Monday, June 12, 2006

Adelina & Zafina Ismaili Dy Motra 1 Frajer Video

Watch This hot video What sisters Do heheheheheh

25 comments:

Anonymous said...

dy motra ni frajer edhe ai osht peder boll marre per juve

Anonymous said...

dy motra ni frajer boll marre valla

Anonymous said...

Allahile peder koka aa qysh je ka e din ti?? a e ke provu qe ai koka peder aa.... shum t bukra jeni vetem pepara dhe YLLA JENI se kta qe kan inat le te plasin...

Anonymous said...

adelna & zanfina ur sexy and stupid in the same time. tungggg

Anonymous said...

e ka provu nona jote

Anonymous said...

Veq vazhdonise niher per niher ju dy motrat e kini jeni ma te fortat vetem perpara,Adelin je YLLI KOSOVES numer nje a TUNG TE PERSHENDES SHUMMMMMM.

Anonymous said...

Kur je aq e dobt pse i tregon dobsit e tua as po e sheh veten qfar mendimi ke dhan a deri tash ja ke hap syt Adelines ne televizíonet shqiptare e tash kishe fol keq per te shtine pak trurin ne levizje e mendo ma mir qk ake than dhe ai eshte peder po kjo kenge eshte ske faj sje e vetmja ti kesi njerz e qojn kosoven mbrapa tung.

Anonymous said...

pse a perpara po shkon a

Anonymous said...

ADELINA & ZANFINA! Ju pershendes nga zemra! Jeni ma te fortat! Ju dua shum dhe per mu nuk ka kengetare me te mira se sa ju te dya!Veq perpara!
P.S.:Ngushllime per gjyshen.

Anonymous said...

Hi Help homeless children!
cheap [url=http://phentermine.alldating.org/phentermine.htm]phentermine[/url] online
phentermine
G'night

Anonymous said...

Good evening. It is a nice site!
viagra
viagra
Thanks

Anonymous said...

Halo. Good work!
Visit my site viagra
buy http://delta-space.info/phentermine.htm viagra online
Thanks.

Anonymous said...

Hi. Nice!
Visit my site phentermine
buy http://freeunixhs.info/phentermine.htm phentermine online
Thanks.

Anonymous said...

Hello Cool site!
buy viagra
cheap viagra online
G'night

Anonymous said...

Very interesting!
buy viagra,
cheap http://viagra.alldating.org/viagra.htm online
G'night

Anonymous said...

Hi all, watch here!
buy phentermine online,
cheap http://xrjuhosting.info/phentermine.htm phentermine
Sorry.

Anonymous said...

Hi, nice site.
visit smoking stop
http://stop-smoking-aid.batcave.net/smoking-stop.htm smoking stop
Thanks.

Anonymous said...

Hello, cool site. Look at my site.
buy [url=http://www.rhodesschool.com/blogcomments/default.asp?blogID=23193]phentermine[/url]
http://www.rhodesschool.com/blogcomments/default.asp?blogID=23193 phentermine
G'night

Anonymous said...

Adelin te lutem me shkruja ne e-mailin tim Haxherja...te kenga jote Mirdita ta kum len e-mailin tim.
Te perkrahi gjithher sepse je ma e mire Mbreteresha e Kosoves.
Si ateher qe make dhen e-mailadresse sja kam dhen askujt edhe tash mos ke probelm se ne dur te sigurt eshte ok tung nga Haxherja

Anonymous said...

Hello, interesting information.
my page [url=http://viagra-store.info/]viara[/url].
Buy http://viagra-store.info#viagra cheap.
Bye.

Anonymous said...

Nice day, really cool.
Look at [url=http://www.jahk.org/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113]viagra[/url].
Take http://www.jahk.org/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113#viagra best prices.
G'night.

Anonymous said...

Hje ti glup lej te shpija viagren emos e prish faqen Adelin vetem vazhdo hiqu primitivizmit se me dal xexa ishin shkri shqiptaret veq pare i kishin dhon besoj edhe per grua e kishin qaq kan tru e shum shipeca kan marr edhe plaka te huajat e femnat tona i qesin ne berllog etani qikat tona po i marrin te hujt normalJom ne londer e po i shoh zzemra me dhem e edhe vllau im edhe floket ja lan germankes e ni fjal shqip se fol a femnat shqiptare i ofendojn marre bre pisa as ne osov sju kisha lon me hy.ardiana

Anonymous said...

Excellent, love it! » » »

Anonymous said...

best regards, nice info » » »

Anonymous said...

adult book shoes in boston kids animal print shoes