Saturday, February 18, 2006

Genta Ismaili Mos me thirr Do NOt Call Me) Video

12 comments:

Anonymous said...

ej gent je shum emie zemer dhe kenget shum fort kisss struga

Anonymous said...

genta je ma e mira te duaaaaaaaa shum askush nuk esht e mir si ti nora esht vetem lakuriqe te duaaaaaaaa genta you are the best women

Anonymous said...

Genta e bukur po thuj a ka fije te mendve se....hahahah
Kishe un nuk po di Shqip me fol leje bre edhe un jam qe 15 Vite ne Gjermani edhe nuk tham qe kishe nuk po di me fol gjuhen e nenes.
Po krejt budalle ne Krye

Anonymous said...

Genta je shume simpatike, kenga tingellon mire, por superpozimi eshte ka nevoje te permiresohet. Ka raste qe ti shkon para kenges apo kenga para teje!!!

Anonymous said...

genta ti je fenomenalepo me vjen keq ama kjo kang nuk thirre MOS ME THIRR po PER TY JAM E VDEKUR
ju faleminderit per mirkumptim

Anonymous said...

je numer nje pergjithmon

Anonymous said...

gent te dua zemer

Anonymous said...

genta ty je ma e mira ata se folin keq ta kan inati big kiss for you liebi gruess us de schwiz hehe

Anonymous said...

Je sexy sa ma heq trurin fare sa here qe te shikoj...........
O Zot sa du me te taku te pakten nji here...Kjo eshte enderra ime ne sirtar...
Sa do te doja te prekja buzet e tua..,ashtu sic Adelina pati fatin e madh...
--------sweetdream Itali---------

Anonymous said...

HEJ GENTA JE BUKOROSHE ME E MIRA NE BOT I LOVE YOU VEQ VAZHDO TI KENDON SHUM BUKUR
SHAKE BABE SHAKE I AM A GIRL
PERSHENDETJE NGA ZVIZRA
ICH LIEBE DEINE SONGS UND DICH AUCH
YOU ARE WONDERFUL THE BEST

Anonymous said...

Thank you baby gurl 4 representin your cute props to you from a cousin that you never met!!! Stay real dont become like the singers in kosova be your own person make us proud mush love Lume. Halla at me sometimes

Anonymous said...

tung genta je shume e mire sa here qe te del ne skene ose kudo tjeter ti je nje kengetare qe do te arrish shume sepse vetem heren e pare kur ke kendu ke arrit te fitosh mjaft adhurues e njera nder ta jam edhe une dhe kisha pas deshire te takohem me ty ose te bisedojme ne net me email address tung~~~ GENTA ISMAJLI IS THE BEST SINGER IN ALBANIA ~~~