Friday, July 07, 2006

Ardit Gjebrea Ja Ku Jam VideoSong: Ardit Gjebrea - Atit
Song: Ardit Gjebrea - Bota ime
Song: Ardit Gjebrea - Bunker
Song: Ardit Gjebrea - Cmenduri
Song: Ardit Gjebrea - Dimeroj
Song: Ardit Gjebrea - Eja
Song: Ardit Gjebrea - Flas me henen
Song: Ardit Gjebrea - Hapat e fundit
Song: Ardit Gjebrea - Havale
Song: Ardit Gjebrea - Hijet
Song: Ardit Gjebrea - Ja Ku Jam
Song: Ardit Gjebrea - Jam
Song: Ardit Gjebrea - jeto dhe jeten time
Song: Ardit Gjebrea - Jo me
Song: Ardit Gjebrea - Jon
Song: Ardit Gjebrea - Kënga e Arixhiut
Song: Ardit Gjebrea - Kur braktis ate qe do
Song: Ardit Gjebrea - Kur te jesh merzitur shume
Song: Ardit Gjebrea - Makina E Memories
Song: Ardit Gjebrea - Maria
Song: Ardit Gjebrea - Muret E Qytetit
Song: Ardit Gjebrea - Se te kam shpirt
Song: Ardit Gjebrea - Shume te kam dashur pro..
Song: Ardit Gjebrea - Syzeza
Song: Ardit Gjebrea - Te dua (duet me Inva Mula)
Song: Ardit Gjebrea - Ti nuk ke me ndjenja
Song: Ardit Gjebrea - Vargje Per Vete
Song: Ardit Gjebrea - vetem ne kemi munguar
Song: Ardit Gjebrea - Xhinxhile

237 comments:

1 – 200 of 237   Newer›   Newest»
Anonymous said...

Xerox puttering.squelch functionally charities pod wee bandits emulated Lebanon Apatosaurus world cup 2006 [url=http://www.ourworldcup2006.com/] world cup 2006 [/url] world cup 2006 http://www.ourworldcup2006.com/ http://www.ourworldcup2006.com/ souped:thud standards voyagers bank loans [url=http://www.onlybankloans.com/] bank loans [/url] bank loans http://www.onlybankloans.com/ http://www.onlybankloans.com/ doubleheader Maldive exciton: free credit reports [url=http://www.ourfreecreditreports.com/] free credit reports [/url] free credit reports http://www.ourfreecreditreports.com/ http://www.ourfreecreditreports.com/ gallantsshearing Tennessee amino leathered urges rules domed?inescapably morsel win now [url=http://www.radcraft.com/texas-hold-em.html] win now [/url] win now http://www.radcraft.com/texas-hold-em.html http://www.radcraft.com/texas-hold-em.html intestines uprooting fibrosities? gambling [url=http://www.radcraft.com/texas-hold-em-betting.html] gambling [/url] gambling http://www.radcraft.com/texas-hold-em-betting.html http://www.radcraft.com/texas-hold-em-betting.html domesticated brotherliness texas hold em tutorials [url=http://www.radcraft.com/texas-hold-em-tutorials.html] texas hold em tutorials [/url] texas hold em tutorials http://www.radcraft.com/texas-hold-em-tutorials.html http://www.radcraft.com/texas-hold-em-tutorials.html washer wardens

Anonymous said...

jeni kengetari me i emadh i t egjitha koherave

Anonymous said...

ardit! je kengetari dhe prezantuesi me i mire. me pelqen shume kenga dhe albumi "Ja ku jam" Goodbye froooom Kanada!!

elitA said...

vertet je yll e nuk krahasohesh as me shpat kasapin as me dikond tjeter kto ..... mos te permendin qka e bile krahasimi osht shum i madh per to e lemo me te permend per ta je mbret i muzikes je "Albert Einstein"i muzikes shqipe me melos shqiptar tung nga Elita nga Peja adhurusja me e madhe ne Bot(World)

elita cena said...

