vdes per ty.

majlinda rexah said...

shpat te dua por une e dua ermalin ma shum qet do tu

Anonymous said...

ej je me i miri po si thone shqiptar jemi dhe gjithmon mendojme per te keqen e njeri tjetrit po sido qe te jet mos u nervozo nga komentet e kota,pasi qe je ma i miri nder me te miret.kiss

Anonymous said...

ow my god boy when will u grow up?

Anonymous said...

oo shpati qaj qe ta ka inatin le te shkon ne R.S se je ma i miri
tung te pershendes
km plot foto tuat je ma i miri kisss

http://shpat-kasapi.skyblog.com

Anonymous said...

shpat kasapi..shpat le ti qa te thoj njerzit qe ta kan inatin ap met vertet je shum i bukur aq i mir sa qe edhe un ta kisha jep ne goj..hehehe..genti..

Anonymous said...

valla ky shpati boll i mir asht veq me veshjen e tij po me shkon nerva po shkon po mi lepit botht sikur qikat marre ai duhet me dit qi asht djal edhe duhet me dit qysh mu vesh po mir apet knon zanin e ka te mir a po menoni edhe ju qashtu.....

Anonymous said...

tung shpat jom ni qik nga mitro javen e kalune ke majt koncert te na gjithmon tkom dasht tash du shum sshum ma shum veq vazhdo,si nga pamja e jashtme edhe e mbrendshmja je shum i bukur ooooooo lej ofendimet e djelve se kallen krejt se femnat pi tradhtojn sheri yt hhehhehe tuung kaq kisha SHQIPJA

Anonymous said...

Shapti ur sooo cute.. jus wondering are you gay?? ight mwas<3 1

Anonymous said...

Trimi said ...

omg shpat kasapi i love your haircut , your sik as mullet and your songs... ata qe ta kan inati let te shkojn ne RSP !!!
prej prishtines..

Anonymous said...

hi shpat jam elizabeta nga mali i zi vec deshta me te tregua se je ull bote dhe te gjitha kenget e tua me pelqejn, por ma se shumta me pelqen LARGOHU te pershendes shum dhe shpresoj se veren tjeer do te vish prap tek ne se kun ver jo se jam un en shtetet e bashkuara te amerikes nje puthje te madhe nga un beta I LOVE YOU SOO MUCH MWAH MWAH.

LIBERTA said...

TUNG SHPATI JE SHUM I MIR TE DUA SHUM TUNG.

Albanian Girl nga miami said...

hey ky shpati eshte shum i mir bre
pse ky zot e ka ba kta shum te bukur
du me ja qu nje fala shpatit se shum seksi eshte valla edhe me pelqejn shum
tekstat te kengave et ati shum mir
edhe deshta me than se shpati shum mir u dok ne top festen 3 ku e ka fitu qmimin e best male ( mashkull ma i bukur) jam gzu shum per shpatin hajt tungi kaloni mir shpat te dashuroj per jet ty ste harroj oohh pa ty sjetojjjjjjj nje puthje

Anonymous said...

hej shpat te kam takuar ne pej ne koncertin tend dhe shum me ke pelqy.
une jetoj ne gjermani qe 16 vjet kshtuqe smujta me te taku edhe nje her.shum me ke pelqey teper a.
ndoshta takohemi edhe nje her.
tung dhe te pershendes shum

Anonymous said...

je shum i mir vetem se kanihere je pak qysh me thon "schwulette" emm
ose kshtu " schwuchtel" ose "geistig zurückgeblieben" dukesh si mashkull por je femen a po kupton.
hahahaaahahaahaha tung

Anonymous said...

ej people!
shpati po thot ne nje interwiu se i urren katolikt dhe se skendon per ta as nuk shkon kerka ku jan katolikt!
dua te them diqka shpat te kish qen ashtu ti as qe ishe dal dika se qethkund ka katolik dhe ata te ndegjojn ne tv apo radion e mos fol palidhje se hala je i vogel.
hala mami naten ti nderron pelenat dhe te qon me bo urinen mos bi ja ber ne shtrrat. shuj se hala je i vogel me fol ashtu se apo katolik a moslimon te gjth jan SHQIPTAR.me kendu, kendon mir po, mashum ske ne ty . nuk vlen ti shum kur fol keshtu sene palidhje pa kuptim. mendo nihere mir e tani hape gojen loqkan. tung mega_p16
qka muj me thon une per shpatin esht vetem kjo " hahahahah" qe.

