Tuesday, February 07, 2006

Mentor Kurtishi Video

Mentor Kurtishi Xhelozi Video


65 comments:

Anonymous said...

O toli mirbe po knon amo kejt pi turkije pi mer kanget ene spot ka hije shum se dok pi hotle tung toli

Anonymous said...

shum bukur kendon.. edhe ti anonymous.. vetem kengtart me qiftelai jan ata qe si morin kengt nga turqt... se tjert ren me ren haha.. bile at edhe disa kengtar ne US po i vjedhin nag turqt...

JUsufi said...

tungi nuk ki lidhe me kendu mentor me valla

aje i martum veq
mas fenmer po gohn du hesh edhe per grujen tonde mas shum ti me gan

Anonymous said...

KUKU qfar selaku ma mir veten me gju prej dritares se me ngu ket inson kukkukukuuk shum bre nervat mi prish me at zo te m.... egjeni vet qka po du me thon
monda

Anonymous said...

i love u

Anonymous said...

mentor alla hile qe e knon kangen oj lulia jon me limana o kush na ka inati ju ... e tani ma shum te dojn

Anonymous said...

o ju krejt jeni xheloza se nuk e dini cka asht konga po hajde rini aty se si mentori nuk ka

Anonymous said...

TUNG MENTOR BOLL IMIR JE EDHE KENDON MIR VEQ KUSHTA KA INATI SE EDHE I KESHMI TE KESH TE PERSHENDES EDHE TE UROJ SUKSESE TUNG

shkupi said...

mos tju vere inati se mentori shum mir knon vec perpara mentor pershendetje SHKUPJANI

Anonymous said...

ti je ma i miri o toli

Anonymous said...

dionisa
-O mentor kur se don se don,seshte puna te inati,apo te e perqeshmja,po sdin bre qaq mire me kendu,kendon krej me vaj,aty pfff.a kenge i thuhet kengeve te mentorit a?per veten time,sme pelqejne,ani sidomos tash qysh e ka qet kengen "dridhe trupin"ajo palidhje se palidhje.ama njerezit po e pelqejn,edhe tash kishe "hit".po ani prap te deshiroj suksese.

Anonymous said...

o pa ti qi robt nuk ko me lan qfar muzike pe knon ti o klloshar se zanin e ki si te gjyshes time a nive robt ti pe din se trut ne paket ti qes veq edhe ni kang e qet

Anonymous said...

Shkurt e Shqip po i bi a.. pra kshtu, VETEM AI QE I KA INATI THOT SE MENTORI NUK KENDON MIR. PIK.

Anonymous said...

o mentor valla kurqysh nuk knon nuk me pelqen hiq se muziken eki katastruf

Anonymous said...

o mentor je katastrof po te thom ta ndrrosh zhandrine muzikes qi e ki a e nin veten najher ti a jo

Anonymous said...

je bolli mir

Anonymous said...

pse bre veq folni palidhje se krejt e doni mentorin po kishe na jena kullera e kullerka se boll mir kendon

Anonymous said...

o mos um trogo ti mu kullera e qkullera une po te thom se nuk knon mir edhe nuk asht kerka bash qishtu si ju qe po shkruni qitu a po merrni vesh o klloshar

Anonymous said...

mentori eshte me i miri ne kosove sidomos me kengen dridhe harroje


hallall mentorrrrrrrrrrrrrr

Anonymous said...

hej kuku per mend tuja po qfar miri mentori a ki sy more sen te mir nuk ka ne trup te vet

Anonymous said...

mentori kendo ma mir se kejt o budall njerz mentor te para ti djalosh je

Anonymous said...

edhe ju qe shani kod e keni se ju jeni do selak qe nuk jav ras as kush per at hani mut palidhje po nejse na shiptar jem e dim qysh jeni per afersisht bile mentori a bo diqka a ju qe shani shkoni e i ngoni neper muzika e knena shani

Anonymous said...