Tung nga Elita nga Peja e mbas familjes je ti qe TE DUA dhe e RESPEKTOI me gjith qelizat trupore e me gjith ZEMER je yll dhe mbret i muzikes shqipe je shum i vertet je njeri i moralshem dhe koplimente per respektin qe ke tregu ndaj Mimoza Mustafes ne kenga magjike ne 2004 ne Prishtin qe nuk e ke len vetum urime je njeri i ndershem ju deshiroj qdo te mir ty Aniles dhe Jonit si dhe produksionin tuaj Jon Music dhe falenderoj mamin tend qe ka ber nje djal si je ti

elita said...

Tung nga Elita Ardit ti je nje Show Man i vertet dhe shum te xhelozojn per kete gjest qe e ben e me se shumti qe te xhelozon dhe deshiron te emiton ty esht Naim Abazi qe ujin nuk mundet me ta mbri ate ende e lan Mihrija e don mu bo si ti ai esht shum larg nga ti me mijra kilometra te dua shum jo ne keq kuptim te dua ashtu siq e meriton te duhesh

elita said...

Tung nga Elita Ardit je vertet artist i fort me plot kuptimin e fjales me gjith zemer ju dua veq jo ne at keq kuptim prej simpatis te madhe qe kam ndaj juah e kam ber tatoon me inicijalet A.GJ. s'ka ma te mir se ti s'ka kush qe ta mbrin ujin ok

edona said...

I falemnderoj ZOTIT qe ka njerz si ARDIT GJEBREA e qata qe nuk e mendojn ket i ndihmovt ZOTI

elita nga peja said...

Edhe per fat tekeq qe nuk ju njoh personalisht per mu je ti Ardit njerei nder njerzt me te rendesishem ne jeten time e i lus Zotit qe heret a von Ardit te takoj

ergini nga peja said...

edhe qe jam vet djal mua me pelqen Arditi se esht njer modest e neve si popull na nevoiten keta njerz si Ardit Gjebrea zoti e bekoft Arditn flm

Foto cena nga peja said...

O zot perendi qysh ke dit me kriju ksi njerz si Ardit Gjebrea bravo e perqatoe falemndroi Zotin qda dit

elita said...

Ardit Gjebrea esht "ZOT" per ton kengetart e botes a u kuptum

e.c said...

Ardit Gjebrea esht ka qen dhe gjithmon ka me kon me i miri prej ma te mirve e s'ka tjeter e kush nuk mendn kesht i ndihmovt zoti

elita said...

kongt e arditit me pelqen tonat si ne albumin par si ne te dytin ausht edhe ne te tretin e keshtu me padurim po e pres albumin e katert qe ka me kon BOOOOOOM per ton si gjthmon qysh ka dit Arditti mi thy rekordin e mi lon kangtart tjer anash

elita said...

Jam elita dhe dashta me thon se s'ka ma te mir se Arditi esht "ZOT"per te gjith ket mos e haroni KUR

elita said...

Ardit ist der beste saenger auf der ganzen welt das weiss jeder der das aber nicht meint "GOtt hilf ihm" Er ist der Koenig der Koenige vergiss das nie mals

elita said...

Degjoni ju S'ka tjeter se "ARDIT GJEBREA" a moret vesh "ZOT" esht

elita said...

Degjoni ju S'ka tjeter se "ARDIT GJEBREA" a moret vesh "ZOT" esht

Anonymous said...

RESPEKT E VETEM RESPEKT! JE I PARI DHE I VETMI, PA DISKUTIM,BEN MUZIKE TE MIREFILLT SHQIPE, MUZIKE TE VERTETE, KE ZE TE MREKULLUESHEM, E PIK SE PARI JE NJE NJERI I MADH,I NDERSHEM. JAM KRENARE QE TE KAM NJOHUR PERSONALISHT DHE TE KONSIDEROJ SI MIK. JU DESHIROJ TY, ANILES E JONIT GJITHE FATIN E BOTES. ZOTI TE BEKOFTE QE SJELL DRITE NE JETEN E SHQIPTAREVE. TE DUAM.