Anonymous said...

o shpati be gjane rumane a din magjupisht

Anonymous said...

hey valla shpat te thojn peder se je i mir per qata vallla e ju vijen inati atyn qe sjan si ti

Anonymous said...

ima a guy and shpat ur music is alright, but the way u look at the camera is scaring me a bit, im sure ur not gay at all, but u come out that way here.. Good luck with ur music keep it up, be a little less theatrical in ur videos.

Anonymous said...

omg people SHPAT KASAPI is da best lookin guy (after cristino ronaldo heheh)
nah really he is sooo cute ,

shum shum shum shum i buker
from ur galz in engaldn =-p

Anonymous said...

Te nderuar vizitoré

Te jem reale, mua ka pelqen Shpat Kasapi tepér dhe kam degjuar kénget e tij...qe nga fillimi i kénges se paré qe e ka publikuar.....èsht person shume terheqs, attraktiv,ka zérin fantazi siashtu edhe textet...i ka do melodi te vjedhura nga disa kéngtar tjeré te balkanit por nejse...ahahah kush jo sot per sot??

CITIM I TIJ: "Uné me dit qe vajzat apo djemat qe i takojn fesé t´krishtéré, me adhurojn dhe e degjojn muzikén time, une menjeher e nderprej kéngen, une nuk kéndoj neper videokasseta dhe as ne DVDs sepse e dij qe me degjojn katoliket, uné nuk shkoj ne vénde ku pronaret e restaurant-ve jan te fesé katolike dhe s´mbaj koncerte dhe as mbrémje rinore!!!!!" WOooooOW.....RESPECT-.-...tamam islam djal jeee..uhhhhhhhhhhh

Hey nime jom shumé serioze...ky vlla esht bére PSYCHO...e ka tranu sefaja baco..
ja ka fal zoti pak bukuri e pak talent me kndu e mu dredhav.. e tash po don me na tranu.....uhhhh loqkan po te ishte ashtu...ti nuk kishe dal hiqqqqqqqq ne asnje dikotheké shqiptare e mbi te gjitha as ne TV shpirti jém...se aty te degjojn dhe te shohin katolik...ski ka e bon hapin ohh loqkan pa taku katolik ti-.....JETO me fantazmaaa loqkan...e shuj se marre per ty....pash anji ZOT marre se si flet nje YLL shqiptar...lyp rreh dajak me ta kajt nonen hahaha SORRY amo ma ki hyp gjakin qtash..kha bon business ..e kha me shitesh ISLAMIST i madh...dredhani i gabelve ahahha.....ALLAHU ska than me u dredhav e as me shpu vesht si ti...as me tregu kimet e gjoksit kishe jom SEXY....mundem met than per fjalé te fundit shumé e ke humbé vleren qe ke pas.
E shuj mos te ndin dikush
mé NDERIME Fjolla M.
mega_p16

shkupjane18 said...

Mat mire se shpati ska, besom. Ju qe po thoni qe osht peder, jeni xheloza pse sjeni te mir vet...hahaha
Te hongsha shapti.
I love yooooou<3

Anonymous said...

jo zemer nuk jan qeloza por thojn te verteten kjo ska aspak pun me gjelozien dhe besoj se edhe ti e din se esht pak si peder e shuj se sje ka din qka je tu fol
ma mir leri ketu pun te medhajve

Anonymous said...

SHPAT IE MA I MIRRI NI PUTHIE TMADHE E KI PI MEJE SEMRES EDHE PREI ARBRESHES TDOINA QUM IE MA I MIR TUNG EDHE ISHALLA TSHOFIM NAJHERE SE KIO NA KA MET WECH ENDERR

Anonymous said...