Fidani,,,,,,,,,O kush ja ka inati mentorit ja qifsha familin,,,,,,Mentor je ma i miri ne bot per muaaaaaaaaaa

Anonymous said...

oh vetem kush ja ka inati e shan mentorin uhhhhhh kush ja ka inati ja qifsha ropttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

liberta said...

tung mentor kurtishi me plqen shum gjdoher te kam adhuru e do te adhuroj njer sa te vdes me plqen si kndon ke do kenga te mrekullueshme tung te uroj gjdo te mir ne jet dhe shum fat tung tung mentor edhe ishalla nje album te ri me knget tuna te prshndes perzemrsisht tunggggggggggggggggggg tungggggggggg

LIBERTA said...

mentor urime e ke shum te mir albumin e ri ooo sa dhum me plqen nonstop jam tu te ndrgju valla edhe kur flej me kasetat e tua te adhuroj shum nga ch.

Anonymous said...

hy je shum ni kengtar i mir dhe shum i bukur dhe e ki nje ze shum fatasi a te uroj te gjithat mirat ne jet vetem vazdo keshtu

tung

Anonymous said...

Hey people listen to me. I think and that is verey ture that Mentor Kurtishi keeps Albanians life. Mentor kurtishi is number one for love songs from all albanians singers. Mentor Kurtishi was my favorite singer since i was nine year old and he still is you know why because is the best trust me

Anonymous said...

si mentori kengetar nuk ka
nuk paska ne trup ai asgje te bukur
se aj nuk kendon qe ta pelqejn vajzat ju shpatin pelqeni at qe si i dhier rrin kur kendon si kur i behet shurra po e keni inat mentorin plasni de mir e ka shkrujt njeri nsja jon me limona kush e ka inat mentorin ju qift familja kuptut a se aj esht me i miri ju pelqeni adrianin pederin o zot po ikni mor se nuk dini cka pelqeni dhe ju ej tli te pershendes ciaoooo dhe mos e degjo as nje budalla

Anonymous said...

po valla mentor e ki albumin e ri shum te mir me ka pelqy shum je kull toli te pershendes nga struga je kengetari im i preferuar te kam pelqy qe kur isha 12 vjece e do te pelqej deri ne vdekje ciao nga dona toli dhe mos degjo kto disa qe fplin palidhje se skan qka bejn se je ma i miri po ata qe bejn kshu kan inat se nuk mund te behen vet si ty po me ket mende qe e kan aha do behen ndonjer ciaooo i pershendes krejt adhuruesit e mentorit

Anonymous said...

tung mentor

Anonymous said...

mirmrama te gjithve kush ja ka inatin mentorit ja qifsha ropt eshpies mentor je i mrekollushem veq vazhdo me musik se na kalle kret edhe kush ta ka inati ta hankshin karin mentorit tung lukasi prej italis ani sidomos me ket kaseten e re qe e ki qit 2006 na kalle kret me ket muzik ciaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo je i mrekullushum mentor te lumt kari

Anonymous said...

ti je maxhup krejt kenget i ke turqisht e maxhupisht o KALI

Anonymous said...

o maxhupt e kumanoves ju skeni lidhje me muzike

Anonymous said...

mua personalisht me pelqen Mentori,edhe ju te tjert qe po jepni offendime te kota nuk eshte mir hiq.Sepse gjdo kush e ka ate zhanrin e vet,por hajt s enuk keni faj ju sepse jeni asimilu shpejt ju ne njerz ''Evropjan''e ngoni pra muzikat e degjenerune te shum grupeve te reja muzikore

Anonymous said...

tung toli mos me qen ti une klurr nuk do te kisha ndegju muzik ti i jep frym muzikes edhe je shum i mrekullueshem gjdo dite gjdo nat te kam ne mendje dhe pran zemres time ti kendon me zemer ti je numer one ne kosov p[or per mua ne bot te gjitha albumet e tu i kam por me se shumti me pelqen kenga ^qka pom vyn pranvera^edhe kenga tjeter ^plas moj zemer^ une jam nga gjilani kam fol me ty kur ke qen te stopi ndoshta te kujtohem kur ta kom perqafu du ke qajtur tung mentor te dua shum ty do ta kisha fal edhe jeten qau te uroj fat dhe suksese ne jet dhe ne muzik

Anonymous said...

tung nga muhameti ty do ta kisha ngjitur emrin ylli muzikor ti je legjend per muzik ti je shum i madh edhe te lutem mentor qe ne albumin e ardheshem qe kendon ashtu siq din ti me zerin tend te embel tung te doan muhameti nga gjilani shum shum shum suksese

Anonymous said...