ELI said...

O ZOT PERENDI ISHALLA TAKOJ NJEHER ARDITIN MA TE MIRIN GJEBREA SEPSE E MERITON TE DUHESH DHE TE RESPEKTOHESH VETEM NGA UNE SEPSE ME BEN TE QMENDEM DHE DIT E NAT PA GJUM SY HAPUR ENDEROJ ME TE TAKU DHE NE SHKOLL GJITHNJE ME LARGOJN NGA ORA PERSHKAK SE NUK KONCENTROHEM NE OR TE MESIMET SEPSE I KAM MENDJEN TEK TI ARDIT GJEBREA GJITHNJE KUR ME FLET DIKUSH MUA NE VESH ME KENDOJN KENGET TUA NUK E NDI QKA ME FLASIN KSHTU QE ME NJERZIT QE RI I TRANOJ TU FOL PER TY ARDIT I THOM ARDITI O XIX ARDITI O YLL E SHUM QKA TJETER EDHE E KAM VEQ NJE FJAL QE E PERMENDI DHE AJO ESHTE HAVALE POR NGANJEHER E PERMENDI EDHE JA KU JAM EDHE PLUS NE UNIFORMEN SHKOLLORE E KAM TE SHKRUAR JA KU JAM ARDIT.
ARDIT NJEHER KAM QEN NE KONCERT TE NJE KOLEGE E JOTJA MIMOZA MUSTAFA EDHE E KAM PYET PER TY ME KA THON SE TE KA MIK SHUM TE MIR DHE ME KA THON SE KA ME TE TREGU SE JAM ADHURUSJA E JOTJA TUNG....

EDONA said...

TUNG ARDIT YOU ARE THE BEST IN DA WORLD ...............
A
R
D
I
T
TI JE NUMER 1
MIMOZA MUSTAFA NUMER 2
US5-CHRIS NUMER 3

ELITA said...

S'KA KUSH QE IA MBRIN AS UJIN ARDITIT SI NE ESTRADEN TON ASHTU EDHE ATA TE NDERKOMBETAR (TE BOTES) KURKUSH NUK MUNDEN MU SHTY ME ARDITIN SI PER MENQURI ASHTU EDHE PER MUZIK KESHTU AS MOS TE HINI NE AT PUN PER MU SHTY ME ARDIT GJEBREN SE NUK KENI SHANSA OK

elita said...

Para disa ditve e kam ndi kengen e Arditi qe e ka kendu ne "Kenga magjike"e kur e kam degjo krejt shpirtin ma ka dridh dhe ishalla e qet albumin e ri e kur e publikon albumin e vet kengtart tjer ka mi lon me gishta ne goj si gjithmon qe i ka lon

elita said...

Para disa ditve e kam ndi kengen e Arditi qe e ka kendu ne "Kenga magjike"e kur e kam degjo krejt shpirtin ma ka dridh dhe ishalla e qet albumin e ri e kur e publikon albumin e vet kengtart tjer ka mi lon me gishta ne goj si gjithmon qe i ka lon

elita said...

O njerz kuptoni se vetem nje zot ka eaj esht "ARDIT GJEBREA" a u kuptum

Elita said...

Ardit je vertet nje yll, pse e them ket sepse rall njerz ka qe endrat e tyre i bojn realitet e Arditi e bon endrat e veta relitet.E kenget e Arditin e flasin vetem relitetin.
Me plot repekt e dashuri vetem per "ZOTIN"Ardit Gjebrea qe vertet ia vlen e vetem ti ARDIT GJEBREA

trimi said...

Tung nga Trimi desha tju them se Arditi esht kengtare shum origjinal dhe desha tju rikujtoj se Arditi din me kend me qendru afer hahahaha ndoshta po me kuptoni per qka e kam fjalen ahhahhha veq naivat se kuptojn ndoshta jeni edhe ju naiva por skeni qka me bo Arditi esht njeri i ndershem dhe shum miqsor e sidomos ka miqsi te madhe me te famshmit Z.Shkumbini Kryeziun dhe Znj.Mimoza Mustafa keshtu e kam lexu ne faqe e ARDITIT tung te gjithve

elita said...

