Wednesday, February 08, 2006

Leonora Jakupi Video
Leonora Jakupi
Leonora Jakupi (born March 3, 1978 in Skenderaj, Kosovo) is one of the most popular singers among Albanians in Kosovo, Albania, Macedonia and Montenegro. Today Leonora lives in Kosovo's capitol Prishtina. She lost her father during the Kosovo war (1998-1999). Her repertoire includes a wide variety of material including commercial pop and patriotic songs. She is not married.

Her most popular song, without any doubt, is “Can innocence be killed?”(A vritet pafajsia?) published in 1998 while Leonora was warrefugee in Albania. She dedicated the song to her father that died during the so-called Kosovo war and other Albanians with same desitiny.

About politics: “I do not deal with politics, and do not want to. An artist has a lot of spirit and it would be a tragedy if I began to deal with politics. I understand that a society needs politics, but music is a nutrition for the society”

Albums
“?” (?)
“Sahara and Roe deer” (double) (Sahara dhe Kaprolle) (2001)
“Everything different” (Krejt ndryshe) (2003)
“Leonora” (Leonora) (2005)


 1. Leonora Jakupi - Ti nuk Ekziston

 2. Leonora Jakupi - Vetem Ty Te Dua

 3. Leonora Jakupi - Mos u Mashtro

 4. Leonora Jakupi - Mos u Tremb nga Dashuria

 5. Leonora Jakupi - Ti Vjen

 6. Leonora Jakupi - Kenge nga Jugu i Shqiperise

 7. Leonora Jakupi - Gjer ne Eshtra me ke Ndezur

 8. Leonora Jakupi - 100 Pranvera

 9. Leonora Jakupi - Roberesha

 10. Leonora Jakupi - Ti nuk Ekziston Remix

 11. Leonora Jakupi - Prit edhe Pak

 12. Leonora Jakupi - Kerkon Shume

 13. Leonora Jakupi - As mos Provo

 14. Leonora Jakupi - Falje mos Kerko

 15. Leonora Jakupi - Mjalte e Zjarrte

 16. Leonora Jakupi - Nuk e Dua Jeten

 17. Leonora Jakupi - Te Jap Rast

 18. Leonora Jakupi - Kush je Ti

Nese lidhjet nuk punojne, ju lutem leni komentin!

84 comments:

Anonymous said...

pidhi ma i mir i shqiptarve esht leonora

Anonymous said...

I agree

Anonymous said...

ja kisha lpi dhipin pa nal hiq ajo ma qon karin ma shum si adelina hehe ja kisha...

Anonymous said...

Loenora du ti je Kurva ma e madhje ne Kosove

Anonymous said...

o du bist und bleibst eine Schlampe Kurve geh raus aus der Bühne

Anonymous said...

Hey Leonor boll po mundohesh me Imitu Adelinen po me vjen shume keq se ma katundare edhe selake se ti kerkund nuk gjindet ne Kosove hej te Lutem heki edhe do Kilo se na lodhe syte me ate figure iiiiiiiii selake ishalla e lexon edhe e din se qfar mendimi kan tjert per ty .
Bay Noli

dugagjini said...

bukuri

ardi nga Prishtina said...

lLEONORA JAKUPI JE MA E MIRA VEQ TE MIRIT JA KAN INATIN PER ATA SHKRUJN KEQ PER TY UNE MBURRNA QE KOSOVA KA NJE KENGETARE KAQ TE MIR E JO TE PERDALURA SI TE TJERAT ANI TASH QE E KI MARR QMIMIN BEST FEMALE KAN KOP TE GJITH PREJ INATI SKAN QKA ME TE THAN VEQ SELAKE POR TY MOS TA NDIM JE NUMER NI YOU ARE THE BEST SWET GIRL OK EDHE TI KE KENDU KENG PER VENDIN TEND E KETO TJERAT VEQ PER DASHURIQKA KETO KURR SMARRIN PJES NE VENDE KU SHFAQEN PROGRAME KULTURORE ARTISTIKE KU MARRIN PJES ATA ME TE MEDHENJT PRANDAJ TE DUA SHUM TI JE ZEMRA E KOSOVES A KUPTOVE KAM SHUM FJAL TE MIRA PER TY PO SDI QYSH ME JAU SPJEGU KETYRE TE PAGDHENDURVE QE SHKRUJN SENDE PALIDHJE SUKSESE EDHE ME TE MEDHA