tung nga muhameti nga gjilani mentor njo dije se per ty shofershajban e kam thy rruges tu hes kur e kam ndegju kangen premi venat adhurues mat madh se une ski pas kurr as nukj ke me pas tung te dua shum shum shum shum shum per ty jam nda edhe prej grus veq pse nuk te ka adhuru

FiKki said...

kahhh ooo selak o papak po qfar muzike more osht kjo kshtuu more mas pari mamin qatin qka e ka qel webin ncncncn ohhh zot po kush te ngon ty o i keq me tona tkqijat hajt te pershndes o Mentor me ni kang dalash qergash FiKki nga Presheva City

FiKki said...

ohh edhe unn jav qifsha krejve motrat edhe farefisin ne goj qitu qka e adhuroni Mentorinn po hecnii more selak runi ma mir lop mos um shitni ju ktu men se po jav qi kabilet krejve tuhh kllosharat e kqi ehhh nonen ne pidhh bre budallt e nanes jav qifsha mos shani tjera her se i bi krejt grupin TBA ktu mu juv shah mut me jav bo [Respect FiKki 4 Eva]

Anonymous said...

kuje bre rebeli hotles a e din se mamin kam me ta ci dhe si motren edhe grun po boll ma o kal

Anonymous said...

o toli e mangall leje ma se nuk pot ka hije o pidh nane shko te shpija te shtunen ka 02 h se dikush asht tu ta n gre gruen o papak

biond said...

o mentor per mu je me i miri kush ja ka inatin mentorin ja ci nonen tung

niu biond ibo said...

ej people kush eka inatin mentorit de ja thej vilicat po ma urt rrejni me at disa e kam merak at shpatin ci i ka veshet si shreku mentor je me i miri ne bot

Anonymous said...

911 per mentorin mendoj se knon bukur po shpati ka utun ke muti na onkte pallen shpati te dua mentor te puth nga une niu kenget i ke ma te forta pi kritve kengetareve i pari je per te kendu edhe kush ta ka inatin de ja mar familjen dhe po te duesh kengen e pabes kendoe ne endder ke syt e mi me spote

mira said...

ey njez shum palidhje qe po ofendoni njerz je selak e je kshu ok.per mentorin kishna then se kendon mir edhe 99%ne kosov edhe ne münchen e adhurojn ata.e ju thoni qka doni po me inati nuk ka.mira aus münchen.mentor vetem weiter shko

Anonymous said...

ejkush e ka inat mentorin de ja ci rob familin mentor je me i miri ne bot disa njerz e kan merak dulin por aj nuk ka asni te pame si ufo oshten si mej ose per shpatin at vesh shrekun mentor mos ta ndie ic pi asnjonit se je me i miri ne bot ttttttttttuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnggggggggg nga jetoni strug dollogozhd

une said...

po mu me pelqejn do keng te mentorit por karakterin e ka katastrof nuk len fe

mer pa ja lyp

Anonymous said...

ej karakterin super e ka mentori po ju nuk ini mir ok ene nuk in tamom ce mentori gjith kenget i ka te mira si pershembull azilanti teuta pse o shpirt ndarja jon ishte gabim leonora mos harro edhe shum te tjera aj tung nga jetoni strug dollo sikur me ardh mentori ne dollo e ben mir se krejt per mentorin jan ketu ok aj tung

prokonsuli said...

Hey Mentor je yll bote ma i miri
pi gjithve kengen me te re Ende te dua e ke bomun super nga dollogozhdari

Anonymous said...

O MENTOR POM VJEN EQ PO VET JOM KANGTAR BILE KEMI KNU BASHK NKAMENIC NESE TE KUJTOHET SSUGARFREE.PO GAZ BE PO BAJSHE TI SKISHE LIDHJE PO DISONOJSHE SHUM EDHE PO KNOJSHE SIKUR KUR TE SHKYN QEBE TE KUALVE AT ZA SI SPIRR SI DHIJA XHAVITIT MVJE KEQ PO SDI QYSH NUK KI MARRE ME KNU PARA PUBLIKIT KA KAAA MKE QUDIT A

Anonymous said...

je kengtar i mrekullushem kengat tend me shtin ne disponim ene me bojn te kujtoj shum momente te bukura qe kaloj esmeralda strug itali

strugani said...