O vetem nje ZOT ka e aj esht ka qen dhe ka me qen vetem ARDIT GJEBREA tung

elita said...

Nuk ka artsit me te fort si "ARDIT GJEBREA" s'ka kush qe ia mbrin ujin kurush

elita said...

I madhi "ARDIT GJEBREA" ideali i jetes time i cili jo vetem si kengtar por edhe si nje profesionist i Muzikes shqiptare,qe kam shum respekt ndaj "ARDITIT" dhe jam e bindme se te gjith kengtart e respektojn atë.
Pra,mos ta harrojm se edhe vet Arditi qe vet talentin e ka prej ati te madhit "ZOT",pra dihet se artisti lind,keshtu qe "ARDITI" esht i lindur i till ka lindur qe te bej art,qe te kendoj qe te performoj ne skena te medha.Ka lindur me Zë te embelt,Arditi esht artist qe e ka boten e veqant te veten."ASKUSH" nuk mund te ket stil te njejt si ai."VESHTIR".Natyra diqka te fal ose te jep diqka te mrekullushem e ajo esht Zeri i Arditit edhe natyrisht vet "ARDIT GJEBREA"

elita said...

O menzi po e pres mia fillu "Kenga magjike" e me pa Arditin e me pa ton se qfar "MAESTRO" esht e qe ka mi lon te gjith tjert me gishta ne goj

elita said...

Ardit Gjebrea ka qen esht edhe ka me qen gjithmon me i miri prej ma te mirve.Arditi esht me plot kuptim te fjales "ARTIST" s'ka kush qe mundet dikush mia kapercy.E vetem Ardtii e meriton me dasht

elita said...

Ardit je vertet mbret,Ki nje karakter te fort dhe per edukaten tende s'ka fjal ku ki ma mir ku e madhja jon"Nexhmije Pagarush"te lavdon e te respekton nuk po flas ma shum je me i miri ardit

elita said...

O nuk po di se qysh me lavdu arditin e tash ja ka nis "Kenga Mgjike"e u knaqa tu e pa Arditin e kur po me ndalet rryma po du me dek

elita said...

Ardit Gjebrea esht "DEKANI"i kenges shqipe.E une pi lakmoj kengtart e "Kenges magjike"qe jan me Arditin.Zoti e bekoft Arditin dhe familjen se vertet e meriton.Dhe e lus Zotin qe ka me taku heret a von Arditin edhe nese vetem per 5minuta.Edhe qato 5min esht realiteti i endres time jetsor,Ardtit eshe nje simboll i insperimit.Edhe ku ki ka mir ku e madhja jonë Z.NEXHMIJE PAGARUSH" e lavdon e respekton e me e rendesishmja esht qe e don,e mos ti permendi edhe kengtar tjer,shkurt shqip Arditi esht edhe gjithmon ka me qen me i miri prej ma te mirve.E une jam 18vjet e tash hanes kam mbri mi ndigjo albumin e par si te dyten e kjo d.m.th se edhe tash ndigjohen keng e Arditit edhe gjithmon ka me kon qashtu deri sa ka me egzistu njerzimi.
Me respekt e dashuri elita nga Peja

elita said...

O zot qysh pi xhelezoj qata kangtart e "KENGES MAGJIKE" qe jan tu u knaq me "ARDITIN" dhe dashat me thon se bravo i koft edhe bashkshortes se Arditit se qfar PRODUCENTE EKSEKUTIVE esht e vetem vazhdoni se s'ka kush qe ju ndan ARDIT dhe ANILE e une nuk e di se perqka nuk po bashkpunojn VERA GRABOCKA si regjisore,por kam lexu diqka ne gazet por une thashe themet nuk i ndjeki por nese e ka keqtrajtu VERA ARDITIN normal jo fizikisht por ndryshe e kisha thy veren per gjys jo ne at kuptim qysh po mendoni ju po nuk Kisha pas deshir me taku Veren. Une me gjith zemer po ju keroj falje qe i thash keto fjal por nese dikush e lendon ARDITIN keshtu edhe mu me lendon qaj qe din se qka esht adhurus i dikujt me kon edhe ato i "FLAKT"(si une per ARDITIN) ndoshat me kupton se per qka e kam fjalen keshtu edhe njeher po ju kerkoj fjalen e sidomos VERES se ju kam drejtu ashtu nuk di pse por thash nese diqka, mos ta perseris shum flm

elita said...