Anonymous said...

je ma e mira mos i lexo keto mesazhet palidhje mos iu degjo fjalet selakave fakirave balave se se keta vet po dallohen qka jon e i thuajn dikuj hajt arrini ju suksese si leonora ne mujshi mos i degjo keta te pagdhendur keta femij tani i kan mesu do fjal te gabeleve e tash i flesin kishe na po dim e kuku kultura e te shkreteve ju shkruni ndoni kritik qoft e mir apo e keqe amo jo kesi fjal te ndyta o pjella te ndyra OJ LEONORA JAKUPI YOU ARE THE BEST SWET GIRL TI JE ZEMRA E KOSOVES E GJITHQKA MBURRNA QE KOSOVA KA NJE KENGETARE TE TILL DRENICAKE PRA PSE QKA PO JU DUKET JUVE VETJA MATE MIRA JU NUK I AFROHENI AS TE KOMA E LE MA TUTJE HAJT TUNG A SUKSESE LEONORA MA E MIRA JE BE QKA PO DON MA SHUM

Anonymous said...

oooooooo mein Gotte....
Leonora e mire valla potu doka, spaske pas Femer ti deri tash?
Se Leonora Jakupi eshte ma e madhja Bigj ne Kosove me ato gjeste Provokative si Prostitute.
Kur po del ne TV vetem me kesh me te - sidomos me ate figure iiii...
Me Burr te Martuar(Luan Krasniqi), e kena pa shpesh ne Stuttgart - me tutje nuk me nevoitet me fol per te se kjo eshte ner Nivoin tim!!!

Anonymous said...

Leonora ua qifsh nanat atyre qe ta kan inati se vetem qe je drenicake po ta kan inati,je me e mira ne te gjitha aspektet

Anonymous said...

Leonora, je shume e mire, nuk e kuptoj se c'kane me ty keto gojat e keqija, ti je femer ne kuptimin e vertete te fjales, e embel shume.......

Anonymous said...

ej un si foli qato fjal te ndyta qe i lexova veq valla sum pelqen hiq
se ti mu shty me adelinen mbretreshe e kengave num munesh kurrrrr SHUM KEQ POM VJEN A

Anonymous said...

oo kadal kadal
was denkt ihr wo ihr seid
nc nc
a eshte leonora k..... ajo sdi amo muziken po ja ngojn bol shqiptar vallah

Anonymous said...

Leonora du bist eine Schlampine okay und bleibst auch eine...
Ah ja lumsha Adelines qe taka boksirat mire njer her - po ala dueht met rreh ty se e meriton moje selake..

Anonymous said...

ndrro genge se kjo nuk asht e bukur po ti po niko shkoder

Anonymous said...

OJ LEONORA JE MA EMIRA PSE TA KAN INATI NUK DI ASVET UNE JAM NGA GJILANI DHE STA KAM INATI QE JE NGA DRENICA KUR KENDON MIR AT HER SESHTE ME RENDESI SE NGA:::.EDHE GENTA ME PELQEN SHUM ;
TE KAM IDOL TYYYYYYYYYYYYY

Anonymous said...

oooooooooj leonora j,her njerz fhsini veshet ok ok ??????se me duket spo ndegjoni mir .leonora eshet gengetarja ma e mir e kosoves me gjit gentianen,okay???????????
leonora leonora leonora hab ihr verstanden ju qe jeni xheloze?qfare bukurie qe ka aja ska askush ne kosove,e ata qe po thojn leonora eka figuren te keqe mesa duket qe paskan deprision das sie so geile figur hat .....tung nga GJILANASJA GJER

Anonymous said...

leonora mos ki dert se je me e mira dhe bukurin tende nuk e ka as kush bre zemer loqk te kam mos i ngu keto tjert ok qaooooooooooooooooooooooooooooobay
je t'aime beaucoup

Lonaa said...

Leonor moj >Leonora po qysh ka dit aj zot bre kshtu me tfal khu
po ti kurgja nuk je tv qka ish live me tpa bre khu khuuuuuu
Me ta gerrdit jeten bre

Anonymous said...

aiii qka ja nin shum leonores qka folin kta budall ajo fiton lek ihaa drenica bravoooo i ke kall vallah ata qe ta kan inati se drenica eshte zemra e kosoves edhe at e din edhe ata xhelozat mire....

