Sunday, May 07, 2006

Bertan Asllani Video

22 comments:

Anonymous said...

i thinh that for the age that he has he is really good. Most of the young girls prefer him as a good singer, but shpat kasapi is much better looking and singer

Anonymous said...

ti je shume i mire,vetem vazhdo,je nder me te bukurit.

Anonymous said...

tung prano komplimente edhe nga une je shum simpatik por shum i levizshem

Anonymous said...

tung prano komplimente edhe nga une je shum simpatik por shum i levizshem

Anonymous said...

tung tung
te pershendes shum....
shum tmir e ki qet keng...edhe tjetren..amo sikur qeta skam ni hala..shum tmir..shum urime..
vetem vashdo .
pershendetje nga ardita

MeRy AuS said...

tung bertan je shum i mir a edhe kendon shum bukurrrrrr ilaç nuk gjej asht shum e mir veq vazhdo keshtu te duaa shummm h.d.l kisssss

Anonymous said...

pershendetje, mua me pelqen shum dhe je simpatik. Kengt e tua jan njerat ma te mira momentan. Muj te them, vetem vazhdo keshtu dhe te uroj shum suksese. Ardiana

lola said...

tung nga une vlora nga prishtina desha me te pershendet dhe me te than je shume i bukur je shume simpatike ke trup qe i magjepes te gjitha vajzat në moshen 15 vjeqare tung nga vlora

VLORA said...

tung komplimentet ma te bukura te dua SHUMMMM ME MAGJEPS BUKURIA JOTE TE DUA

Anonymous said...

bertan je me i miri
vetem vazhdo keshtu
e din kush jam
bye te dua shum
nga
DIBRANKA

lola said...

tung nga vlora nga prishtina je shume i mire je shume simpatik shume i bukur tung nga une vlora B*E*R*T*A*N te dua

Anonymous said...

te pershendess zemer jam albulena nga struga te dua shum je i bukur zerin e embel ;) deshiroj te kem kontakt me ty tungg te puth fortttt

Anonymous said...

pershendetje bertan jam vajza nga struga qe te pelqej shum sepse je nje nder me te miret edhe per bukuri nuk te kalon njeti te dua shum kisssssss nga isssss

Loerta said...

je shume i bukur... lori shqiperi

Anonymous said...

JE PEDERI ma i math BERTAN.ske faj ILAQ nuk ka per TI.tung bukuroshja TETOVEs

Anonymous said...

du bisch de bescht bertan mach sooo witer aaa hehe

Anonymous said...

HEJTI NUK JE KERKUSH NE QOFT SE TE INTERESOJ ME DIT KUSH JAM QIKJO O ADRESA JEM TONI__12HOTMAIL.COM SE JE PEDERI ME IMADH QE EKZISTON QAOOOOOOOOOO

Anonymous said...

heay bertan ti je shum i bukur edhe musikat e tua jon te mira sikur ti hehe :-D te pershedndes nga gjermania edhe kissssssss my schatüüüüüüüüüü tung

Anonymous said...

Bertan je shume i mire ,madje me imire se Shpati.

Te puc Marsi Shqiperi;-)

Anonymous said...

Bertan je shume coooooooooool.
Marsi

Anonymous said...

Very nice site! »

Anonymous said...

Wonderful and informative web site. I used information from that site its great. Bikini beach tv show channel 14 levaquin Peugeot 205 manuals download Use a humidifier with an air conditioner Arizona new england honeymoons