Friday, February 17, 2006

Nora Istrefi Video

Nora Istrefi The sexiest kosovan Singer

147 comments:

Anonymous said...

ej nora je emir po problemi mos rri shum agresive se une nuk besoj se je agresiv po kenget shum sexy

Anonymous said...

ngon bre vllazen shqiptar,
vetum nisen du me than se NORA ISTREFI;
esht kengtarja ma e mir shqiptare jo vetum ma e mirja
por edhe Femra ma e bukur shqiptare,
NORA ISTREFI vetum perpara,

Love you nora
pum kall kur po del ne tv bre nora

leonita said...

Leonora Jakupi eshte nje kengetare shumë e bukur, poe mua nuk me pelqen shumë. Ajo mendon se eshte dikush. aa.. IIIh. ik bre.. Mirsa kercilli dhe leonora poloska jane te mira dhe kendojne shume mire.

Oj leonor, hiki pak do killa.

Anonymous said...

Leonora Jakupi eshte nje kengetare shumë e bukur, poe mua nuk me pelqen shumë. Ajo mendon se eshte dikush. aa.. IIIh. ik bre.. Mirsa kercilli dhe leonora poloska jane te mira dhe kendojne shume mire.

Oj leonor, hiki pak do killa.

Anonymous said...

nora istrefi kendon shum bukur por kenga qe e du me se shumti esht Negativ edhe pse te dua ok

Anonymous said...

bash zotin qikjo po ju doket e mire a kahh kuku qafr face dibistikfar mu per veti veq zoni edhe muziken qe e bon eshte e mir tung

Anonymous said...

shume slutty a. kaba njeri, harrangop.

Anonymous said...

nora je me e mira ne gv shum te adhurojne edhe kenget i ka shum cool. te duam shum nga gv

Anonymous said...

NORA ESHTE me e miraa ka nje trup gj.th.sh.ka edhe nje ze te mire.une per vehte e dua shum noren se me pelqen.tung nga agnesa-shkup

Anonymous said...

hi Nora je fantazi shume mire po kendon, nese ke mundesi te lutem qate Leonora Jakupi diqysh me hek prej Skenes se shume negative ooo jo vetem negative po edhe e keqe se e ajo mendon se pale kush eshte iiiiiiiiii

Anonymous said...

Nora edhe Adelina je ma e mira deri tash vetem qate Leonora Jakupin ate selake hekne se askush spedon iiiiiii trashja edhe e keqe ata stile qe i bone si Prostitute.
Nora yor are the best
Haxherja

Anonymous said...

Noora ma e mirra deri tash veq spo dihet me sa ke kalu loqk mos u bo rospi se keq o kejt Kosova po thot qi ki kalu me fetin e tingullit 3nt edhe une tkom pa tu u puth me ta kshu qi ma mir mos e moho okeei te duaa

Anonymous said...

fllanzaa norr ma e mirra je pernime je beyonce shqiptare edhe kisha pas qef me qit ni kongg tdhimbshme per neve adoleshentat
tshu dumm

Anonymous said...

njerz o ni qik qi e du e ka emrin fllanza ne pishtin ne shkollen fillore xhemail mustaafa e du shummm
ma e mirr en prrishtin oo ma e bukrraaa

Anonymous said...

Hi Nora ti je e mire po shume mendje Madhe, e mose e tepro edhe ti si Leonora Jakupi se perndryshe kerkush nuk te don...

Anonymous said...

you suck you dont know how to dance or sing you look like a slut big huchee mamaaaaaaaa{just NASTTYYYYYYYY}

Anonymous said...

EJ TUNG PREJ RIKIT MOS E LAVDRONI SHUM SE ME PROVU NE SHTRAT SI UN KURR SJAV QON ESH SI PEL DHE NUK KA STIL

Anonymous said...

hej nora tij je nje njerij qe nuk te adhuroj aspk pasij nuk te takon ashtu se sij ben tij,pasij te pash ne wil ku ijshe ne diskotek

Anonymous said...

KUKU PER MU MA ZI SE NE AMERIK JENA BO. HEJ SO FETT IM ALTER VO 20/21 CHA JA NID SIE SORRY ABER WEN SIE MEINT SIE ISCH HÜBSCH DEN SIND SOGAR DIE VO IRAK HÜBSCHER MAN

Anonymous said...

me nje fjale,je numer 1

Anonymous said...

Kendon mir po je si pel!! mos u ban si kurv kur kendon dhe kcen! tu veux te la jouer trop sensuele mais t'es moche! montrer tjs ton cul et tes seins c'est pas forcément sexy!!!!