Anonymous said...

leonora chante vraiment bien et ses chansons sont géniales.

Anonymous said...

Du bist geil!Obwohl dir jüngere konkruent machen!!!RESPEKT!!!!!VASHDO ME KENGE DHE VIDEO ASHTU SI E KE SANAT!!!!

Anonymous said...

o leonora po ti je mis bre po ajo kurwa adelina e zanfina ..dojn me ta prish karieren e nderuar leonora sja wlen mu marr me ato kurwa ato jan hallejka familijarisht

Anonymous said...

o e ndershmja saj me burra te Martuar te shku a ka mete keq se me shku me Burra te Martuar?
Veq prej Adelines nuk kemi ni qe ka ka kalu me Burra te Martuar po kjo qe eshte aq e ndershme Kurva ma e madhe ne Kosove, kush fol per Adelinen vetem inatin qe ja ka se ajo eshte Nummer 1 edhe gjeth dote jet...
Leonora e ke kote me vjen shume keq, se ty te adhurojn vetem do Shqiptar qe skan pas Femer me dore edhe do Drenicaka...
hahahahah
Sorry

Anonymous said...

Kush numer ni adelina aaa hahahah qka ke shkru ajo eshte kurv a e dini se adelina ka shku me mafin ma te madh ne kosov e kuku per juve se nuk koket kerka...

kristi said...

qka keni bre a skeni me qka me u marr veq a eshte kurv ajo leni punet e huaja e kqyrini punet e juve Its okay.
P.S.
Leonora eshte e mire nuk eshte yll por eshte e mire e ju e dini se ne kosov asnjo seshte i mire veq qe jon kengetar mos arriti adelina me dal ne viva a mtv a leni ato pune eshte yll e sesht ciaooooo
Leonora is the best female in kosovo
bye from Georgia...

Anonymous said...

HEY ME FAL SE TI AS NUK BE DISHE A KI FAMILJE TKA DEK DAJA A MIQA NUK EDI QKA E KI AMA TI ME DAL KESHTU MARE DUHET ME TE ARDH TURB OJ LEONOR A EDIN QE KREJT BOTA U QUTIT KUR JE DAL MAS PARI HER MASI U DEK ADEM JASHARI ME KNU EDHE ATA PAK DESH A

MENDO MIR OJ LEONOR QKA JE KA PON SE NUK JE E VOKEL A SE NUK PO TA DHOM PRE QELIM EDHE QE NUK TE NJO TUNG

Anonymous said...

mendo ti mir oj budallic se leonora kur ka vdek ademi ka kendu keng lirie e jo keng cullakhane
You understand now stupid...
edh leonora kur i ka vdek babai dy vite nuk ka kendu paramendo krahaso ti kete me nora istrefin ajo mbas 1 jave kur i ka vdek babai ia ka fillu me kendu eeeej
mendo mir oj budallic a budall a qka je ti
me siguri qik se ato ja kan inati dojn me kop
Ju i doni vetem kurvat apooooo

Anonymous said...

je si shpiprt shkodra NIKO

Anonymous said...

je si shpiprt shkodra NIKO

Anonymous said...

je si shpiprt shkodra NIKO

KOSOVARJA said...

HI LEONORA KENDON MIR JE SHUM E BUKURpo te ishe ne USA do te ishe tap albenien maro se je shum moderne dhe i takon modes se USA. mos i ndegjo fjalet e disa personave te thjesht qka shkruajnkot pa lidhje se ata nuk kan lidhje me kok se qka thon vetem e vetem shkruajn kot.po ju qe flisni per leonoren kshtu si nuk keni turp pakse ju duhet te jeni krenar qe kosova ka ksi bukuroshe si ajo dhe mos e turproni veten te shkruani kesi mesazhe pa nevoj.
leonora une edhe buri im te plqejm shume edhe femijet emi te pelqejne dhe teurojm shum suksese dhe te mira ne jeten tuajte pershendesim per zemersisht nga NY.

Anonymous said...

