Saturday, June 24, 2006

Adelina Ismajli Mirdita Video


Download Adelina Ismaili Mp3
Adelina Ismaili

MP3 Downloads
 1. Adelina Ismajli - 100% Zeshkane
 2. Adelina Ismajli - Amaneti
 3. Adelina Ismajli - Cigarxhiu i Vogel
 4. Adelina Ismajli ft.Zanfina - Dy Motra Ni Frajer
 5. Adelina Ismajli - Hero i Tragjedise
 6. Adelina Ismajli Feat Sabri Fejzullahu - Vet Me The te Dua
 7. Adelina Ismajli - Kangen Ma Kan Vra
 8. Adelina Ismajli - Moj e Majra
 9. Adelina Ismajli - Oj Lulja Bliit
 10. Adelina Ismajli - Mbretereshe
 11. Adelina Ismajli - Mirdita
 12. Adelina Ismajli - Mbretereshe e Robereshe
 13. Adelina Ismajli - Nga Zeroja Ne Fitore
 14. Adelina Ismajli - Sajzeza
 15. Adelina Ismajli - Shko ne RS
 16. Adelina Ismajli - Shko
 17. Adelina Ismaili - Shota
 18. Adelina Ismajli - Sma Ni Hiq
 19. Adelina Ismajli - Trendafili me Ere
 20. Adelina Ismajli - 21 Here
 21. Adelina Ismajli - Ah Kasandra
 22. Adelina Ismajli - Big Xig
 23. Adelina Ismajli - Biznismeni
 24. Adelina Ismajli - Frajerices
 25. Adelina Ismajli - Hajde Qiko per Darke
 26. Adelina Ismajli - Me Motor
 27. Adelina Ismajli - Nuk Jam Seks Bombe
 28. Adelina Ismajli - Per Ty Djale
 29. Adelina Ismajli - Prej Vranjevci n'Dardani
 30. Adelina Ismajli - Rroka Mandolinen
 31. Adelina Ismaili - Best Remix
 32. Adelina Ismajli - Live Shqiperi Oj nena Ime
 33. Adelina Ismajli - Vetem per Ty
 34. Adelina Ismajli - Ushtrine Time Do Ta Bej
 35. Adelina Ismajli - Jetoj Se te dua
 36. Adelina Ismajli - Mbylli Syt

26 comments:

Anonymous said...

E be ADELINE LE MOS U MERR MA ME MUZIKE SE SPO TE KA HIJE . MOS U MUNO ME U BA DIKUSHI SE SKI SHANS ME U BA SI GENTA , AJO OSHT MBRETERESHE NE KRAHASIM ME TY .ISTOGALIKJA

Anonymous said...

E be ADELINE LE MOS U MERR MA ME MUZIKE SE SPO TE KA HIJE . MOS U MUNO ME U BA DIKUSHI SE SKI SHANS ME U BA SI GENTA , AJO OSHT MBRETERESHE NE KRAHASIM ME TY .ISTOGALIKJA

Anonymous said...

adelin mu kan si ti e lah ma se ini bo ti e motra jote ma zi se kejt nuk peju ka ma hije per as gje me fal se te them ama qeshtu asht

Anonymous said...

Adelina ma e mira se kejt fill kush ja ka inati !Se me adelinen nuk ka adelina per mue është mbrtersha e yjeve tona adelina është miss bre miss oj adelin je ma e mira fill kush ta ka inati ok qao ciao

Anonymous said...

The Blues is a vocal and instrumental music form which emerged in the African-American community of the United States. Blues evolved from West African spirituals, work songs, field hollers, shouts and chants and has its earliest stylistic roots in West Africa. This musical form has been a major influence on later American and Western popular music, finding expression in ragtime, jazz, big bands, rhythm and blues, rock and roll and country music, as well as conventional pop songs and even modern classical music. Due to its powerful influence that spawned other major musical genres originating from America, blues can be regarded as the root of pop as well as American music.

from NY said...