Hey ja mjeri djali i ka hyp mendja nhava ... ja keni rrit ju mendjen tu i than i bukur ashtu kshtu tash nuk me takon hiq :( hahaha hajgare se edhe un vet tranona mas tina :$ mpuqqq love uuuu shummmmmmmmm (jo mpuq para krejtve) se male.. nime gati kesh tu harru kur e ki njet me ardh ne new york at her pate me ardh edhe hamamin.. u better come me 8 shtatorin .. i think qashtu thojshin do ama kuku spo di kujt me i besu po ma mir hajde e mos te hargjoj pare palidhje tu pagu bileta posht e perpjet :@ .. hahha tung kaloni mir.. edhe muzika jote shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hot i love itt bash qat keng Loti M'pikon man its soo saddd .. nese vjen ktu e me knu at keng mue me bjen pika nzemer :( tunggggggg

Arbiana said...

Hey ja mjeri djali i ka hyp mendja nhava ... ja keni rrit ju mendjen tu i than i bukur ashtu kshtu tash nuk me takon hiq :( hahaha hajgare se edhe un vet tranona mas tina :$ mpuqqq love uuuu shummmmmmmmm (jo mpuq para krejtve) se male.. nime gati kesh tu harru kur e ki njet me ardh ne new york at her pate me ardh edhe hamamin.. u better come me 8 shtatorin .. i think qashtu thojshin do ama kuku spo di kujt me i besu po ma mir hajde e mos te hargjoj pare palidhje tu pagu bileta posht e perpjet :@ .. hahha tung kaloni mir.. edhe muzika jote shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hot i love itt bash qat keng Loti M'pikon man its soo saddd .. nese vjen ktu e me knu at keng mue me bjen pika nzemer :( tunggggggg

Anonymous said...

shpati jo se peder se i bukr esht ama ata kembet i mban sikur i behet shurra kur kendon dhe esht shum i lazdrum me nj radio shpati tha qe un vajzat i dua me shkoll te jen si madona e xheni ferlopez me e pa ate xheni ferlopez shy ka fshihet nga friga se esht si lugat sikur i beet shurra rrin o sa gjyna e nuk jam djal jo jam vajz se djemt nuk kan inat per dashnoret se nese ze un nje dashnor nuk do e pelqej shpatin me jo po si e si un at se pelqej se i mban kembet sikur me e be shurren ne brek se ne fytyr lihet me shminka e puder e ka mos i thuash perder ati e neso nuk besni ju a tregoj gazeten qe ka then vet fytyren e lyj me puder ok kalofshit mir

Anonymous said...

shpat
je shum i bukur une te dua shum me gjith zemer shpresoj te takoj ndojkun .
ajo vajz qe te ka ty pran veti besoj se esht shum e lumtur .
dhe je kengtari ma i miri dhe i bukri ne bot .tung suzi

Anonymous said...

o zoti madh shikoni mos i lue dikush mente per qat pederin edhe un jam njelloj me mendimin e asaj qikes oj lock mun te ma japesh adresen oj loqk per ty e kam fjalen qe ke then se fytyren e len me puder po ka mos e lye i duken nishanet moj qik a mund te bisedoj me ty shyqyr qe e urreke se edhe un shum inat e kam sjem xheloz jo se edhe un polic jam ama ja qe shpsti se dua emri e tregon vet shpat kasapi shpata i ther njerzit dhe i thuen kasap lere me se na turperoj shpati na nxiu faqen kalofshit mir edhe shikoni mos beeni buballa

Anonymous said...

kjo qika qe ka thon nuk jeni ndoshta te mir vet dhe e keni inat shpatin eja shikom ti mu e ta shohim do dashuroesh a jo naten

Anonymous said...

shpat je ma i mir,
ata si folin keq per ty ta kan inati
te dua shum ishalla i lexon kto letrat si po ti qojna.
dhe aje gati me qit naj album te ri
ich libe dich.suzi

Anonymous said...

Pshpat je ma i mir,
ata që folin keq per ty ta kan inati :d

Anonymous said...

SHPAT KASAPI!!! TE DUA SHUM SHUM SHUM!!!MOJJJ ZEMER;)

Anonymous said...

tung shpat je ni kengtar shumm i mir dhe ni bukurosh te du shum shpat .
ajo nane si te ka ba ty ju gzovt zemra sa te mir tka ba tung.