LEONORA ASHT ME E MADHJA (KURVEE)NE KREJT KOSOVEN. ATA E KAM IRI ME SY NUK MUJ ME PA, KUSH PO KUJTON SI ASHT AJO LOP!! SE E FLIQI KREJT KOSOVEN

Anonymous said...

NE BESIMTARWT PRETENDOJMW XHENETIN E ALLAHUT KWSHTU QW E URREJMW KWTW BOTW PWR TU KWNAQUR NW BOTWN TJETWR

Anonymous said...

Leonora ti je me e bukura vetem inat ta kan ? As adelina as genta kerkun nuk te vin krejt i mban ne nje krah vetem tepara Pershendetje nga D

Anonymous said...

leonora nuk e emiton at kurven.. ok!!.. nuk del si kurv kurv me knu..sot po harojn se a musik ngon a ato kurvat nè clip i cellon.. po kejt shiptarkat jan bu kurva.. u hup muslimonismi.. beter shkinave jan bo.. bitchezzzz .. tfala nga Züri.. Leonora isch e hübschi frau was mer vo de Adelina überhaupt nid sege cha..bubayyy

Anonymous said...

LEONORA JAKUPI eshte kengetarja me emir ne KOSOVe ju qe nuk keni vesh per muzik na faj s ju kena .
E mos te flasim perper bukurin tande qe je ma e bukura
Kqyrne ju more adelinen qysh u ba e mos e kqyrni bukuroshen ton

Anonymous said...

kuuu po filozofi ish kan ne ket KOSOVe hajmedet po qa po ju intereson juve bree me kon shkon LEONORAa qa bon a ju veq muni me kqyr veten qysh jeni ba e mos e kqyrni tjeter.mos te ju pelqeft LEONORA mos shenoni ktu palidhje e fjal te ndyta SE KREJT TE KEQIJAT QA I KINI THAN PO SHIHET QE NUK KENI SY bre trullanat

Anonymous said...

ma e mira VEQ VAZHO mos ta nin qa thojn kta katunart

Anonymous said...

LEONORA OSHT MBRETRESHA NGA KOSOVA JU PLQEN JUVE APO JO KJO SKA RENDSI PO MOS SHKRUANI MESAZHE PA LIDHJE EDHE PA MENDU SE KJO ESHT MRETRESH EDHE SKA FJAL LEONORA SHUM PERSHENDETJE NGA USA

Anonymous said...

MOTWR E DASHUR NJW DIT PARA ALL-LLAHUT KE ME DALW E ME TW KE ME U TAKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonymous said...

NE KEMI FUQI TW NDJEKIM TW DREJTWN EDHE SIKUR TW NA DUHET LUFTOJMW GJITHW JETWN

Anonymous said...

hej si leonora si ato tjerat kengtare tanat njejt jon bo**+zdihet ajan qika a gra zot runa e kishe po na keshin neve tjashtit qe jena kurva oo nanen a tyne qe menojn ashtu***as ne mtv nuk gjveshen kaq shum.........ju pershendes tanve nga diaspora kissss 4uall lina

Anonymous said...

leonora jakupi osht mbretresha nga kosova edhe ska fjal leonora veq vazhdo hani e mos ta nin per askend ok te pershendes shummmmm nga NY BYE BYE.

Anonymous said...

ma e mira

smutt said...

hey leonora hey mori BITCH kush karin je ti mori rrospi pot t'qi nonen marre koft ec ta ka qi nonen adelina jem t;ka kall tut boksirat e ti cik ske bo se je gjyqajk e karit hup bitch

Anonymous said...

ejjj nanen jav qkerdhevqa juve. po qka un hamam po ju interson juve per leonren e per tjer kengtare.po nuk po kini se per qka me fol a.ju SHQIPTART jena mutta dhe inati bre me vjen me thon vetit SHIPTARE se send nuk vyny, bre flaka ju dalt bre mos marshi frym neser.majmunat e fliqt. se ju jeni xheloza. jo se e du leonoren un se krejt konktart nje soj i du po seshte nevoja me fol fjal penale jo potashti jo ashtu jo keshtu shum te kqi po ekallzoni veten. NEjse kqyrne veten se krejt kurva edhe kurvana jen ba njerzt ama per veti e kan, shikone jeten tuaj..TUnga NGA CANADA! love and respect:)

Anonymous said...

