Thursday, May 18, 2006

Vullnet Marigona Video

1 comment:

Anonymous said...

shum tte mir e ki qit ket kenge mdoket ma e mira nalbumin tande qe edhe babi jem e ngon me mujt 100her ndit ok ju pershendesmi
Mirjeta,shpresa dhe Fitorja nga GENEVA...