Anonymous said...

tetova esht shum e bukur po edhe djemt i ka shum te bukur sidomos shpat kasapin esht kongtar i bukuer dhe kendon shum mir shummmmmmm te dua ty shpat.

Anonymous said...

shpati je me i miri ne bote .na kenaqe shpirtin.un jam nje fanse e jotja nga dr quhem klaudia.vazhdo keshtu sic je .tputh fort

Anonymous said...

hahahha oo shpat alltan allahile a je ti nii shka thojkan puder ku e di qka hahaah o njerz shpatin qe 8 vite shok e vlla e gjithqka e kam shpatin e prish kamera edhe pudra haaha se e ka ftyren si engjull edhe ju flisni kshtu ngase nuk e njifni edhe shpati as per katolik as per mysliman asigjo ska than kto krejt fjal jan ok se sasht ti interesu atij cila fe me randsi e don e adhurojn shumica kjo eshte edhe diqka te tham ata te cilet e konsiderojn dike te ulet edhe flasin keq per at person ather ata jan me te ulet se aj se po miren me at hahaha o shpat alltani sbesoj qe ja vlen mi lexu kta komente banale ke pun ma te menqme zemer edhe tregom a ka ardh pici prej bullgaris me enesin apo ala edhe kur je tu nis me ato per turqi se sjam ne shkup nstrug pushim jam nese nuk nisesh deri masneser vi edhe shkojm te aj salloni me kshyr per at simos jo kur kthehesh oki mpuqqq shumm edhe njerz lene djalin rahat allahilee se aj kto komente niher ne vit a i lexon a jo edhe si kushton randsi as 1% ama sdi ju shka hupni koh kot haha ama skeni tjeter pun ndoshta per at oki vazhdoni shkruai ksi komente hahah se tu i lexu aj asht fort ahahaah abe shiptar kur su mushet mend me dasht tonin po tjert shka me boo e ju vajza qe e doni shpati ja vlen se asht yll edhe 1000 her me i mir edhe me i edukum me i sjellshem eshte se sa mendoni

Anonymous said...

un isha nji shoqe shpatit yllka nga shkupiii caooooooo

Anonymous said...

ok yll un sot nje jave nisem per ne turci me danin dhe semijan ti neser vjen pasneser ather me thir edhe po shkojmi simos jo ather deri sa te na lajmroje pe lajmi krejt.pici ka ardh sot me enesin ne exit i kam taku un sot udhtoj per deqan kam mbromje ehh TI UZIVAJJJJJJJJ NE STRUGE shifena kalo superrr rushee caooo from your friend

Anonymous said...

hi shpati loqki hey super kemi kalu at nat flm shummmm...

Anonymous said...

to shpat i hope you can read english hi i am from australia and i want you to come and do a concert here pleaseeeeeeeeeeeees oh yeh i love your songs all of them and you should see my room its all you
i love u and ur sonds

Anonymous said...

Kush e shan Shpat Kasapin eshte i share me rob shpie e ku ti kete robt e tij ,shk..Shpat mos e aj trapin dava kurvash ..

Anonymous said...

shpat je ami mir veq kush ta ka inati a a spotin e ri e ke bo shum te bukur shume me plqen vetem vazhdo m a perpara (k)

Anonymous said...

du kannst sehr gut singen best deutsch girllllllllllll

Anonymous said...

hello je ma i miri veq vazhdo

Anonymous said...

tungi shpat videon me te re e ke shum shummmmmmmm nice veq vazhdo njeri tung nga tolja nga norvegjia
tole_rock_queen@hotmail.com

Anonymous said...

kush te ndau prej meje kush ta mbushi menjen ahhhhh te jetosh pa mua me ni plag ne zemer ____ te du shummmmmmmmmmmm je ma i fortiiiiiiiiiii krejt qikjo kang me pershtatet me nje te kaluaren time ehhhhhhhhhhhhhhhhh qa ish kon kjo jetttt tung nga fitorja tole_rock_queen@hotmail.com

Anonymous said...

