Thursday, June 22, 2006

Leonora Jakupi Ende Te Dua Video
 1. Leonora Jakupi - Ti nuk Ekziston

 2. Leonora Jakupi - Vetem Ty Te Dua

 3. Leonora Jakupi - Mos u Mashtro

 4. Leonora Jakupi - Mos u Tremb nga Dashuria

 5. Leonora Jakupi - Ti Vjen

 6. Leonora Jakupi - Kenge nga Jugu i Shqiperise

 7. Leonora Jakupi - Gjer ne Eshtra me ke Ndezur

 8. Leonora Jakupi - 100 Pranvera

 9. Leonora Jakupi - Roberesha

 10. Leonora Jakupi - Ti nuk Ekziston Remix

 11. Leonora Jakupi - Prit edhe Pak

 12. Leonora Jakupi - Kerkon Shume

 13. Leonora Jakupi - As mos Provo

 14. Leonora Jakupi - Falje mos Kerko

 15. Leonora Jakupi - Mjalte e Zjarrte

 16. Leonora Jakupi - Nuk e Dua Jeten

 17. Leonora Jakupi - Te Jap Rast

 18. Leonora Jakupi - Kush je Ti

Nese lidhjet nuk punojne, ju lutem leni komentin!

4 comments:

Anonymous said...

je shum ma e mir se adelina ajo nuk din me kendu kenga e saj sikur me recitu vjersha

Anonymous said...

EEEEE MORE I MENSHEM!LEONORA MA E MIR SE ADELINA AAAA!?LEONORA???QE SDIN TJETER VEQ MU DRIDH E MU PERDHRIDH E MU LIMU PARA KAMERES E TU E LIVDU VETEN ME KANGE......SHUJ ALLAHILE MOS FOL SHUM!
ADELINA DHE ZANFINA JAN YJE TE VERTETA!!!!!!!!!!!!

Anonymous said...

bukur bukur por ti je e mire edhe adelina esht e mire! ma mire esht mu pajtu, se ska ma keq se mu perlah!!

Anonymous said...

What a great site Daring bikini micro http://www.swimsuits-0.info/Lipitoroffpatent.html How many inches is tommy lee's penis natural penis enlargement Florida timeshare sales Ultram sale health insurance lead 20 mg xenical Weight loss pills shippedin italy Penis picture piercing http://www.pontiac-solstice-6.info/color_cosmetic_contact_lens.html