Anonymous said...

muziken e mir dej dikun... trupin sexy po fytyren si alien!

Anonymous said...

HAHAHA O NJERZ SHUNI BRE SE KJO VALLA DOKET SI KURV..SYT I KA SI KURV E QYSH KQYR..OOH GOTT, NEJSE AMO D'LIEDER VO IHRE LOS I NO GERN UND SIE TANZED GUET...KISS SARANDA NGA ZVICRRA

Anonymous said...

Tingulli 3 ka thane ka qene prostitutka ma e madhe ne hapsirat shqiptare

Anonymous said...

lavire mos i thoni kurve shqipe lavire

Anonymous said...

haha tzz pse mos mi thon kurv po kurv osht ej oj nor mat tshkurt kish bo ma mir se shum i gat fustani.
Ata flokt mo perpas si mi ja pas lipi viqi tzz wää man wie en gorilla

Anonymous said...

ahahahahah iiiiiiiiiii shka shka po far bukurije ka bre nora kuku zot si dhi e coft se ma per stil spo folet si pel boll keq kendon palidhje kejt sdi kurr ma njeri te bajatshem skam pa ne jet ehde shum e urrej

Anonymous said...

all alla kuku per neve far kongetare bre nora ju doket si lop bash bash sen hiq ska ne trup te saj apo ne ftyr si pel e dergjaves edhe ne qata ne pas met bukurija apo kanga ska ma sen per kongetar ton e ka flliq nora ma muziken oj pel oj pel alla alla

Anonymous said...

hahahaha ..veq pot vjen inati se bukurosheeeeeeeee OSHT !!!!
amo ka here qe shum shkurt veshet .. po e bukur shum osht .. binjake e kam :P hahahaha

Anonymous said...

nora istrefi ma emira osht

MA E BUKURA NE KOSOV :D

Anonymous said...

mos ma shani noren se kuku per juve ehehehhe:P:P
po nejse veq qata qe sdin qa osht(bukuria) hehehe ose veq ata qe e xhelozojn e shajn se ska per qka me sha noren osht llokum krejt (K)

Anonymous said...

I think she's very pretty why u people are so jelous of her, she's got natural beauty........uu got to admit it

Anonymous said...

nor mos t'han llokumm je loqk nga mic.

Anonymous said...

ShEz So0O0o0 FuKiN SLuTti DaMniT ShEz a HoE FuK DaT BiTcH iM HoTTeR


~ IIGHT I JUZ WANTED TO GIT DAT THRU ND ALLA YALL SULD NOW GO ND FUK YASELFZ

WUN

~~DA GOLD DIGGAH~~

Anonymous said...

Seriozisht po me vjen turp te te shikoj ne ekranin e TV kur po shfaqesh,me te vertete po ndihem shume keq edhe prane familjes,edhe pse jam mashkull,po me vjen shume keq pse ka femra te tilla me bukuri ndoshta te mire,por veshja jote (zhveshja)ka kaluar qdo kufij,dhe mos mendo qe je sexy,se di kush do te te martoj,se diiii!?zoti te ndihmoft

Anonymous said...

kukuku,mashkull jam,mirepo Nora nuk me pelqen fare,eshte shume e plote,dhe mundohet te jete sexy e nuk eshte aspak,e cila ne mua dhe ne shumicen e meshkujve qe mendojne seriozisht nuk ngjall kurfar emocionesh,kenget i ka te mira,mirepo kur kendon live na turperon,sdi qka te them nuk do ta quaja kengetare por prostitute(me falni ne shprehje)

Anonymous said...

Paj ne fillim e mire u kan,um ka pelqy,amo qitash kuku edhe bre u prish,u trash edhe ma shume,edhe bre kuku ne ate far video festi,kishe po kaj per "babin"e knej c...t te goja,e plus kukuku nime,hor na ka bo,"babi kudo qe te jesh te dua shume"qysh moj qike,kudo qe te jesh,babin e ke ne parajse ose...por se besoj qe ne te fundit se e ke pas shume te mire,e gynahit ai,kush pe perfaqson.

Anonymous said...

leonora jakupi genta the nenoraa jan me te mirat e ato tjerat jan budalica si pershembull adelin isamajli zanfina e te tjera

Anonymous said...

leonora tuna jen shum te mira por edhe nora est ok.

skanderbeu said...

e mire je bre nore, vec mos e ekspozo trupin nudo

rrugaci said...

ke nje vit te tere qe me le pa gjume moj nor. mendoj dit-nat-dit-nat per ty.a thu martohemi bashke une e ti????????????????????
po te pres ne ankth...