Adelina je shume e mire. Vazhdo keshtu sic je deri sa ta ndiehesh veten qe je e re. This is your time and you should take advatange of it

Anonymous said...

Adelina ti je me e bukura dhe e para ne kosove, respect,,, vetem vazhdo e mos i degjo fyerjet e katunarve,..!
Je dhe ke me qen e para gjithmon.

Anonymous said...

Adelina ti je Ylli Kosovës,.. je shum e bukur.

Anonymous said...

po keq asht me fol per adelinen diqka qe nuk e ka qysh e lexova ni fjali ma hert ,badihava e ki aj adelin se gena asht ma e fort se ki kjo ne realitet nuk asht askun ,se genta per adelinen asht njejt si ato femnat e hashkalive qe rrin ne kampin e plemetinin edhe nuk po dy qysh nuk pojuvret ndrgjegjja me fol fjal te ndyra per yllin e kenges !

Anonymous said...

tung te gjithve adini me me tregu dikush si mi downlodue prej siti tung flm

Anonymous said...

adelin e dyta je mas luan krasniqit bokserja ma e mir valla po din te gjitha profesjonet mi qu edhe me knu edhe mu rre adelin te dua shummmmmmmmmmmmmmmmmm

Anonymous said...

Ku je frajeric mos ta nin per ty folin keq kush ta ka inati ti je yll ne krahasim me Genten ajo osht e vogel per ty bre shum e vogel veq vazhdo je ma e mira kull bre njeri veq perpara mos ta nin hiq

Anonymous said...

ti je mbreteresha kosovare dhe mbar shqiptare bre mos ta ninnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Anonymous said...

Pse more normal qe kesaj i ka pas hije gjithmon,me kendu me nje fjal eshte Mbreteresh por thojn me mir kur flasin keq ma mir i ki punet dhe kjo shum mir i ka punet e ju vazhdoni me thashetheme se nashti ju del najsen tung

Anonymous said...

adelina ismaili dhe shum kengetare tjera ne ksove jan shum shum te mirprituara tek ne rinija, gjith her kur te ndegjoj adelinen dhe disa kengetar te tjer me relaksoj dhe me bejn qe te ndihemi mir. mua me relakson muzika e bukur, ejo bukurija e kengetares apo kengetarit ok respekt per te gjithe iliri peje ilir_ferizi@hotmail.com

dini said...

nuk eshte pun ajo, qka ka bre ajo gent tash ka nis me knu, pse more njerz ja keni inati njerit te zoti a ? per qat ne nuk perparojm kurr, se nuk e dojm at qe e meriton, ps ee krahasoni njeriun me at qa eshte e dobet , adelina eshte veteran i konges zbavitese po edhe rocku shqip, ku gentat tjera sdin qka osht rocku........... adelinas star back to the form

Anonymous said...

hi adi me e bukura je veq kush ta ka inati, tash genta pi jep zor mu bo si ti, veq kur ti i ke kry ajo tash ja ka fillu ty bile te ka hije ne jemi mesu me ty po asaj...... you are the best adi bussy....

Anonymous said...

me fol drejt adelina eshte shum emire shum skenike veq hej kur vjen ne pytje genta ma kadal hej ,se ska si genta genta eshte yll bre nje #1

Trim Jakupi said...

tung nga Trimi nga Peja Adelina je kengetare e mir dhe ke nje provoj ne sken se je me vite ne sken dhe me ty nuk mundet mu krahasu genta ismjali siq kan shkruar do njerz sepse siq e dim genta esht ber kengetare vetem duke u dridh por ti je e dyta ne kosov pas Mimoza Mustafes sepse Mimoza osht 1 ti je 2

Anonymous said...

Ethe Genta nuk osht pale kush ok. don te bohet si jennefer lopez po ska choncs SOORY. Bukuroshja e TETOVES

Anonymous said...

