Sunday, April 23, 2006

Ermal Fejzullahu Per Nje dashuri Video

4 comments:

Anonymous said...

I mahnitshem,nje ze fantastik i kombinuar me nje tekst dhe muzik qe nuk i lene vend komenteve!!!!!!!Mund te te bej thjesht komplimentet e mia!!!!

Anonymous said...

ERMAL OSHTEN MAJ MIRI NE KOSOV ERMAL 4-EVER KKKIIISSSSSSS ZVIZERA

Anonymous said...

tung nga adelina nga franca hejj qika mos menoni qe ermali ju don masi jeni te mira jeni per veti se ermali ka femna deri ne kam por nashta keni shanc me to un e kam pa live edhe prap kam me pa.edhe ti liridona a po mendon qe je veq ti qe e don a un po mendoj qe nora e don ma shum edhe essht shum qik e mire.me falni per ket koment palidhje po besoj qqe shum ka me jy pelqy hehe tung tung nga franca mpuqq ermal te dua dhe ste haroj per jete kiss for you je t'aime ermal t'est l'homme de ma vie jtm grave jpe pas vivre sans toi sauff si tu m'enbrasse une foi tendrement !!lol ERMAL TE DUA PO SKAM NASHTA SHANC ME TY POR JETA ESHT PER ME JETU !!! ERMAL forever my best is ermal kiss bebe

Anonymous said...

best regards, nice info video cards rhinoplasty nj Lamictal tiredness 401k loans 1971 chevrolet monte carlo Business calling cards Per pay strategy promotion ppc click marketing spyware detector Mississippi truck rental Pilates studio denver live poker prince george hotels health insurance 1992 ford aerostar master cylinder empty Dildos fingers Under cabinet lighting 9 Land peabody rover Ultram package insert