Anonymous said...

haj medet e haj po kush na koka ky gjytyrym qe po e pritka noren ne ankth,ahahahhaha,po ma merr mendja qysh mundet me kane,qfare,se noren vallahin tyben disha kush e merr more daj

Anonymous said...

Diqka tju them,asnje deri qitash perveq EDONA LLALLOSHIT,seshte kengetare e moralshme,amo asnjeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,na koriten,sidomos qito te rejat,qe veq me b.th,e ci.a,kqyrin me bo publikun per veti,si qikjo far nora

Anonymous said...

Nora ma e mira je shum sexy

Anonymous said...

Nora ma e mira shum sexy

Anonymous said...

ashtu he ta lumsha ti je vajz taman e bukur by shkodra Niko

Anonymous said...

hey nora nuk ishte e mire a e ka nje talent te mire edhe pse nuk eshte e mire kshtu kjo asht si e ka fal nje zot i mrekullushume a po nin

Anonymous said...

Do ta ndini nje konktare te re qe jeton ne amerik emri i saj asht valentina dhe ajo kendon shqip dhe anglish e nese doni ta dini qe kjo do tja kalon edhe gentes lejo mo nores.

Anonymous said...

kuku ani Nora Istrefin ma bojn te mire Ftyren sii KUsiii hec bre shuni se sdini kush esht e mir hiqq ma e mira qe eshte eshte Genta edhe seshte Sexyy edhe kanget i ka te mira se sa per ADelina Ismajlin, Nora Istrefin, Zanfina Ismajli, Lenora JAkupi < Leonora Poloskaa Both ti len krejtt Genta Ismajliiiiiiii ESHTE YLL BOTE NDESHI ME DITT ME GJITHQKA eshte CARIC se sja nin per kerrkanin tung tung kaloni mir LOVE U GENTA

Anonymous said...

DEshta me thon ESHTE SEXY Genta ... sorry u guys...

Anonymous said...

O VLLA APO MOTRA JU NUK E DIN SE SI ASHT QIKJO VALENTINA PERNIME KENI ME THON LENE GENTEN SE KURGJ NUK TE KUKA

Anonymous said...

Hey sag mal sind deine Titten echt? Du machst zwar gute Musik, bist aber voll die dumme Bitsch! Besorg dir mal ein wenig Charakter! Deine Musik ist aber echt geil

Anonymous said...

fock the rest NORA ISTREFI is the best

NORA ISTREFI te dua shum

Anonymous said...

NORA ISTREFI SJE MA E BUKRA NE KOSOV

PO MA E BUKRA NE KRET BOTT THE MA E BUKUR

TE DUA SHUM

fisnik said...

tung jemi te njohur vetem une jetoj
en austrie tezake te komm adresa jeme fisi_rivaldo@hotmail.com dajt en isniq i kemi tahirsylt

mentor said...

shume e trent je nora istrefi edhe full sex je veq vazhdo ,,, mos u nal
my email is nightcfg@hotmail.com

vanessa said...

ej nore je shummmm e bukur veq vazhdo mos u ndal bonu ma e mir se genta se genta sen nuk ehst fill bohet kishe une diqk poti je ma e mira dhe ma e trenta ne bot tung te puthiiiiiiii fort vanessa

Anonymous said...

ej nora veshu shkurt mos ta nin se shiptrart marak mi kqyr hallkit a ve tsen nuk veshin hiq mos ta nin ok edhe desh ndesh dil se ty te ka hije bye bye mos ta nin qa thojn ata tjetrt ok

Zeshkani said...

Nora me e mire se Gent a?ska shance,edhe spe as Genta seshte kumedit qka,veq ma e mire se Nora po,qika e majr,krejt qita q epo ti dhajne qito komplimente,po dojne me te shti mu desh krejt,edhe pse je desh gati krejt,veq kta po dojne me te pa cullak krejt,ahahahha,

Anonymous said...

hey njerz a jeni normal more ju te gjith,as nora istrefi as leonora jakupi as adelina as genta as zanfina nuk jon kengetare ose jan vetem figurativisht se sa qe dine me kendu harrojeni kete send,me thon kush eshte kengetare per muzike edhe kush ka ngjyren e zerit eshte adelina thaqi edhe leonora poloska jan solo kengetare te shkolluara

Anonymous said...

nora osht ma e mira veq kush ja ka inati.ma e bukra osht edhe kengetarja ma e mir.ska ne kosov si noraa.te pershendes shumm

Anonymous said...