o kombi i flliqur shqiptar mos jua ndegjoj zerin te shani kengetart ce be ju bre gopa none nuk kendoni vet sepse skeni ze leri te kendojn ata qe kan ze ju lutem mos e shani mentorin dhe kengetaret tjer o seliaka te kombit shqiptar shikoni punen tuaj mos nderhyni shum ne punt e tjerve se kom per tua qi faren e familis nga struga po te keni ndonje send kunder meje ju pres ne strug ose shkruani sms dhe vi ku te keni deshir ju ta dini se per mentorin kam me ju vra me ju qi robt o flliqtina edhe njer mos degjoj ne net te shkruni kundra mentorit nese e shani se degjoni ku e dini kenget ju nese nuk e degjoni kur se doni po pse e degjoni po keni inat dhe kenii te fala prej grupes of lele dollogozhd nese keni ndonje problem mund te takoeni me ket grup ku te doni ne shkup ne kosov tetov kyu te doni ju dhe leni ofendimet se skeni per te hy edhe ne net se do jua nderpres krejt rrjetin ndegjoen pisat e kombit ton duke ofenduar njeriun e tyre shqiptar pse genta shpati blero ermali nuk jan te vjedhura kenget qe i degjon ata e shum kengetar te tjer po pse i ndegjoni pa mar parasysh ne i dim po ju kenget e kengetarve tjer i pelqeni po edhe at jan te vjedhura po ske cfar tu bejsh shqiptarve oki tung mentor te pershendes struga ne strug je me i degjuari dhe ne fshatrat perreth dhe te presim te na vish ne strug sic erdhe nje her e mban kur bere nje spot ne strug te ura e drurit tek drini i zi i qytetit struga te adhuron pa mas me ne fund suksese dhe sa me shum hite te reja

strugani said...

o kombi i flliqur shqiptar mos jua ndegjoj zerin te shani kengetart ce be ju bre gopa none nuk kendoni vet sepse skeni ze leri te kendojn ata qe kan ze ju lutem mos e shani mentorin dhe kengetaret tjer o seliaka te kombit shqiptar shikoni punen tuaj mos nderhyni shum ne punt e tjerve se kom per tua qi faren e familis nga struga po te keni ndonje send kunder meje ju pres ne strug ose shkruani sms dhe vi ku te keni deshir ju ta dini se per mentorin kam me ju vra me ju qi robt o flliqtina edhe njer mos degjoj ne net te shkruni kundra mentorit nese e shani se degjoni ku e dini kenget ju nese nuk e degjoni kur se doni po pse e degjoni po keni inat dhe kenii te fala prej grupes of lele dollogozhd nese keni ndonje problem mund te takoeni me ket grup ku te doni ne shkup ne kosov tetov kyu te doni ju dhe leni ofendimet se skeni per te hy edhe ne net se do jua nderpres krejt rrjetin ndegjoen pisat e kombit ton duke ofenduar njeriun e tyre shqiptar pse genta shpati blero ermali nuk jan te vjedhura kenget qe i degjon ata e shum kengetar te tjer po pse i ndegjoni pa mar parasysh ne i dim po ju kenget e kengetarve tjer i pelqeni po edhe at jan te vjedhura po ske cfar tu bejsh shqiptarve oki tung mentor te pershendes struga ne strug je me i degjuari dhe ne fshatrat perreth dhe te presim te na vish ne strug sic erdhe nje her e mban kur bere nje spot ne strug te ura e drurit tek drini i zi i qytetit struga te adhuron pa mas me ne fund suksese dhe sa me shum hite te reja

strugani said...