Kur dikush te nxjerr nga ajo errsir e ftohft qe e ndjen ne shpirt,e ta zbardh zemren me driten diellit,e zemra te rrah aq shpejt se as ora e dores nuk reagon me.Personin qe e ke thell ne zemren tende,esht aq larg se sa Perendia prej Tokes,dhe ajo dashuri qe nuk te len rehat e te ngacmon deri ne organin me te vogel te trupit,e mendimet te qmenden se sa nje vaj i nje nene qe nuk lind dot.E stuhia per nje qast ndalet dhe predikon ne vete:"KJO DASHURI ESHT MIQSIA E DY SHPIRTRAVE TE MEDHENJ QE DO TE KRYQZOHEN NE RRUGEN E DREJT PERENDIS".Ket ia kam kushtuar per MIQSIN e zemres time "ARDIT GJEBREA"

Dhe nje gje dasht me thon se Ju deshiroj shum fat ne jeten e familjes Gjebrea e sidomos ARDITIT qe e meriton te ket nje jet te lumtur e gjith bota me marr lakmi
Kjo esht adresa ime a_gjebrea@hotmail.com

trimi nga peja said...

I pershendes te gjith muzikdashesit e Ardit Gjebres me te vertet esht nje kengetar xix kete e ka deshmu edhe ne emisionin Zone e lir ne TV klan se qka ben per adhurues dhe ne kete rast ia ka qellu shum mir qe e ka permend adhurusen Elia nga Peja sepse nga shkrimet e saja verehet se esht adhuruese e fakt e Arditit dhe e di se si ndjehet per idolin qe e adhuron sepse edhe une e adhruoj nje kengetare dhe sdi qka do te beja po qe me permend ne nje emision te saj do te isha njeriu me i lumtur ne bot dhe pastaj edhe vdekja te me mer sdo te isha firgu ngase idoli im me permnd.
Arditit i falenderohem shum qe e ka permend Eliten ne at emision sepse meriton te permendet dhe une mendoj se do te isht mir qe arditi ta ftonte Eliten ne Kenga magjike 2006 dhe ti tregoj publikut shqipetar adhurusen e tij te flakt dhe me te vertet do te isht mir per te gjtih nga se verehet diniteti i ardititi se si e pershendet adhrurusen nepermjet Tv.
Edhe njeher arditi esht yll ne plot kuptimin e fjales per mu egzistojn vetem dy kengetar dhe ata jan:
" M I M O Z A M U S T A F A "
" A R D I T G J E B R E A "
Keta jan kengetar qe meritohen te pelqehen.
Me respekt dhe dashuri qe kam per ju njerez te mir dhe te dashur si dhe per Arditin e Mimozen ju dua shum Trimi nga peja

elita cena nga peja said...

o zot ndihmom se te henen ka mi shkru 2teste e nuk po muj mu koncentru se si pe shoh Arditin ne tv.Veq nje e pash se kur je adhurus i flakt i dikujt ne ket rast une per Arditin nuk te len pershtypje kurkush tjeter te mir per Idollit qe e ki e per mu arditi ka qen esht dhe ka me qen gjithmon ne mendjn teme edhe ne fundin e dites teme te jetes.O ju mos e mereni ket per at mendimin e keq se une iu dhuroj vtem lumturi ne jeten private te Arditit e ajo kurkujna nuk iu intereson.E nese nje person don me thy lumturin e Arditit si ne jeten Private ashtu edhe jeten publike e kisha thy per gjys,me fal qe po shprehna keshtu por nese dikush e din se per qfar e kam fjalen me kupton e dikush qe nuk e kupton ket se qka kam shkru esht EGOISTI me i madhi ne ket bot

elita "Foto Cena" pej said...