HI nora macht echt geile musik und wer sie hasst ist nur auf sie eifersüchtig . aber GENTA , TUNA und LEONORA P. SIND DIE BESTEN !?. tung valentina

Anonymous said...

zanin e ka te mir e e mir esht veq ma kadale mos ja rritni zerin kaq shum se mendojn njerzit se ku me dit qka tek osht e kur ta kqyrin tuten naj qysh haha, nkoft qekjo ma e mira n ks sen ste paska nat ven pra lene pash zotin se talentet e vertet spo zbulohen let a per qesi kurva po ka sa dush

Anonymous said...

mue me pelqejn muzikat e nores po edhe nora me pelqen por vetem veshja e saj po e prish krejt shum shkurt po veshet po nejse se perveti e ka ok te pershedes

Anonymous said...

ej nora je ma sexipilja ne rruzullin toksor vec ta kan inati

gjilanase said...

Ta qifsha kurven e nonen you are a fuckinh ho you slut! genta ta ftof bre kurvoooo- edhe go on a diet se shume e trash je si bullic hahahaha

Anonymous said...

ooo kuku bre nora asht kurv be bash prosti qka te vyn bukurija sit jesh kurv a po ti as e mir nuk je ftyren dhom hahahahahahah

Anonymous said...

kuku per ty valla ti ki me hi ne xhenem kejt ZOTI ka me ta kthy bre kurvooo...qka po bahesh moj kangtare masi je Kurv aaaaaaaa...edhe qat foto qka e kishe bo cicat culak kuuuuukuuuu ta qifsha ftyren t pstj n ftyr veq ani trupin e ki super ama veq si e ki trupin super nuk duhesh mja kojt nanen edhe mu tranu kejt aaa...po normal be ty sta nin pa bab je...

Anonymous said...

nora you are fucking bitch.and hir in amerika they are not like you.who the fuck you thing you are.
you think you are more beautiful then GENTA never she is model for you.heyy people what ta fuck happen with albanian girl shit i better maried ameriken girl then bitches like NORE fuck her.And i'm sorry people for bad words i writing....
mos u tranoni ojj qikaaaaaa
PEACE OUT SHQIPEESSS

i deshperuari said...

Pasha Allahun,mire e pat qaj shqiptari i Amerikes qe paska thane qashtu per Noren,qqyqy,na qitu jena e qka po hjekim,e lemo ai atje ne USA,po merre nje amerikane dajs,se kukuku a pe sheh knd e lavderojne ketu te na,veq mu desh ktu,kengetare bohesh ,nvend.allah allah

Anonymous said...

Kush bre po thot femra ma e bukur,po shuni bre shuni,hej sa femrat e bukra po i shoh une neper rruge ekudo,sa syt epo mi marrin,po qfar nore bre,po ato qysh e pash une ishin tamam femna,e qata njerezve si duket "te bukura"si "nora".nncncnncncnc,o skan faj as keto vallahin,as qikjo nora, as genta,as cullakajkat tjera,se kengetare spo muna mi thone,po keni faj ju o popull i flliqt qe i jepni komplimente kurvave.nncncnnc,marreeeeeeeeee

Zeshkani said...

KUkUKU ,QAJO MONTAZH KOKA,QE TA PASKAN BO ME CICA QPLUT,AHHAHAH,PO PSE MORE SPI JA BOJNE DIKUJT TJETER PO BASH TY,E DIN ATA PSE!?,SE VEQ EDHE RRUMULLAKAT DERI QITASH PATEM MET PA TI PA,VEQ TASH DUHET EDHE ATA POSHT QE E KI DUHET ME TA PA,TA KEMI PA GATI,VEQ TAMAM KREJT NA KA MET,AHAHHAHA

Anonymous said...

oj femen,mori sje qaq e keqe,tishe kane qike e mire,e veshun"normal"nime vallahin nashta ehd eune tkisha desht,e jo kshtu qe krejt moj femen po te urrejn,ku po do me shku kshtu tii.....

