Sunday, May 28, 2006

Luiz Ejlli Euro Bision Video

4 comments:

Anonymous said...

uuu uuu spaska se qysh bohet ma keq kur ja filloj thash nashta dot jet naj sen si e ka qel gojen dul ni far zani trishtushum thash po than ekrenin e telivizorit se i ri esht e mu dhimt shum e nala hhaha...ma shkurt ishalla kjo katastrof nuk perseritet ne vitin e ardhshum me gith se se cilin vit ma keq po bohet

Anonymous said...

Ia marsh te keqen ti qe ke lene ate koment ashtu, shume i mire Luisi shume e mire kennga po sic duket ne eurovision konkurohet per kercim apo kush ndez me shume flake apo ku di une se cfare ,me shume aktrim se kenge.Mua me pelqen kenga dhe kengetari. Bye

Anonymous said...

Very cool design! Useful information. Go on! » » »

Anonymous said...

Go Shkodra Gooooooooooooooooooo

So proud of you !!!!!!!!!!!