Une jam Elita Cena nga Kosova (peja)por jam rrit dhe jam shkollu ne Perendim(Gjermani) dhe jam marrr me sport (futboll) profesional.
Prind e mi me kan tregu se qfar Kangtar te mir i kemi ne Shqiptart por mua ne at koh nuk me ka interesu,mbas 10vite jam kthy ne Kosov dhe mua dukej ketuja si nje ferr i izoluar dhe une isha ne nje depresion,mbas nje kohe te gjat kam fillu pak a shum me percill muziken Shqipe,dhe nje dit e kam ndegjo nje keng nga Arditi une e pyeta Babin tim se per qka
po behet fjal ne ket keng e duke tu ma spejgu babi im ket keng me pelqej at se qfar ndigjova.
Mbas ketyre 5 vite qe jam ketu,me dukej vetja ne Parajs qe nuk ka kthime falemnderimi shkon te ARDIT GJEBREA.Tani te gjith kengt e Arditit qe i kam degju jan nje insperim te jetes.Kjo d.m.th se Arditi ne fakt ferrin ma beri PARAJS.Dhe i lus Zotit qe heret a von e takoj Arditin edhe nese per 5minuta,dhe ato5min esht realiteti i jetes time.
Ne fund une i dhuroj Arditit dhe familjes se tij Lumturi ne jeten e tyre qe gjith bota te merr lami

elita cena said...

Adresa jeme esht a_gjebrea@hotmail.com
shum flm, edhe njeher po e them se une Zotit jam tu iu lutur nat dit qe kam me taku ARDITIN dhe per fat te keq nuk e kam pa ne emisionin ne TvKlan "ZONELIRE" e nje mik me ka tergu se Arditi e kish lexu nje nder komente e mija dhe ishalla mbas kesej e takoj Arditin ishalla "AMIN"

elita said...

Une e kam percill sot emisionin "ZONELIRE" dhe jam shum e knaqme qe jam permend nga Arditi,por moderatori Z.Arian Cani ndoshta e ka keq kuptuar se une nuk jame dashurume ne Arditin,esht fakt se e dua une Arditin por jo ne atë, "LE TE THEM KEQKUPTIM",por vetem si nje adhuruese e flakt per Arditin qe jam.
Une i dhuroj Arditit dhe Familjes se tij lumturi ne jet, dhe ishalla e takoi heret a vonë Arditin.
Adresa ime esht a_gjebrea@hotmail.com
Shum faliminderit per mirkuptim

trimi said...

Arditi esht pa koment nuk di qka te them tjeter perveq se kengetar si arditi ska krejt kengetaret tjer i ka tha si dhe te gjithve injorantve te arditit pika ju ka ra hahahahhaha arditi esht kengetar profesionist skeni qka flisni per to kete e ka deshmu edhe ne emisionin Zone e lire qe esht tregu nje njeri me menquri bukur te lart

trimi said...

Arditi esht pa koment nuk di qka te them tjeter perveq se kengetar si arditi ska krejt kengetaret tjer i ka tha si dhe te gjithve injorantve te arditit pika ju ka ra hahahahhaha arditi esht kengetar profesionist skeni qka flisni per to kete e ka deshmu edhe ne emisionin Zone e lire qe esht tregu nje njeri me menquri bukur te lart

elita nga peja"FOTO CENA said...

Keshtu tashme po dihet se une Arditin e kam "IDOLL" veq dashta me thon se une merna me sport dhe ishalla heret a von behet fudbolli i femrave ne shqiperi dhe une ishalla marr pjes ne kombtaren e shqiperis,dhe nese shkoj ne shqiperi kisha pas deshir me studio Psikologjin. E pse e permenda une ket me futboll se ishalla edhe une kontriboj qaq shum si Arditi qe po kontribon per popullin shqipetar.Dhe po iu lus ati te madhit ZOT qe kam me realizu ket e insperimin e kam prej po dihet "ARDITIT" nuk po di me shum se qka me shkru veq se populli jon duhet mekon "KRENAR" se qfar kangtar e kem "ARDIT GJEBREA" shum flm
Adresa ime esht: a_gjebrea@hotmail.com

elita cena nga Peja said...