Anonymous said...

who ever said she is hot needs to go and fuck their selfs hard.....hahahah cuz she aint hatter then genta okkkkkkkkkkkkkk
~~~ps: this is the truth~~~

Anonymous said...

shum femen katastrof osht sen nuk vyn po futja karin asaj kurve qe kqyr me nxon najnjo me pare me ja sponzoru albumin edhe nfund e len

franca said...

tungi nora, kisha me fol shum per noren. po qi ka than aj i moqmi spo di ku mi ja nis veq kisha pas deshir me kontaktu me te se isha njiher nji diskotek kur ajo beri muzik, dhe ma ka kajt nanen hala ne veti nuk jam ardh sot e adit

Anonymous said...

Mirsa kercelli asht nr1..ma te bukor nuk ka...

Drenicake said...

Nora e mir usht por doket si shum serioze hec bre qike, dth Genta uasht e mir por e dojn poppuli veq si i ka cicat e mdthja se sen tjeter, por Valentina,Lenora Jakupi, edth Lenora tjeter ato jan ma te mirat

Anonymous said...

AJO QW E KENI PRANW VETES WSHTW E PWRKOHSHME AJO QW WSHTW TW ALL-LLAHU WSHTW E PWRJETSHME

Anonymous said...

AJO QW E KENI PRAN VETES WSHTW E PWRKOHSHME AJO QW WSHTW TE ALL-LLAHU ESHTW E PWRJETSHME

Anonymous said...

HEJ PODERA A VEQ QE SPO MUNI ME JU AFRUE AS AFER E KENI A A

E DI SE PAK E TEPRON ME VESHJE POR KINI PAK RESPEKT SE TE GJITHE E KANI SI ENDERR APO PAMJE KURE JENI VTEM NE BANJO HE BRE N... E PISAVE

Anonymous said...

HJEJ NORA KA STIL DHE ESHTE ME PESHE SOLIDE ,I KA HIJ BRE BURRE,RUANU SE JENI TU E TEPRUE TU E DITE SE TE GJITHE JU QE E SHIQONI KENI ENDERR TA SHIHNI BILE AFER E LERE ME TE FOLINI ME TE

Anonymous said...

Nora zemer ti je ma e mira valla te dua shumm krejt kangat i ki te mira ska nja si asht e keqe :D edhe ti je shummmmm e mir valla ma e mira ne kosove me dokesch veq mos u dish shumm culak ma mir ;) tani te dojn hala ma shumm publiku edhe cicat mos i qit n fush ma mir ;) te pershendes shumm loqk je ma e forta (K)(K)(K)

Anonymous said...

O JU QW BESUAT ,RUANE VETEN DHE FAMILJEN TUAJ PREJ ZJARRIT , LWNDW DJEGWSEE TW CILIT JANW NJERWZIT DHE GURWT TW CILIN E MBIKWQYRIN MELEKW TW FUQISHWM E TW ASHPWR ,QW NUK E KUNDWRSHTOJNW ATW QW AI URDHWRON DHE E KRYEJNW ATW QW U URDHWROHET...

Anonymous said...

okokokokokokokokokokokokokokokoko i wasnt sure what the hell u guys are talkin about but nore thinks that she is all that and if she tries to be all that then i dont think shell get far with her music buissnness she sucks compare to genta and adelina dumb shizznet later

Anonymous said...

a dini qka mos um lodhni tu than genta a dikush ma e mir se nora se skaaaaaaaaaaaaa. a po nini edhe mos e shani qiken se sen sju ka ba ani na djemt kishe ata te mir veq pe shajn ma te bukuren e kosoves.tung nora bukuroshe

Anonymous said...

oj nora ma e forta je pasha familjen po me seksi se ti nuk ka edhe te gjitha kanget e tua me pelqejn . Hej ju qe po e shani veq prej inatit e keni se femer ma te fort se nora istrefi nuk ka.

Anonymous said...

Nor kater her ti kom qu msit te dera edhe m'ke refuzu.. alla bre qike ti skoke normal.. a din bre kush jom une.. a din qe te pak me dasht te IKI..uune jom i trent krejt a po kujton qe shtat hekter tok i kom bo tu nejt a?!?! qeshtu qiko neser aga vjen apet ( se diqka kosova rajsen i kan bo problem me bileta) veq ngo mir sha po t'thom.. qka t'vet aga ti thu PO.. ska kili mili ..
( tkisha thon mi hup do killa po nona me ka thon tamon je qike sa dera... qashtu qysh kena qef na ana jon pe din ti ) ok shaci te ndjej..
shifra: tu PAPA.. a.k.a PIMP DADDY

Anonymous said...

TW ALL-LLAHUT JEMI DHE TE AI DO TW KTHEHEMI.
PO SI MENDON TI NORA TW KTHEHESH TEK ZOTI IT?A JE KE PARASHTRUAR NDONJWHER VETVETES KWTW PYETJE?QW WSHTW SHUMW E RWNDWSISHME PWR SECILIN. TW DWSHIROJ UDHWZIM SA MW TW SHPEJTWWWWWW........

