Monday, June 26, 2006

Sinan Vllasaliu Nje Pike Loti Video


  1. Song: Sinan Vllasaliu - Mos Ja Falni Music Video

  1. Song:
    Sinan Vllasaliu - Fitigrafia Video

  1. Song: Sinan Vllasaliu Feat Gili Prap Se Prap Video

  1. Song: Sinan Vllasaliu - Nje Pike Loti Video

  1. Song: Gili & Sinani Prap Se Prap 1st Prize Polifest 2006 Video

  1. Song: Sinan Vllasaliu Une E Kam Nje Shok Video

  1. Song: Sinan Vllasaliu Video

6 comments:

Anonymous said...

te ka ikur koha te kendosh akoma leria rradhen te rinjve se u plake tashti, kaq e kishe!!!!!!!!!!!!!!!

Anonymous said...

opa shum e bukur kenga po ashtu shum bukur po kendohet edhe ajo fenra shum sexy qenka je nje yll bravo

Anonymous said...

pershendetje SINANI esht artist i merituar kur behet fjal reth SINAN VLLASALIUT ju lutem keni shummmmm kujdes se qka shkruani SINANI esht numer 1 edhe nuk ka fjal.
PO ti harrojm fjalet e tjerve se qka shkruajn nga gjelozija po desha te pershendes SINAN VLASALIUN
shummmmmmme te vertet je mbret i muziks i plqej te gjitha kenget e tuja e sidomas kengen TI ME JE SI NJE PIK LOTI dhe kenga tjeter
PRAP SE PRAP te cilen e kendoni se bashku me GILIN me plqeni shum kur ju dy YJET e muzikes shqipe kendoni bashk ju pershendes perzemrsisht nga NY.USA

Anonymous said...

shum bukur veq vazhdo.

Anonymous said...

Wonderful and informative web site. I used information from that site its great. » »

Anonymous said...

Looking for information and found it at this great site... » »