Tuesday, March 21, 2006

Ciljeta Video

23 comments:

Anonymous said...

u bate edhe ju vajzat shqiptare deri dje jeni kene me lop e sot po qitni trupin jasht pa pik turpi

Anonymous said...

pusho ti ore malok ajde ciljeta ajde ma hoqe trurin fare si shpirt je

Anonymous said...

Maloku ta q.... m....mir kertoll k....edhe heret tjera shkruaj mir se nuk ke byth mu marr me malok by shkodera

Anonymous said...

I HATE THIS BITCH

Anonymous said...

ooooooo kuku ta qifsha kurven e nanes beee ojj respi ojj e keqe po ti budall je moj ta qifsha faren e fliqt kuku be kurv be bash prosti be marre nuk pot vjen ojjj budall kuku per ment e tua ma mir zof oj mutk bash e keqe je du verfluechti schlammpe mann igittt du schaizz schlampe tu ftyren...

albanialover said...

CILJETA YLLI
LERI CTHONE NJERZET SE JE SI DRITE APO SI KE DHE ATO KENGET AQ TE BUKURA ME PELQEJNE SHUME KUSH SOI PELQEN MOS SHKRUAJ COMMENT
CILJETA ME E MIRA

Anonymous said...

ooooo kurven e nones ta qifsha bre rospi spot vjen more bre me dol qashtu shka po menon ti a po don mu bo sikur kto amerikankat a po ti smunesh asniher se sje ne at NIVEL ti je ne KLAS te ult bre ojj kuv
EYYYY NJA QIKJO "CILJETA EDHE NORA"JAV KISHA HEK KRYET
ROSPIAT E NONES JAV QIFSHA

Anonymous said...

VARRI WSHTW SHTWPIA JOTE DHEU SHTROJA JOTE
KRIMBAT DO TI KESH SHOKWT MW TW AFWRT
RINGJALLJA E MADHE DO TW JET TAKIMI IT
MOS VALL PRET TA HAROSH EDHE FENW TWNDEEEEEEEEEEEEEE?

Anonymous said...

Ah moj Ciljeta moj vajze,
Ti ke mare nja 2 Tekila ne kete kenge
Dhe nuk e ke kuptuar se te ka mare Tekila mend.
Bukurine dhe talentin e gezofsh moj vajze
Por nqs ju e quani art kete gaboheni rende
Dhe do te tregoni se jeni bjonde lesh verdhe.
Dhe sa per ju fansat e Ciljetes kjo nuk eshte kulture prej maloku por eshte respekt ndaj vetes.
Hajd shikim te kendshem dhe ju Ciljeta vazhdoni tundeni se ju ka hije :P

Anonymous said...

Te cila pjese eshte arti ketu se se mora vesh?? Te rezitosh me muzike dhe te dridhesh??? Kjo eshte arti??
Ate qe ben Ciljeta e ben cdo vajze vetem se sploteson kushtet e Ciljetes prandaj. Hajt tung

Anonymous said...

o malok prej shkodre si po te duken vajzat shqiptare ty?mos ke qene per vete duke kullos lopet deri dje malok dreqi dhe shko meso si te shkruash analfabet,si do eci Shqiperia perpara kur ka idiote dhe prapanike si puna jote FUCK OFF WANKER

Anonymous said...

shifni ato maloket ato kurvat qe qien me ke ti dali para from NY

Anonymous said...

pash zotin qa me merrini edhe ju me kete rrot kurve ..po mos e ulni veten kaq shume o njerez

Anonymous said...

Turp tê kesh moj Ciljeta!
Sa me përket mua,ti je vajza me e palumtur në botë,e pêr ker arsye po ben gjithçka per me terhjek vemendjen e tjereve.
Zoti të ndihmofte,se me të vertet ke nevoj për ndihmen e tij!

Anonymous said...

chili je me e mira mos te te interesoje fare se ca thone keta kosovaret e mutit imagjino njerez analfabet o zot o zot je me e mira

presida said...

per mua je vajza me etalentuar ne shqiperi.me pelqen gjithqka.je shume e mire.te uroj shume sukses.dhe mund te jesh nje aktore e zonja te lumte.te puc

Anonymous said...

ciljeta je si shpir ,mos i degjo injorantet qe te rrethojn .

Anonymous said...

chili je si xhan vec vazhdo keshtu ,kso talenta i vin
shqiptaris per me hec para.
te puth fort xogi.

Anonymous said...

omgg bitch!!
spo dishee sen breh tii!
le krejt muziken se KURRGJE spo din
po e keqe hajkukuuu runa zot per torlifar kurrvashh!!! :s!

Anonymous said...

hey chili!!! u'r really cooool.
s'po e dij ku ta gjej at videon qe ka bere cili & getoari "vajzat e mbara" nese dikush e di se ku, mund te lini nje koment per mua dhe cilin. thanks a lot!!!
te videoja e cilit qe eshte pak me lart me pelqejne shume balerinet. sidomos nje djale he is really hot!! i always loved him but i dont know his name. if someone knows let me know all the names of the gays that are in that video...
thank you if some one reads this comment cil do qe te jesh ke nje pershendetje nga une. cao, cao!!!ea

Anonymous said...

ciljeta je so hot and sexy ....i liked u in the movie "ishte kohe per dashuri" ... ciao from a bad bay ,,,tirana uuuuuhhhheeejjj hajt befshi qejf

Anonymous said...

O sghqiptar merrne veten me te mir qka ju ka bo.Ajo e ka per veti qka te bon mos ja boni gajle nese te pelqen shiko nese jo ndrroni programin e lutem mos ofendoni mas sysh se perpara me ju dal i thoni veq fjal te mira.Sosht shum moti krejt jeni TRANU mas xexes hskines e sot tonat me bo diqka te ngjajshme eshte kurv >mos u boni me dy ftyra.Ani let te provon estraden spo shoh asgje te keqe.Ju lutem leni marrinat se jeni bo te tepert.Mendoni e tani shkruni se ndoshta mtrajote neser kendon e zhveshet keshtu e qka do te thonin masanej.

Anonymous said...

Looking for information and found it at this great site... »