Anonymous said...

tingulli 3-nt dej ta kqyrin prostitucionin e ve. pisat ani ky genti dej tash ka kalu me ta e tash kishe une diqka .shkon me kurva tjera bre kurvani niher se nora nuk eshte qasi me kalu me kurvana ka kalu pak rdhr ta ka rras.ahahhahahahahahahahahahahhahah

Anonymous said...

hej oo shqiptar ktu muni me lan komente veq per nora istrefin e jo per te tjert atyne lenjav ne faqen e tyre ju lutem .edhe boll keq qi po folni palidhje nora eshte shum e fort.

Anonymous said...

mos tju vije shume inati qe genta po e ka talentin me te mall se t'nores sepse ajo nuk ka fituar me shume se genta dhe qishtu esht me ne shqiptar nuk didm tjeter vetem me qesh tvetin MARR NUK PO KENI

Anonymous said...

ahhahhaha une po ju kallxoj qe genta edhe nora jan njojt edhe per nga talenti edhe gjithqka a po nini.

Anonymous said...

eii o njerrrez a jeni gjalll genta asht 10000000 her ma e mir se nora
NORa PROVON TE BAHET GENTA ISMAJLI POR JO SKA SHANSAA
hahahahaha nora kadal lishtohu pak se si lop je ba

Anonymous said...

SA MIRW DO TW ISHTE TW MOS KISHA LINDUR,POR MEQW KAM LINDUR
SA MIRW DO TW ISHTE TE MOS VDISJA ,POR MEQW DO TW VDES
SA MIRW DO TW ISHTE TW MOS RINGJALLESHA POR MEQW DO TW RINGJALLEM
SA MIRE DO TW ISHTE TW MOS JEPJA LLOGARI,POR MEQW DO TQ JAP LLOGARI
SA MIRW DO TW ISHTE TW MOS DWNOHEM E NWSE DWNOHEM TW MOS DWNOHEM PWRGJITHMONW...............

Anonymous said...

DHE KWMBWT DO TW BASHKOHEN NJWRA ME TJETRWN TW MBWSHTJELLURA ME QEFIN TEK ZOTI YT DO TW JET KTHIMI ATW DITW.

Anonymous said...

NORA ISTREFI nuk ka nevoj mu ba si GENTA se ajo e ka stilin dhe bukurin e vet nuk ka nevoj me kopju dikon tjeter .

Anonymous said...

oj NORA ISTREFI hiq mmos ta nin se ma e mira je ooo veq masi krejt djemt i kalle e spo kan qa me ba e po te shajn oo kallnuuuuuuuuuuu

Anonymous said...

GJUMI NW VARR WSHTW I GJATW
QWNDRIMI PARA ALL-LLAHUT WSHTW EDHE MW I GJATW
NDWRSA QWNDRIMI NW XHENET OSE XHEHENEM WSHTW I PWRJETSHWM

Anonymous said...

krejt ju qe po shkruni qitu krejt jeni kastraveca edhe klloshar e nuk vleni kurgja veq me hanger mut

Anonymous said...

Cover up your breast, ur sick!
&
PhoNey

Anonymous said...

je shume e mire po ka ni here po mundohesh mu bo shume cool, dhe kurkush nuk don me ti pa cicat se gjethkush i ka te vetat.

Anonymous said...

oj noraa kadal oj femen.. nje her dole ne tv u banee respijj..dhe gentes asnje her sen e mrin.! me vjen kec kurvoo..

Anonymous said...

EVERYONE GO HERE!!
very interesting!

http://www.vendlindja.com/forum/showthread.php?t=15

Anonymous said...

hej bre qa po tu doket ty e mir genta se ajo edhe ma rraspi se kto tjerat asnja smunesh me than qi asht e mir te gjitha jon betere

Anonymous said...

ej o shipca a merrni vesh mos e shani qiken he jau.............. a po nini ani kishe na te mir po ajo spo jau rras hiq plasni . bre balat ani ja bajn qikes e keqe e se kan pa kurr llajf mytny bajatata niher bre pisa bre idiota ata qe e shajn

buli said...

o ju po thuni se nora asht ma e mir po jooooooooooooo.....
me GENTEN nuk ka o vlaaaaaa.....

Anonymous said...

ehhh there both sluts, dirty as hell.

Anonymous said...

bitch snap ur finger aight and shut the fuck up no one cares whos hot and whos not k

Anonymous said...

HEJ te gjith djemt shqiptar jan MASKARA te flliqur

Anonymous said...

Genta me e forta bre esht,kjo ska lidhje at ftyr tibistikfar pa mace uppp,,,weehhhh,genta edhe kshtu esht e mir valla po,ska me ket,KENGETRAJA ME E MIR SHQIPTARE GENTA ISMAJLI NR.1 DHE TJETER SKAAA

Anonymous said...

