Thursday, March 23, 2006

Mimoza Video

8 comments:

erendira nga shkupi said...

Tung nga Erendira nga Shkupi Mimoza je yll si ti ska pa koment te gjith i ke lan dhe urime per albumin e fundit te titulluar pa koment me te vetet esht ka keng te mira dhe profesionale si dhe ka foto shum te bukura suksese ke arit ate qe ke deshiru sid he urime per klipin Pa Koment esht shum i veqant dhe shum ndryshe nga klipet shqiptare per mu je e vetmja kengetare qe egziston dhe shum shum te adhuroj je pa koment shum kisha pas deshir ti kem tiparet tua se dukesh si vajz 20 vjeqare tung te uroj suksese edhe me shum dhe te deshiroj lindje te mbar dhe te mir si dhe femiut jet te gjat dhe te lumtur edhe pse do t ejet i lumtur qe do te ket ty nen..

trimi said...

Tung nga Trimi deshta ti falenderohem kesaj vajze nga shkupi Erendires dhe i uroj suksese ne jet ndersa Mimoza ska fjal esht mbreteresh e muzikes dhe shum femra deshirojn tu duken si Mimoza sepse e mban veten shum bukur per mu esht shum e veqant dhe ka stil fantastik bravo

Egzon Papuqi-Pej said...

Mimoza si ti ska je perendesh dhe shum origjinale une e kam nje shok ne lagjen time dhe qdo her flet per ty Mimoza keshtu Mimoza ashtu dhe me ka ber edeh un te adhuroj dhe tash deshira ime esht te ri me at shok se me duket se po ri me Mimozen dhe edhe pse esht mashkull mu me duket se i pergjan Mimozes ka syt si te saj si dhe gojen dhe shum fjal i flet qka flet Mimoza tung nga Egzon Papuqi nag Peja

Anonymous said...

po erendira edhe mimoza jon shume zemra te dyjat !

erendira said...

Beni ta ha zemren te kam loqk dhe shum te dua dhe veq vazhdo dergo komente per idolin tim se me ben t eqmendem une jam adhurusja e Mimozes dhe shum e dua sikurse ty beni edhe ti duhesh ta duash Mimozen sa mua ok

erendira said...

A bon me qit klipin Katastrof te Mimozes dhe klipin Vetem nje magji ju lutem nese ka mundesi

trimi said...

Ne nuk kemi komentu per Mimoza Nelaj por per Mimoza Mustafen ketu esht nje keqkuptim dhe ju lutemi qe ta permirsoni kete gabim qe ta largoni kete klip dhe te qitni dikq nga Mimoza Mustafa

Anonymous said...

I have been looking for sites like this for a long time. Thank you! »