Thursday, February 16, 2006

Sabri Fejzullahu Video Clip

12 comments:

Anonymous said...

sabriu esht ma i miri ky e reprezenton kosoven t'adhuroj shum breeee ti je dhe gjithmon do t'jesh mbret i kenges shqipe ciao monda

Anonymous said...

EC MORE E PLAKUSH NALE MA AT KANG SE JE PLAK E TE KA RA FIRMA PO TU KISHA LUT MI NIMU PAK ERMALIT SE ASHT PAK MRAPA SE TY TE KA DAL PENSIONI UNE I KOM THAN BAIT QITE MA NE PENSION SE A PO JA SHEH RRUDHAT E BOLL MA SE NUK PO MUNA ME TE PA.OK A MORRE VESH O MANGUP

diana said...

monda a dina qa sabria le qe esht kengetar po edhe aktor i famshem a hahahah tung nga diana ahaahahah

Anonymous said...

po qfar aktori oj DIANA AI NJERI ASHT KATASTROF

Anonymous said...

tung tung ku je be sabri je ma i mire prej Kengetareve dhe te adhuroj shum.Por me nje kusht per mos mu bo fraem,ti nuk je po a djali yt.Shum boksa po lypke.Une jam ne shkollen memet akif ne Prishtin e aj djali yt ne shkollen e anglezve edhe aj vjen ne shkole me allti e shkas bon e kshyr veq boks vtyres me honger.shtrengoje at djali tont se mezvet per ate a ok se vtyren ja thejm na a ok tung tung edhe Ermalit nje boks ftyres mshoja per mua per te mos ja mshu une a ok tung tung

Anonymous said...

mu nuk ammerr mandja se ermali asht asi djali po mos fol shum a

Anonymous said...

tung sabri te adhuroj shum je ma i miri ne bot veq vazhdo se te ka hije edhe Ermalit i deshiroj shendet me te mir tung veq vazhdo sabri edhe ermal se jeni ma te fortit

Anonymous said...

oooo sabri te lumt se krejt po e kall je me i miri vertet ti dhe ermali jeni me te miret bravo vaxhdoni keshtu.....edhe mashalla pre djalin qe e ke..mos i ndegjo ato komente qe te kritikojn sepse ato jan vetem prov gjelozie..tung tung pershendetje nga zvicrra......

Anonymous said...

Tung ju pershendes te gjithvedhe ju faleminderoj per ket faqe.Deshta ti them disa fjal per SABRIUN --- te ardhuroj shum je metevertet kengetar i mrekullueshem te dua shum dhe kenget e tua mi lehtesojn brengat dhe merzit qe i kam ketu ne suedi vetem kam deshir qe ti te jeton shum shum gjat e kur kenget tuaja te mos marrin fund.RRNOFT SABRI FEJZULLAHU.

Anonymous said...

Wonderful and informative web site.I used information from that site its great.
Isuzu concept cars

Anonymous said...

Perkulem para teje! Me zemer plot te them se je kengetari me i adhuruar! I di te gjitha kenget tua, prej vitit 1968! Jam koleksioner i te gjithe asaj qe ke bere dhe thene deri sot. Jam pak i zhgenjyer me albumet e kundit. Mungon vlera, filozofia, arti.. Nuk e gjej veten ne kenget e tua! Perdoren fjale qe nuk i gjeta ne fjalorin shqip.
Kendo per adhuruesit e vertet, kendo per mua! Kendo si dikur...

Anonymous said...

Mr. Sabri,
I really love your songs as allways, but the things the i dont want to see it is your videos, don't get me wrong you are very good in every clip that you ever done but the bitches who's dancing on your videos the just don't know how to dance and even dough when they dance the dance like a strip naked bitches and they shouldn't be in your videos at all, if you have a good song to sing ant you need to make a video use Ermal as e artist on the video and you just do the singing and i think it will be a great video, because i know you can do it, also i have a one more sugestion, please don't let Ermal to hangout with Shpat Kasapi because Shpat is Gay and i am sure Ermal isn't gay so keep him away from Shpati. Just so you know i am an albanian from Kosovo and i work for Lasik institute in New York USA, i am sure you don't need my name but i think you need my ideas. Also Ermal is great and i hope you are a proud of him . thank you for your time and keep up the good work.