shiqoni nora ta then mi hyp ki qka kap bon qef dhe nuk te kerset

liberta said...

nora te dua shum ke kng fantastike kur del ne tv na kall cikave e jo djemve heheh te dua shum te puth tung.

Anonymous said...

O JU TE VERBER, E TE SHURDHER, SHKONI NE SHPI PUBLIKE E SHFRYNU.
KENGTARJA DUHET TE KETE ZE TE BUKUR. E JO CICA TE MDHAJA,E FTYRE TE FARAONVE.E TE DRIDHET SIKUR DON ME SHTI NDONJ HU NE MES.
QELNI SYT O SHQIPTAR;NA DUHET KUALITETI, JO AMATERIZMI, FAMILJARIZMI,PROSTITUCIONI

Anonymous said...

nora meriton fjalet ma te mira ne bot se kendon bukur dhe asht e bukur po nuk um pelqen as mu si vishet po qa me ba tash krejt qashtu nuk asht ajo e vetmja aiiii po veshen femrat shqiptare qe nuk jon ftyra publike se le ma kjo

Anonymous said...

u girls r sick 2 u dnt know wats good and wats not leonora jakupi iz da best ever and she will be but 4 da rest da all r bitches and dat wount change.they cant dance or sing all da do is sing and dance sluttyyyyyyyyy fuckin grannis like dat..... leonora hunny u r da 1 and onlyy..xxxxxxx

Anonymous said...

o nora jam ana dhe vdes per ty
por dua te bej nje njoftim kush ka deshir nje nat me mua mund te me sillni e-mail i love sex

Anonymous said...

ti ana do mashkuj apo femer

Anonymous said...

oj nora per qef t'kisha qi sikur pelen jo per dishka se ta kam inati po e ki facen qasi soj je shum sexi

Anonymous said...

nora je shum e bukur shum sexi

Anonymous said...

nora is a dirrrty sluttttttttttttttttttttttt haHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAAHHAHAHAAH KISS MA ASSSSSSSSSSSSSS BITCH

Anonymous said...

ALL i know is that Nora is a lot better then Genta singing wise, but Adelina tops them both soo FUck ya'll who think otherwise!

Anonymous said...

oo nora...a nuk po e sheh veten bre kurv?
kur tfolish ne kamer fol normal e mos i rrudh syt prej lazdrimit...se nuk po te ka hije ! e ata djem se thojn se je e mir...te dojn vetem per ni pun..besoj se e din per qka...

Anonymous said...

tung nora une jam gjyli nje adhuruese e flakt per ty te pershendes shum dhe te unroj suksese te metejme ne karrier je kengetarja me e bukur je numer njeveq vazhdo tung qao qao

Anonymous said...

LOL NORA U FUKIN UGLY HOE YOU LOOK LIKE A BLOODY CHINESE SHIT YOU THINK YOU ALL THAT BITCH YOU'RE FUKIN DREAMING EVERYONE HATES YOU DANCE AND SING AS MUCH AS YOU WANT YOU SLUT NO BODY IS JELOUS OF YOU. IF I WAS YOU I'D FUKIN KILL MY SELF AHAHAHAHAHAHAAAAAAAA. YOU CANT DANCE OR SING OVER HERE EVEN THE ENGLISH PEOPLE THINK YOU UGLYYY.GENTA IS THE BEST YOU'LL NEVER TOP HER BIYATCCHHHHH!!!!!!!!!!

Anonymous said...

lopa e Kosovës

Anonymous said...

nora osht ni kurv e kosoves bashq me adelinen dhe zanfinen 3 respija shum more per juve

Anonymous said...

a moi kurv e kosoves wiq ki qef me kon si GENTA po genta ma e bukra ne kosov oshten, ty mutin GENTES ja han, po shum iri te kam tkisha myt kreit moi lopa e KOSOVES heit qje nonen pre kurv

Anonymous said...

kuku nora istrefi me duket si pele e virgjer. isha nje nate ne nje diskotek ne tiran dhe e kam pa tu kenu. ma ka shpif krej aq sa jam ba pishman qe kam pagu 5 euro me pa ate ftyre te ndyre

Anonymous said...

ohhhhhh gotttttt wie ich se hasse die schlampe man jaka mar babes fetyren kuku qysh veshet thusi ka don me bo strip oh fuck of herself

Anonymous said...

Ey NORA mu nuk me INTERESSON as GENTA nuk me INTERESSON mu viti jem me intereson ATO fun te bohen si JENNEFER LOPEZ po nuk kajn SHONKS as pak ok bash ajo GENTA si i bon ene VIDIOT si Jennefer Lopez a e kini diktu?amon ndasht qelloni ju Motrat tuja ene NONAT TUJA me son ene ato te bohen si kto kit se valla jon tu u bo KREJT FEMMNAT KESHTU.TUNG bye bye big up your self tschüss und schöhne grüße an allle Bukuroshja e TETOVES