A BRE ADELIN ME TY NUK KA E SA IPERKET GENTES EKAM NI PROPOZIM PER TO LEJE MUZIKEN ENISJA PUNO NEPER PUFA

marigleni said...

em degjoni ju o katunar qe e shani_Epara une shkruajnga tirana dhe e kam idhull por per cdo njeri sa her qe permend emrin adelina ismaili dije se ke te bosh me nje njeri qe duhet te lash gojen.u bot juve me e shajte ate.ju skeni brek ne byth per vete.e dyta.genta eshte shume shume shume mbrapa adelines gentes igjuajten me kanoce ne suedi apo he se nuk ka problem.genta se arrin kurr adelinen jo vetem genta po asnje ne shqiperi dhe kosov se edhe bleona kopja adelines eshte.pastaj prt skandale nuk ka njeri pa skandale po dhe shtypi me bote e egzagjerojne pak.eshte me e mira te gjita i ka.duke filluar nga kengetare aktore se e kam pa ne nje humor boksiere familjare shoqe moter te gjitha.keshtu qe kur te flisni keq per te sigurohuni qe te jeni te lar dhe me acid po mujtet ok.adelin je me e mira.nese ka dike qe e din adrresen e shtepis ose ate te postes elektronike ju lutem ma dergoni ok.marigleni me rrespekt.mariglendomi@yahoo.com

Anonymous said...

Hi Adelin Zemra jem un jam Haxherja!!! U mundova sot mete shkru nje e-mail ne adressen qe ma pate dhen po ka kaluar shume kohe deri tash, e sigurisht e ke ndrruar, po nese mundesh te lutem ma qo prap se desha me fol me ty - shpresoj qe te kujtohem me ( hvoglushja@hotmail.com )
Idoli im me i madhe te pershendes me nje dite te mire tung tung & te lutem ma qo e-mail

Anonymous said...

oshipece boll u bo leni sendet e kqija nese te pelqen shiko nese jo zhduknu ska dal me kendu per fysa e te pa moralshem si ju ska faj ehde nese vendos me lshu Kosoven se se lon rahat pisat e mas luftes i kan zon do dugoj e banesa e mendojn qe krejt ju tuten me u kthy shkjet ma mir ehdte se na pa tut skemi qalle jena popull me ty ftyra .Kam frik se kurr sto te behet mir ne Kosov asni aspekt.E ne qe mendojm me u kthy ne Kosov kuku per neve qe do te vdesim neper vorret e gyrbetit.Ardiana Londer.

Anonymous said...

What a great site Ford bronco lift kits changing engine mounts corolla toyota 1992 spam filters rules Financial planning vs financial advisors financial advisor consultant jobs Advantages+differences+humidifier+recommendations Waite toyota absolute shemale Westin maui timeshare 1958 bentley s1 financial planning for business professional plesk discount web hosting How to paint roses Hipaa security risk assessment Mp digital slr camera with ef s 18 Her lacy black bra story The world market for textile tarpaulins awnings sunblinds Camp beverly hills fragrance

Anonymous said...

une po them qè adelina esht illi i kosoves e sa iper ket gentes aja esht vetem nje lazdrane e flliqur buker kendon por sesht kurr si adelina e smundt meubo kurr si aja leta harron ket aja ivjedh knget si pershembell paparazi ehhehe hajnesh e flliqer asht e adelina esht bukurija kosovare me zerin e saj te per krijer po mendoj genta me ata gjinjè si te lopes kcen e sivjen marre kuku zoti net narun pi saj se nuk pi ka hije daelina dhe pse kcen e veshet ngusht se sht dert se ika hije esht mis bre po valla genta katastrof njerz balush krejt ne se genta ka talent pse ska kendu ne amerik por esht ardh ne kosov me shpifje te kota kinse aja ka ushtru atje ahhhaahah sa budallaqe esht ok ju lutem mos me shti adelinen me to e menaj prish mbretereshen kosovare ok dhe ju qe eshani vetem ja kini inat dhe jeni te pa vler ok tedua adelinaaaaa vazhdo keshtu e mos undal veq kupi krejt mpuq salut