Tuesday, June 06, 2006

Genta Ismaili në EuroVideo Video

5 comments:

Mirjeta and Luljeta said...

tung tung ju pershendesmi te dyjat nga Geneva e Zvicres e kme persjell emisionin genta ke qen shum e mrekullushme te gjidhve tfamiljes tem i ki pelqy e ki meritu vendiin e par po mir sje ma larg n2 BRAVO YOU ARE THE BEST
FORSA GJILANI
vendi ma i buku nks vendi jon a po genta

Fitorja nga geneva said...

Un mendoj se kenga shum shum e mir u kan edhe genta shum mir din me knu edhe me ksy nashta nuk eki more vendin e 1 por ne dytin je Bravo genta shum e forte je!!!
FORSA GJILANI dhe FORSA KOSOVA

Anonymous said...

genta tung shum mir kishe knuuu a ska me ti ejj tkishe knu ne euro vision te parin ven hallall tkoft je am emir am knon mir ska me ti tung klm

Anonymous said...

gent haha shum e qartt je!!!
u are THE bestt(k)

Anonymous said...

hehe gentt e qart je!!
ma e miira je TIhh ;)
ciaoo(k)