Anonymous said...

Nora ma e mira je hiq mos ta nin veq vazhdo qeishu se ma e mira prej kerjtve kengetarve te KOSOVES je valla

Anonymous said...

Nora kisha pas deshir met vet qka po bon qe po bohesh qdo hej ma e mir edje ma e mir

Anonymous said...

krejt qeto qa e shani noren shkoni ne rr.s se gabim jeni se nora nuk osht ashtu qe po menoni ju tung nora je ma e mira ,pershendetje.....

Nora da best said...

Per ato femra qe po e kritikojn NORëN ju vetem e kritikoni se jeni gjeloze, kishit qen ma shum se te lumtur me kon Nora .. e per ata djem qe e kritikojn qijeni mamicen e juaj se me pas noren afer ju kishit ra ne dy gjunj,kshtu qe mos u bani falls. Nora deshu krejt po ta nin.

Anonymous said...

hej o njerez qe po shkrun per genten ne faqen e nores nese Nosra eshte lop ateher genta cka esht bullic a un se du as njeren e as tjetren mendoj sme pelqen xhanri i muzikes po smuj un me than qe ato nuk baj edhe kjo esht lop apo ajo kur te dyja kan koxha do kg

Anonymous said...

oj kineze a shum po te doket vetja e mir a ti je ma i keqja ne krejt kosove,, jo prit mna ke keqja ne krejt bot, me tana dredhejk kurvvvee e qitne a po kujton si na meshkujt dojm qaq fort, poo tyy as me sy bre nuk te ksiha kqyr le ma me ba najsen kukuuuuuu ani me tyyy po ma para kisha b ame lop si tyyyyyyy

Anonymous said...

Kurrveeee a qitne eedhe e keqe kukuuu per ta po as pak nuk me pelqern edhe lopa asht ma mir si ajo

Anonymous said...

kurva e keqe wääääääää GENTA IS THE STER bre schisset uf nora

Anonymous said...

tung te gjitht....
e fal por nora nuk asht as pak kengetare e mir ajo me kendu live te dhamin vesht me siguri a ... por leonora polska, jehona sopi keto jan kengetare te verteta dhe me shkoll... edhe ajo qe nuk i shkruan kenget vet ajo nuk asht kenketare por nji figur qe e hap gojen edhe vallzon pak... mos me rrejt e bukur asht nora istrefi por fill bukuria nuk vlen per kengetare .... tung

Anonymous said...

Very cool design! Useful information. Go on! » » »

Anonymous said...

Excellent, love it! » » »

Anonymous said...

I have had the first generation iPhone for a long time now. But when the new iPhone 3G S came out, i pre-ordered it. I picked it up at the store today, but I don't know how to sync information, specifically my contacts list, from my old iPhone to my new one. If you know how to do this, i would really appreciate the help. Thanks.________________
[url=http://unlockiphone22.com]unlock iphone[/url]

Anonymous said...

Hello, I have the iPhone 2G (1st Generation) and I wan to sell it tomorrow. I will be travelling to Canada soon and will ge the new iPhone 3G later on. How can I save my contact list from the iPhone to my computer, and then copy that information to another computer since I'm not taking this computer with me? I am using Windows OS. Best regards, Woody :.________________
[url=http://unlockiphone22.com]unlock iphone[/url]

Anonymous said...

l9sma8u68

my site - quick loans in 1 hour

Anonymous said...

xhz5hn1z7

Feel free to visit my web blog; Easy Same Day Loans

Anonymous said...

скачать азартные игры psp e1008 [url=http://xxx.kazino-del-rio.ru/infa245.html]Покер Выбор Столов[/url] игровые автоматы в украине [url=http://xxx.kazino-del-rio.ru/infa690.html]Онлайн Игры Карточные Играть Бесплатно Без Регистрации На Русском Языке[/url] онлайн казино expect бонус при регистрации 10 [url=http://xxx.kazino-del-rio.ru/]Честное Интернет Казино[/url] карточная игра кинг скачать бесплатно для вин 7.