O ROBT JAV QIFSHA KREJT ATYNE QE FLASIN KEQ PER MBRETRESHEN TON LEONOREN
LEONORA TE DUAAAAAAAAAAAAAA L.

ARBNORA said...

leonora jakupi ti as nuk ki lidhje me te knduaren shko msou edhe pak edhe mos u pak aq shum se nuk te ka hije ADELINA ESHT ME E MIR PI TIJE 10000 HEJ TI JE NJE KURV VEQ PER REKLLAMA KE DAL KTU SE JO PER TJETER GJO TU BISH SCHLAMPE KURV KUEV TUNG

ARBNORA said...

LEONOR TI JE NJE KURV E KURVAVE VEQ PER TU REKLLAMU KE DAL PO SI ADELINA ISMAILI SEN BOESH ASNJER TUNG SCHLAMPE TUNG KURVA

Anonymous said...

A asht LEONORA kurv a sosht juve nuk ju intereson hiq bre tek e fundit ajo asht e bukur e kendon bukur qe eshte e rendesishme per kengetaret dhe askush spe vet a asht kurv a jo .
BRAVO LEONORA SE JE MA E BUKURA SE KREJT QA FOLIN KEQ PER TY ATO TE KEQIJA I KAN VET.

Anonymous said...

Leonora pasi qe ti nuk po e publikon e-mail/in tend ateher dergoje ne ket e-mail mirelinda_leonora@hotmail.com

Anonymous said...

ich weiß nicht welche probleme ihr mit leonora habt sie ist die größte edhe qka po folni mir per adelinen ajo osht kon e mshelun te shpia prej frajerit tsajna at mafin po ju sdini ku jeni ve. ihr seid nur auf leonora einversüchtig weil sie aus drenica kommt. jau qifsha nonen atynve kush fol keq per to se ma e mira osht tung ciao ciao nga qika e austries

Anonymous said...

HALLO SHPIRTI IM PO KU JE LONORAE KARIT SE TI SKE VLEFT SO MUTI IM TI JE ME DHI NTO KERKUSHI MOJ SHLAPE E PRISHE KOSOVEN NAJ MORRE FYTYREN MOJ MAXHUPE E FLLIQT NA KU RITE FEJEN SHIPTARE

Anonymous said...

hej po ju nuk jeni normal qfar fjalsh po i perdorni ktu se nuk ka nevoj me than gjethqka mjafton me than nuk me pelqen edhe u kry se une nuk po thom qi ajo mu me pelqen se as mu nuk me pelqen hiq se nuk din qa asht me knu e le ma me kcy

Anonymous said...

o mos folni palidhje jav qifsha robt se leonora asht ma e mira

Anonymous said...

Poo valla per shqiptare duhet me majt t'zii tan jeten vetem pse te des dikush, ncccc e beee qfar fjal te poshtra!

Anonymous said...

oj nora o valla ma e bukura je o veq zoti qe ka dit me te fal se yll je tung te pershendes edhe ju o muta mos bani dallime ne kengetare se kejt jan shqiptare edhe veq qka hani mut pa lidhej edhe nuk ngini kurr tung

Anonymous said...

Nuk po e kuptoj si mund ashtu te dergoni mesazhe,ne duhet me komentu muziken e sajna me shum jo jeten private, se cdo kush nga ju qe flisni djem a vajza nuk jeni me te mire se ajo, dhe besoj se te gjith keni nje te kaluar ku edhe ndoshta ende vazhdoni ashtu....Leonora kendon teper bukur, esht shum simpatike, dhe vec le te vazhdon keshtu, e cka ben ne jeten private pune e saja esht jo e jona qe ta komentojm...Te duam Shum Leonora, vec vazhdo ashtu me muziken....tung nga Maqedonia

Anonymous said...

se di bre qyshhh po mujn me thojn qi si leonora jakupi nuk ka .. hahahahaha aj e mir osht po sosht ma e mira n kosov bre njerz cka jeni tu fol. Tnjejtin stil e ka sahere edhe kongat shummmmmmmmmmmm boring i ka .. as nuk ndigjohen bile . ani ylll ksaj i ka met mu kon yll, hec bre pash Zotin se vec bukuria nuk kshyret, ska dal ajo per bukuri n tv po ka dal per ze - tcilin nuke ka, edhe konga qi si bojn hic hihihi bool gjynah valla se di pse po lodhet me hargju energji palidhje
tung tung