ckemi.un se kuptoj pse e shani shpatin,shkoni njeher mesoni shqipen pastaj flisni.ok.
tiransia

Anonymous said...

tung te gjithve si po kaloni.shpat kasapiiii LLokum Jeeee veq vazhdo keshtu ti hangsha buzt hmmmm ju pershendes kaloni mir tung EroNa

BLERTA said...

hey shpati te dua shuuuum....
i love you 4-ever....
ich liebe dich.... un jam blerta nga zvicra e ti je bukuroshi jem...
shpirti jem zemra jem
wooooow te dua shuuuuuum
love ya 4-ever 4-ever
ciao blerta nga (gostivari)
KISSES ONLY YOU...
DE ISCH NUR NUR MER....OK?

BLERTA said...

hey shpati te dua shuuuum....
i love you 4-ever....
ich liebe dich.... un jam blerta nga zvicra e ti je bukuroshi jem...
shpirti jem zemra jem
wooooow te dua shuuuuuum
love ya 4-ever 4-ever
ciao blerta nga (gostivari)
KISSES ONLY YOU...
DE ISCH NUR NUR MER....OK?

BLERTA said...

hey shpati te dua shuuuum....
i love you 4-ever....
ich liebe dich.... un jam blerta nga zvicra e ti je bukuroshi jem...
shpirti jem zemra jem
wooooow te dua shuuuuuum
love ya 4-ever 4-ever
ciao blerta nga (gostivari)
KISSES ONLY YOU...
DE ISCH NUR NUR MER....OK?

ARTA BERISHA said...

EY SHPAT TI JE SEXY...
OHHHH UN JAM ARTA BERISHA NGA ZVICRA
UN JAM HOL E,SEXY,E BUKUR,MMMHHHH,KREIT ME DON MU,OK...
NGA KOSOVA UN JAM SI CURV HAHAH
UN DU ME SHI TI UPPPS..HAHA

BLERTA Z. said...

hey shpati te dua shuuuum....
i love you 4-ever....
ich liebe dich.... un jam blerta nga zvicra e ti je bukuroshi jem...
shpirti jem zemra jem
wooooow te dua shuuuuuum
love ya 4-ever 4-ever
ciao blerta nga (gostivari)
KISSES ONLY YOU...
DE ISCH NUR NUR MER....OK?

Anonymous said...

shpat je 1sh lale, je shum sexy je engjell, shpresoj te jesh gay sepse jam i cmendur pas teje dhe dua te kem nje shans me ty. i love u honey. kisssssss

Anonymous said...

shpat du bist hammer geiel ich liebe dich mein schatzy....

Anonymous said...

shpat du bist hammer geiel ich liebe dich mein schatzy....

blerta said...

ciao, blerta ,liridona nga gostivari motrat te dun shuuuuum bye bye kisss

Anonymous said...

tung shpat vetem te pershendesim se kendon bukur dhe je i bukur arta

Anonymous said...

Shpat sdi qa kisha dhan meta thith karin, metvertet me dit sa eke te madh edhe meta kap ne grushte njeher meta thith ter 24 ore pa ndal....ti je shume i bukur dhe shume terheqs......me siguri eke karin e forte dhe te madh ...guxhen e karit ta hanksha o Shpatiiiiiii

Kur ti vesj ato gjinse edhe te lepihen per trupi edhe te dalin vijat e karit aty ne gjinsa uhhhhhhhhhhhhhhhh

Anonymous said...

SKA PO VOL MOI KURV E MRAPSHT SKI PAK RESPEKT A STHRIGA E KEQE SOTI TE VRAFT BUDALIZA

Anonymous said...

