Wednesday, April 26, 2006

Anila Mimani Video

2 comments:

Anonymous said...

Enjoyed a lot!
» » »

Anonymous said...

tung anila jeni shum e bukur ,jemi takuhar njeher te RINIA ne svicerr ku kam qen ne pushim zerin e keni prefect IRISI me pelqe shummmmmmm shummmm shummm po ahtu edhe ju nese ka munsi beni add msn tim dhe noshta mundemi me kontaktu edhe nesi e lexoni kete coment ju lutem pershedeti te gjtih koleget e tua si IRISIN manjolen vjollcen nga americani vogel heheheh kshtu me thrriseshin ne rinia ahahahah ok kalo mir dhe ju lutem bemeni add dhe tani mund te kontaktomi

fitimi_321@hotmail.co.uk OSE timi_321@hotmail.co.uk