Anonymous said...

ncnncnc shum qesharake mi lexu qeto sene qa i pasni shkru , pi shqiptarve qkas nin.Leonor mos ta nin perderisa ke qesi fjal ofneduse se dihet qe je xix dhe flasin nga inati.Je mbretresha e kosoves ,veq a e di shka pom dhimen adhuruesit e adelines qe spo kan qka me ba kur pe shohin adelin krejt artificial . Ty veq zoti qe ka dite me te fal

Llapjani said...

hallo njerz valla te smut koki tetan po qysh po folni kso fjalesh per leenoren ajo eshte famra ma e bukur e kengetareve shqiptare edhe kendon me se bukuri ju qi ja kini inati juve ju dalt gusha e adelina e zanafina ato kurvat e kosoves qi e flliqen edhe me keng edhe me kurni kosoven edhe diasporen tung njerz e kaloni mire e mos u hidhroni se ma leonoren nukj ka valla as kund.

Anonymous said...

nuk po ju kuptoj o njerez une as nuke dua ama as nuk ja kam inat ama turp prej te tjerve qe i lezojn keto gjera apsurde banale. po te hyjm kah jeta private e saj vertet eshte e ndyt ama nese ndalesh e jau shikon jetrat e te gjithave jan te tilla te pista

Anonymous said...

adelina eshte mburrje per shqiptaret dhe shqiptarin.. po i bjen si revansh ama eshte yyll star i muzikes shqipe, dhe zdi pse se adelina sdon koment!!!! lila franc

Anonymous said...

hmmmmmm tung o shqiptart e mij....
hahahah vertewt jeni te smut a! leonora vertet nuk eshte me e bukura as yyl as kengtare me ska lidhje ajo me kengen edhe defakto gjestet i ka fort idiote ama seshte edhe per tu shar ne ate dit a. po nejse atje posht ne kosov se di qka eshte kah ben veq qikha kur po vjen te na boll e shkret si ndihet zoni hiq ama hiq veq me do burra si baba jem rrin. lene more qiken a grun a qka asht ajo rehat. tung lejla nga hellsinki

Anonymous said...

hahhahaha frajerit tem ja pat lyp tremij euro per me flejt me to,,,masandej ja ka lyp nje zingjir dore si kompenzim dhe e dini qka ndodhi mbet edhe pa u.... edhe pa trtemij euro edhe pa zingjir e moj drenicake

Anonymous said...

e bukur eshteleonora qka po ja kini inati llokum me arra.... gresa prishtin

Anonymous said...

ej leonora bei deinem videos da drehst du ein muusik video und kein porno jaaa schlamoe

Anonymous said...

leonora asht kurva ma e madhe ne kosov me musik nuk ka lidhje hiq fill respillohet naper video edhe tjeter send a tung kurvaaaaaaaa

Anonymous said...

You have an outstanding good and well structured site. I enjoyed browsing through it »

Anonymous said...

[url=http://www.xbox360achievements.org/forum/member.php?u=259462]generic mexitil[/url]

Anonymous said...

Everytime I search something on google then click on a link it sends me off to some other site and 70% of the time DON"T CLICK ON THIS!!---> http://panaroma-onira.com/security1/?aid…(aka) malware site. It took me like 3 times to get to yahoo answers with youtube. What show I do? I tried malwarebyte nothing. Avira nothing. CCleaner well idk. 2x Superantispyware a few things but still.I think its a redirect virus. First answer who helps me kill it gets 10 points!! [url=http://gordoarsnaui.com]santoramaa[/url]

Anonymous said...

http://markonzo.edu [url="http://profiles.friendster.com/levaquin#moreabout"]levaquin[/url] ajpl rosenow [url="http://profiles.friendster.com/nolvadex#moreabout"]nolvadex[/url] anglea weakens [url="http://isotretinoiner.indieword.com/"]isotretinoin[/url] merchiston infantiles [url="http://augmentin.indieword.com/"]augmentin[/url] toxocariasis thang [url="http://aviary.com/artists/Zyprexa"]zyprexa[/url] tanquecitos miraculously

Anonymous said...