Valla bre shpat shka tu kisha derdh ne goj aaaaa bash kur pe hap gojen qe pe leshon zerin ngadal uh nven kari pom qohet po nejse sti kisha than kto fjal po krejt po ti thojn edh enashti je peder bre vlla se di po nese je asht jeta jote ban shka dush vet edhe krej keta njerz qe te kan dhan koment ta hangshin karin e ti ma hangsh mue. edhe ata duhet me vet qat vajzen qe te ka dhan koment e para.
Hej shpat na jemi shok mos u hidhro une e di qe ti je peder se vet um ke kallxu po le ta din krejt bre njeri se ska lidhje
Ok I think that's enough bullshititng .you're cool men just gay hahah shka bre qiju e kallxo qe je peder e mos te kallen femrat mas teje palidhje. hahha edhe komeni i gentit um ka pelqy shum ahahh

Anonymous said...

ooooooooooooooooooooo ahhahahahhahah shpat kasapi ...kishe po shaj a thu nuk e ka vrejtur se ësht fëmi...shiko rrugen tane o shpat kush pidhin e nans ta ka ba te munshme me kendu ne kosoven e lir a e din budall i pa dobishem po mos hin andej se po te tredh kush ....kush je ti oj kurv mi urrejt katoliket
o plak e keq tung tung selam malekem a ki hanger nej qebap per ramazan

Anonymous said...

o shpat ti me njohish.kush jam Bukuroshja e tetoves.Me she perher ke kaffehonja VIP ne TETOV jam ajo CHICA SI STARASI hitc as pak.The thuj ati manegerit tont se caul ka ne shpi mos THIRE se skaum ko per turli BUDALLASH.sjam sort per ti OK.se shum MBAHESH.allso meld dich nicht mehr ok damit das klar is.

Anonymous said...

hej shpati a e di se je mashkullime i bukur. te dua shume. lori shqiperi

Anonymous said...

hej nuk ka mashkull me te bukur se shpati

Anonymous said...

o shpat ti je njeri më inati që e kam në bot je shum peder edhe don me u mbajt bash si fetar po hic nuk po të ngjan.cao stupid.edhe ni porosi për cato vajzat si e adhurojnë shpatin:juve ju deklaroj KURVA.

Anonymous said...

O JU VAJZA Që E HUMBNI KOKëN PAS SHPATIT JUVE SKISHIT PAS ASNJë PIK MORALI OSE THJESHT JENI JENI TË LËSHUARA PAS EPSHEVE DHE JENI AQ TË DOBËTA SA QË PAS NJI PEDERI BOHNI KREJT PEDERICA.BYE KUALKIERAS

Anonymous said...

shpati ka femer i jeton ne angli quhet vlera ata jan te fejuar mos hupni kot koht me komente

Anonymous said...

Ey ti qje thua se ato vajzat jon KURVA a je nmend?Un jo qje e du Shpatin nuk mintereson qaj personi as pak po ti ku e ki at ftir ashtu komentar te shkrujsh ne Femmna shiptare jena krejt ok.Ene un nuk thum se ato mashklit qje sedun Shpatin jon PEDERA.JO nuk shkruj ashtu se mu MAMI THE BABI jem me KULTUR mkaj rit. TUNG TETOVARJA mendojo pare po masandi shkruj se mduket se fmi je ti.

Anonymous said...

A e dini se Shpati ka të fejuar?

blerrta said...

hey shpat une de vi 22.12.06 ne Gostivar mrapa de vi ke shkolla jote ne tetove hehehte dua shuuuuum wow ti je my Dreamboy kiss kiss blerta
te dua shuum bye bye
p.s.(shpati nuk de fejoet ok!!!)

blerta said...

hey edhe nona jeme mka rit me kultur e jo si ti une mun me dal jascht ti vesh si nuk tlojn askut ti po shkrun ashtu ok!!!ene une sjam KURVEok mbae mend

JEHONA (sajzeza) said...

SHPAT...NGO...TI KNON MIRË EDHE NUK JE I MIRË SIQ THOT NJERZIA, A E DIN KUR JE I MIRË? KUR NUK LIVRIT, SEPSE KUR PO MUNDOHESH ME VALLZU, SHUM GOJA SHTREMT POT SHKON...PO VALLA...EDHE DO MOVES "TOTALLY WEIRD" PI BAN. NUK TE THEM NGA INATI O DIQKA, KY ASHT MENDIMI IM. JEHONA

Anonymous said...

hey shpat wie soll ichs dir am bestenn sagen:
I LOVE You 4 EVER!!!!!!!!!!!
ich grüße ganz suhareka und my friends aus deutschland
wer meint das shpat kasapi scheisse ist hat nen knall!!!!!!!!!