o kombi i flliqur shqiptar mos jua ndegjoj zerin te shani kengetart ce be ju bre gopa none nuk kendoni vet sepse skeni ze leri te kendojn ata qe kan ze ju lutem mos e shani mentorin dhe kengetaret tjer o seliaka te kombit shqiptar shikoni punen tuaj mos nderhyni shum ne punt e tjerve se kom per tua qi faren e familis nga struga po te keni ndonje send kunder meje ju pres ne strug ose shkruani sms dhe vi ku te keni deshir ju ta dini se per mentorin kam me ju vra me ju qi robt o flliqtina edhe njer mos degjoj ne net te shkruni kundra mentorit nese e shani se degjoni ku e dini kenget ju nese nuk e degjoni kur se doni po pse e degjoni po keni inat dhe kenii te fala prej grupes of lele dollogozhd nese keni ndonje problem mund te takoeni me ket grup ku te doni ne shkup ne kosov tetov kyu te doni ju dhe leni ofendimet se skeni per te hy edhe ne net se do jua nderpres krejt rrjetin ndegjoen pisat e kombit ton duke ofenduar njeriun e tyre shqiptar pse genta shpati blero ermali nuk jan te vjedhura kenget qe i degjon ata e shum kengetar te tjer po pse i ndegjoni pa mar parasysh ne i dim po ju kenget e kengetarve tjer i pelqeni po edhe at jan te vjedhura po ske cfar tu bejsh shqiptarve oki tung mentor te pershendes struga ne strug je me i degjuari dhe ne fshatrat perreth dhe te presim te na vish ne strug sic erdhe nje her e mban kur bere nje spot ne strug te ura e drurit tek drini i zi i qytetit struga te adhuron pa mas me ne fund suksese dhe sa me shum hite te reja

Anonymous said...

kush thot se mentori nuk din se me kendue ja hengt leshin e bythes dhe e pershdes mentorin ngh bojana e shkupit. Tschüsssssssssss

Anonymous said...

ej mentor je kull vazhdo keshtu si ke filluar se ja ke arritur pikes se merituar ok tung nga struga.....

Anonymous said...

ipershendes gjth shqiptaret ne ket bot dhe ju uroj jet te gjat dhe shendet...

Anonymous said...

TUNG MENTOR TUNG JUVE SHQIPTARVE TE FLIQT QI SHANI PALIDHJ MIR ISH KAN JU VQ MENDIMIN E JUV ME THAN E JO MU FLIQ KTU GJITH KUSH E KA AT MENJEN E VE NJERZ POM DOKET SE SKINI QKA BANI POR VEQ SE ME SHAA SHUMICA SE DIN QKAOSHT KANGA E SHKRUNI PLAIDHJE . MENDIMI JEM POR MENTIRUN OSHT : OSHT NJE KËNGTAR I MIR SHUM I MIR POR MU DHE NE KOSOV POR 80 -90 % E NGOJN MUZIKEN E KA SHUM TEMIR SHUM E NJERI E GJAN VETEN ATY TE KNAGT EMENTROIT
SHUM E NJERIIT JA SHERON ZEMREN JA HEJK VUJTEN E QISHTU SO DI QKA ME JU THAN TY MENTOR POT THAM VEQ VAZHDO TE URROJ SHUM FAT JE SHUM I MIR JE DOKOTR I ZEMRAV KALO MIR

Anonymous said...

valla siq i kam lezue kto kommente per mentor kurtishin..po tham kukun qfar popolli kemi na shqiptart.vetem kemi qef me e pah robin ton keq..vetem te keqen ja dojm..pse a..shqipta jemi tan..si nja familie e madhe..pse mos te rujm njanin tjetrin.po ta shjma a ta vrasim..ncnc.ja mentor kurtishi shummmmm mir kendon..sidomos zërin e ka te mir....e tat qe thojn sasht i mir e kendue..pse pra e ndegjojn kangat a..mos te flasin ma mir...manto vetem vazhdoh..te deshirojn te gjithat te mirat ne jet....tunggii

Anonymous said...

wow what a fucken song.....pse more me nxon ven me ket berllog ktu.....

Anonymous said...

o mentor shum mir knon po mos i ngo kta te tjer cka thojn vec perpar


tung nga shkupjanja

Anonymous said...

ej mentor je me i miri ne bot nese vazhdon keshtu me i mir do te boesh aj mentor ic mo ta ndie tung nga jetoni strug dollogozhd ??/?//****(jeton zhaku mentor kurtishi )*****

Anonymous said...

pershendes mentorin me thellsin e zemres tem. The i them je ma i fort,ata qe te japin kritika ata deshirojne te jen si ti. Edhe veten e genjenje se bashke me krejt shqiptart qe te perferojne ty. Ata kritikanet gjithashtu ti degjojne kenget e tua po per ata me pranu qe te degjojne eshte JO kull e per at te nenqmojne e di vet kam qen ashtu je shum shum i talentum vetem vazhdo.. shum suksese ne jet.

Anonymous said...

o njerzi hala te ri jen. pshelni gojen se mas pari ju s'dini as me lexu ma me kendu s'vjen shpreje.
Mentor hallall te koft!!!!!