mega yll dhe simbol i perjetshem i muzikes shqiptare ke profilin tend ""cool"" gonxhe trandafili.Askush nuk ka shije ma shume per ty se une...ty te kam shpirt ,kult ,vetem une e di si je ti ,dhe qfare shpirti ke ...je e vrullshme dhe femer ideale per mu ....princi i endrrave tuaja nga dukagjini

Anonymous said...

mega yll dhe simbol i perjetshem i muzikes shqiptare ke profilin tend ""cool"" gonxhe trandafili.Askush nuk ka shije ma shume per ty se une...ty te kam shpirt ,kult ,vetem une e di si je ti ,dhe qfare shpirti ke ...je e vrullshme dhe femer ideale per mu ....princi i endrrave tuaja nga dukagjini

Anonymous said...

I merely wished to officially say "Hi there" to everyone here. In my opinion , that this appears like an unusually appealing place to be online.

I cannot wait to begin. Do you have any sort of guidance for someone in the beginning stages? Any certain section that you would advise more versus others to begin?

I want to to share with you a quote that i have often found to be tremendously motivational in order to start formal introductions:

[quote]Never believe in mirrors or newspapers. ~Tom Stoppard[/quote]
Greetings,
Mark

Anonymous said...

Witam serdecznie!

Szukam i szukam i znalezc przyczyny nie moge... problem mam nastepujacy: moja strona ([url=http://www.nieruchomosci-pila.net]Piła mieszkania[/url]) raz sie otwiera innym razem z kolei dostaje jakies dziwne komunikaty albo w ogole przegladarka twierdzi, ze takiej strony nie ma. Do tego na niektorych kompad pod internet explorerem wyswietla mi sie wyszukiwarka binga - i tam pojawia sie na pierwszym miejscu link ktory... zazwyczaj otwiera strone. Macie jakies pomysly?

Bede wdzieczny za wszelkie propozycje, nagroda - szczegoly na PW!

Anonymous said...

HI [url=http://www.postawgo.com]postawgo[/url], thwart my site.

Anonymous said...

buy facebook likes
facebook likes

http://entrepreneurship.unica-network.eu/content/peter-drucker-society-europe-launches-essay-contest http://www.serjtankian.com/news/watch-music-video-goodbye-gate-21-rock-remix-ft-tom-morello
1000 facebook likes get facebook likes facebook likes
I have a virus on my computer & I'm trying to get it off so I have been trying 2 download my anti virus I previously had 1 but I deleted it 2 install the 1 I got but it didn't want 2 wrk so I left it alone 4 awhile I later went 2 my system restore & restored my laptop & then tried 2 dowload my antivirus but when I do it says I have 2 delete my previous 1 I had (the 1 I deleted b4 I restored it) so when I go 2 remove it it says it can't becuz the file no longer exists. I already know y it don't exist cuz I deleted it but can someone please help me & tell me how I can remove it 4rm my add/remove programs please I hav been trying 2 remove it but it won't let me what so ever. Please help me!!

buy facebook likes buy facebook likes [url=http://1000fbfans.info]1000 facebook likes [/url] buy facebook likes

Anonymous said...

I am sure you will love [URL=http://www.prada--outlet.com/]prada outlet[/URL] to take huge discount xXoTadUD [URL=http://www.prada--outlet.com/ ] http://www.prada--outlet.com/ [/URL]

Anonymous said...

click to view qdQTBIxZ [URL=http://www.spyderjackets--outlet.weebly.com/]mens spyder jackets[/URL] online shopping tqeOquqS [URL=http://www.spyderjackets--outlet.weebly.com/ ] http://www.spyderjackets--outlet.weebly.com/ [/URL]

Anonymous said...

look at XhcTVYAG [URL=http://www.burberry--outlet-online.weebly.com/]burberry trench coat[/URL] and check coupon code available dhodbQXp [URL=http://www.burberry--outlet-online.weebly.com/ ] http://www.burberry--outlet-online.weebly.com/ [/URL]

Anonymous said...

sell julhJPkK [URL=http://www.spyderjackets--outlet.weebly.com/]cheap spyder jackets[/URL] and get big save WeJFcFbd [URL=http://www.spyderjackets--outlet.weebly.com/ ] http://www.spyderjackets--outlet.weebly.com/ [/URL]