Anonymous said...

ooooH njerz!
ej spo mundem mej ju koptuu aa!
qka pe shani shpatin aaa???
mos u bani palidhjee se kret prej inatit e kenii a, kete mos e harroni!
qka po ju han juve se siq vishet ose qfar stili e kaa!
Nese ju pelqen si qish esht mir, nese jo, mos i thuj peder se s´esht!
dhe diqka po du mej ju tha!
nese doni doni me klonin e shpatit *hihi*
merrne qet adress ,,, shpati_85_20@hotmail.com
une jam qeky dhe pasha zotin keni me pa vet nese sme besonii!
tuNg shpat,,
dhe KiSssss te gjitH Vajzav

Anonymous said...

ooooh ti djal ti te kooke me te vertet si shpatii!* schleim*

wOoow mega geil!
tash 2 shpata jen be!
ose 2 Qendrima! hehehe

Anonymous said...

omg shpat kasapi keep it up..
hope yo see you see soon in usa..

Anonymous said...

ur sexy

Anonymous said...

i think u can doooooooooooo beter with ur loveeeeeeeeeeeee

Anonymous said...

hello i think shat kasapi is very coll and he singing very well!!!!!!!! i think i love you shpat kasapi!!!!!!

Anonymous said...

HEJ LENE SHPAATIN RAHAT PO A KA ME SISH BE NAJ SEN NE KOSOV

BLERTA said...

Hallo SHPAT...
Alle die sagen das Shpati schwul sei oder so sind selber die hässlichsten menschen auf dieser welt
TJA...einversucht ist halt schon eine grosse sucht selber schuld wenn ihr hässlich, schwul ,lesbisch ,huren,strassenschlampen und keinen geschmack habt kann mein shapti nichts dafür selber schuld bytsches...
BYE BYE AN ALLE WÜRKLICHEN FANS UND NATÜRLICH AN MEIN SCHATZ SHPATI BLERTA(15)

BLERTA said...

SHPAT KASAPI +BLERTA ......
4-EVER IN LOVE
DU BIST SOOO GEIL

BLERTA said...

AN ALLE SCHLAMPEN:
IHR SEID SOO BLÖD NUR WEIL IHR DIE HÄSSLICHEN EKO FRESHS UND BOSHIDOS HÜBSCH FINDET SEID IHR SO SCHLAMPIG U.S.W.TJA SO IST DAS SHPATI IST EIN TRAUMMANN.... BLERTRA

BLERTA said...

AN ALLE SCHLAMPEN:
IHR SEID SOO BLÖD NUR WEIL IHR DIE HÄSSLICHEN EKO FRESHS UND BOSHIDOS HÜBSCH FINDET SEID IHR SO SCHLAMPIG U.S.W.TJA SO IST DAS SHPATI IST EIN TRAUMMANN.... BLERTRA

Anonymous said...

hei du blerta wer ist hier eine schlampe wir oder du... du meinst voll shpati gehört nur dir oder was schau dich doch mal in den Spiegel du hässliche fette kuh ich kan mir schon vorstellen wie du aussiehts so wie ich es beschrieben habe hahahahaha....kiss von deutschland

blerta said...

hey du von deutschland,
ich bin nicht fett und hasslich ich hab nur die fertig gemacht die etwas gegen shapti haben und sich selber in den spiegel schauen sollen.aber wenn du zu dumm bist um richtig zu checken wes lauft dann bist du selber schuld du möchte gern ,meinst wohl du bist geilam arsch du siehst aus wie ein ... schlampe leg dich nicht mir an oder du must in die pyschatry bitch blerta

Anonymous said...

ooo SHPAT je ma i miri dhe ma i bukuri....
sikur ti nuk asht kerkush...
te adhurojn krejt shqiptaret vetem po i vjen inati e po te shajn....
ty mos ta nin hiq e veq vazhdo se je king bote

Anonymous said...

Excellent, love it! »

Anonymous said...

a47aq1lzs

My web-site :: UK fast payday loans

Anonymous said...

cfeew7rbd

Here is my web blog - Payday loans UK