Wednesday, March 29, 2006

Mentor Kurtishi Video

2 comments:

Anonymous said...

pershendetje jeni i mrekullueshem MENTOR keni nje ze te bylbylit qdo dit ju ndegjoj zerin e juaj te embel me beni te qaj ju admiroj shum ju uroj suksese ne te ardhmen.

TRIMI said...

O MENTOR ME QMEND KUR TE SHOH NE VIDIO SE TE GJALL NUK TE KAM PA KURR EJ UN JAM NJI DJAL NGA KOSOVA JETOJ NE ITALI JAM HOMOSESUAL GAY O TA THEM O MENTOR BOLL TE MIR JAN ITALIANET PO TO ME QMEND KISHA BAR GJITHQKA NE JET VETEM NJI NAT TA KALOJ ME TY,EDHE UN JAM TIP I BUKUR PUNOJ ME NJI AGJENSI MODE,SYT E TU ME SHASHTRISIN,NESE VJEN NE ITALI NE DONJI MBRAMJE DO TE VI DHE TE SHOH PER SE AFERTI....TE DUA SHUM...BY TRIMI ITALI