Wednesday, March 15, 2006

Dani Ramadan Krasniqi Video

Dani Video

17 comments:

Anonymous said...

Cari i mahalles yeahhhh

Anonymous said...

ooo PEJONEE bre ska e kallim krejt ani per Pejen eshte qekjo kange ihaa qa mka mar malli

Anonymous said...

o edhe mu me ka mar shume malli per PEJENNNNNNNNNNNNNNNNN
pershendetje pejonnnnnnnnnn

Anonymous said...

Tung tung juve adhuruseve te DANIT
a i ka ra hala kujë ne dore kënga e re e danit qe e kendon Qka na mbet nga dashuria???? Nese e ka kush ju lutem te me lajmeron
PEJA BEST OF WORLD

Anonymous said...

ej po une e kom kangen e re te danit ama adresen msn e ta dergoj

Anonymous said...

ku eke kangen

Anonymous said...

kangen e kom ne kompjuter temin ku po don me ta dergu
tung

Anonymous said...

dani osht nje boss i muzikes po ma se shumti i pejes


mpuq per krejt pejont mka marr mali edhe mu per qytetin tim te bukur

Anonymous said...

o shumeeeeeeeeeeeee m ka mar malli per pejen e sidomos per korze hahaahh
pershendetje te gjithe pejaneve
linda

lapeci said...

ma hangshi bothen qata qe e doni danin edhe mu edhe danit

Anonymous said...

shko ruj lopt se ski lidhje me kenge ty me kqyr 1 minut me dhemb koka 1 jav

arjana said...

TUng ej kush e ka kengen e esat ademi se di ku trete , dhe labi ska rendsi jam i pari nese e ka dikush qoma ju lutna ne adressen nita_S1@hotmail.com nje mesazh tung ju pershendes

Anonymous said...

sa shume me permalloj kjo kenge ...e para here qe e ndegjova dhe ate rastesisht po shume me pelqej pa ndonje koment per vleren si kenge e si interpretim ...texti me beri te ndihem sikur ecja rrugeve te qytetit...

Anonymous said...

hellooo te gjith...Dani osht mbreti i Muzikes shqiptare...i lumt,,,osht kongtari qe me pelqen me se shumti...ej njerz a ju ka pelqy spoti i ri i Danit "qka na mbet nga dashurija"..... ju pershendes te gjithve....Have a good day....mpuuuuuuqaaa...

Anonymous said...

Ey kush osht be ki nuk e njo hahahahhaha.

Anonymous said...

Bravo bre DANI ma i miri je veq kush ta ka inati.veq vazhdo se gjithmon ki me pas perkrahjen e adhuruesve tu.Je legjenda e Kosoves number 1 DANIIIIIII

Anonymous said...

BRAVO BRE DANI MA I MIRI JE. MOS TA NDIN QA FOLIN TJERT PER TY SE TI JE PAVAROTI I KOSOVES.DANI JE NUMBER 1 VEQ VAZHDO QESHTU SE QITHMON KI MI PAS ADHURUESIT E TU QE KAN ME TPERKRAH BRAVO I MADHI DANI TE DESHIROJ FAT TY DHE FAMILJES TENDE SHEBDET NE JET.