Thursday, March 02, 2006

Arta Bajrami Video

Arta Bajrami
Wooooooooooooo Isn't she hot take a look her moves she'e real hot man..

Arta Bajrami Femer Shqiptare Video

Arta Bajrami FeatEtno Engjut Vera

Arta Bajrami Nije Ket Sen Video

Arta Bajrami As Ne Qiell Ans Ne Tok Video

Arta Bajrami feat Etno Engjujt Fiesta Video

Arta Bajrami Ndoshta Edhe Te Dua Video

Arta Bajrami - Magnet Per ty Video

Arta Bajrami 100 Grad Celsius

Arta bajrami Ndoshta Dhe Te Dua Video


Song - Arta & DonArbas-Deshire pa meshire Song - Arta Bajrami - Fiesta Song - Arta Bajrami - Funky Song - Arta Bajrami - Mos rrej Song - Arta Bajrami - Ndoshta te dua Song - Arta Bajrami - Nije kete sen 2006

28 comments:

Anonymous said...

hallo

Anonymous said...

Arta, hallall ta befte zoti.
Je kengetre e shkelqyeshme, femer shume e bukur, simpatike edhe shume seksi, une te vleresoj No 1 valla. vdes per te tilla si ty. hallall ta befte zoti.
Per moment nuk ta kalon kush.

Anonymous said...

Nje nga kenetaret e vetme ne Kosove qe kontakton me kameren, edhe kur kendon kendon nga zemra e jo per tu shit si femer e fort,si shum kolege te saj. Arta eshte e bukur, ka ze te bukur po ajo qe e ben Arten te dallohet nga tjerat eshte se kur kendon i merr edhe shikuesit me vete, qdo shikues/ndegjues e ndjen pasionin e kenges. Paraqitjet e Artes te bejn te qart se gjithqka sillet rreth kenges qe ajo kendon e jo rreth SAJ (if you know what I mean)...Art bravo...veq vazhdo se edhe per mua je sigurisht me e mira. Harrova ta permend se edhe nje keng anglisht qe e ke e ke kenduar pa akcent fare e jo sikur Ledina Celo (e shum te kengetare tjera) qe nuk dihej se ne qfar gjuhe po kendonte. Kur nuk ta rrok vlla,mos i hin asaj pune hiq bre..E ty arta , komplimente.

Anonymous said...

Arta is the queen of R&B
shum e bukur edhe shum sexyyyyyy
Arta per mu esht numer 1

Anonymous said...

tu es trop moche et trop ridicule edhe mos mendo qe kendo buker bile
dhe veshja jote eshte shum vulgare

Anonymous said...

Arta, kralic jeeeeeeeeee
Hej qka po thu bre ti veshja e Artes osht vulgare???E kom nje pyetje per ty njeri? Ku po jeton ti edhe ne cilen kohe (epoke)??
Apo paske qef ti me dal Mbretresha e R&B me dimija ne skene?? Nese don me pa femra me dimija edhe mshkuj me fustana kqyre bre vlla Afghanistan TV....hahahha.

Anonymous said...

heJ ARTA IST DIE BESCHT MAN
SIE HET STYLE MAN NID WIE DIE ANDERE BI...ES WO DA MEINET SIE SÄGET ÖPERT

Anonymous said...

Arta je numer 1 per R&B kralic je.

shqipe said...

arta je ma e mira vajz ne kosov ti me pelqen mese shumti prej kengetrave dhe stili yt shum i mir per R&B ma e mira je

Anonymous said...
This comment has been removed by a blog administrator.
Anonymous said...

Arta te kam ni nje nat ne tv, ke kenduar live...papapapap, na ke kall krejt, se kom marr me men qe qaq mire knon edhe qe live qaq za te qart ki...komplimente moter, bukuroshe je edhe ki za flak...kom nje pyetje per ty??? Kur po ja nis me knu anglisht???

Anonymous said...

kënget shum bukra por të lutem mos e trego ftyron se va mer hijen edhe këngve

Anonymous said...

arta e ke zerin shum te bukur vazhdo kesht.
te duam shum ne norvegji
your the best lolja

Anonymous said...

hey qaja qika qe e ka shkru diqka me dimi bravo se mir e ki!!!!!
po ti art nuk me pelqen vala a veshjen e ke te mir a

Anonymous said...

Hey Arta vec vazhdo ashtu, jeni vertet Cool, ke muzik qe e adhuroj shum gjithashtu dhe tekste, je kengetarja me e preferuar e imja...

Anonymous said...

Arta je ma e mira.Respekt

Anonymous said...

oj arta qyre qa po te thom une boll rraspi je kush te ka ba ty kshtu a e kqyr veten najher ne pasqre nese jo te kisha kshillu mu kqyr 3 her ne ditje nashta ndryshon pak hahahahaha

Anonymous said...

per ate qe ka shkruar qe arta duhet ta shikoj veten njehere ne ditje ne pasqyre pi them se per komente pa kuptim nuk ka nevoj askush nese nuk te pelqen arta as mos e shiko e as mos e ndegjo!!edhe nje keshille po ta jepi meso me shkru shqip mir se ke ba shume gabime

Anonymous said...

hje arta shum keq qashtu kush ka shkrujt se ti duhet mu kqyr 3 her ne pasqyr ti duhet mu kqyr 1.0000000000000000 milion her ne pasqyr se e keqe je a :P

Anonymous said...

e ti qe po thu per pasqyre garant je far majmuni vet e paske vet kompleks pasqyren hahhahaha tulifar lope ka bre,Arta osht kralic e bukuroshe caric si han per kurgjo hallall se per muzik osht profesionale

Anonymous said...

arta je ma forta edhe une te adhuruj edhe te dua shume me kallin buzet e tua nga a......

Anonymous said...

Hey Arta jeni teper cool, ju adhuroj shum, vec vazhdoni ashtu...pershendetje nga shqiptaret e Maqedonise

Anonymous said...

Arta te adhurojm shum ne Amerik kur do te na vish ktu me knu e me te pa live, je shum gangstah edhe sexy lady, u are so great dallon shum prej tjerave much respect from Detroit

Anonymous said...

arta je shum fantastike valla jam niki prej italis veq vazdo keshtu me musik se na kalle kret shiptarve kur po te sho ne tv po ma qon karin fort valla ta kisha pi shurren arta ty se pshurra jote osht si me pi retbull arta ciaooooooooooooooooooooooooooooooooitaly..................

Anonymous said...

arta me e mira je breeeeeeeeee...o zerin e ki mjalt bre, pamjen e ki cool, vallzon ma mire se Beyonce...qka me te than une ty tjeter...Proud 2 have U..

Anonymous said...

Very cool design! Useful information. Go on! Blackjack poker Records retention business liability insurance Sex cam free live now property insurance+ Info http interracial memberentrance com interracial pay http://www.woodbridgedentalplans.info/new-jersey-home-owner-insurance-.html Anxiety breastfeeding prescription drug klonopin Ford lightning pics Affiliate+debt+free+program http://www.flakeicemakers.info/Eyesurgery.html Clomid levothyroxine sodium Recall zocor Provigil effects http://www.big-cock-gang-bang.info/Ass1.html fax bramka sms idea Gmat practice tests online Video conferencing problems

Anonymous said...

Enjoyed a lot! » » »

Anonymous said...

This is very interesting site... Dealerships license plate frames