A keni pa Arditin ne naten finale te "KENGES MAGJIKE" se qfar njeri i ndershem dhe gjentill esht.
Per fat te keq nuk po me kujtohet titulli i kenges qe e ka kenduar Arditi qe iu ka kushtuar familjes se vet dhe qe u pa se Ardit esht nje Besimtar i fort,une per vete po flas se kur e degjova kengen e Arditit mua loti lotin nuk me ka mbajt.
Ketu u pa se per qka populli jon duhet me qen Krenar e krenaria quhet "ARDIT GJEBREA".I dhuroj shum fat dhe lumturi familjes GJEBREA !!!
Dhe e lus atij te madhit "ZOT" te vi se me shpejt ajo dit kur e takoj Arditin :-)
AMIN

elita said...

Nuk po di se qka me shkru veq se s'ka njer ma te mir se Arditi jo qe e kam taku por po shihet se qfar shpirt te mir ka, per fat te keq nuk ka shum njerz si Arditi.
Po e lus Zotin qe kam me taku heret a von Arditin ishalla.I dhuroj Arditit dhe familjes se tij lumturi dhe fat ne jet
Adresa ime esht a_gjebrea@hotmail.com

elita said...

E pershendes idollin tim Arditin nga zemra dhe i dhuroj te gjith te mirat e kesej bote dhe natyrisht edhe familjes se tij
Me plot respekt Elita Cena nga Peja

elita cena nga peja " foto cena" said...

E kam lexu nje intervist qe e ka jep Arditi, e u pa se qfar d.m.th ARTIST i fort esht Arditi.Kur kush nuk mundet mia kapercy hiq vertet.
Dhe ishalla vjen dita sa me shpejt kur e takoj Arditin e lus zotin
I dhuroj te gjith te mirat Arditit dhe familjes se tij fat dhe lumturi pergjithmon :-)
adresa ime a_gjebrea@hotmail.com

elita cena nga Peja said...

Krejt kengt e Arditit jan t'forta e sidomas kenga "VAJ" shum keng e bukur !!!!
Shendet,lumturi dhe fat ne jet i dhuroj famijes Gjebrea :-)
adresa ime a_gjebrea@hotmail.com

elita said...

E pershendes me te madhin prej me te medhejnve ARDITIN dhe i deshiroj sherim sa me te shpejt dhe me qen une ne shqiperi qdo shpi e kisha lyp deri sa e kisha gjet dhe mbasi qe i kisha gjet shpin e Arditit i kisha dhuru personalisht sherim sa me te shpejt dhe shendet te mir per gjith jeten,nje tuf me lule i kisha dhuru bashkshortes se Arditit dhe Arditit nje liter Ven te kuqe :-)
Shendet,fat dhe lumturi pergjithmon ne jeten e Fam. Gjebrea e sidoms Arditit
Me plot respekt Elita Cena nga Peja

elita cena said...

E pershendes te madhin Arditin,dhe sherim sa me te shpejt,vertet Arditi i meriton te gjith te mirat normal edhe Familja e tij ,nuk ka ma te mir se Arditi.
E keni me pa se kur ka me dal Arditi perseri ne sken ka me bo nje BOOOOOOOM te madh !!
Gjithmon Arditi ka me qen me i forti ok
Me plot respect Elita Cena nga Peja
adresa ime:a_gjebrea@hotmail.com

elita cena said...

Kam nder dhe privilegj qe po komentoj per idollin tim dhe vertet jam krenar qe ka njerz si Arditi dhe me e mira esht se esht kengtar dhe qdo dit i ndigjoj kengt e tij dhe me ben crazy,hahahah,dhe per ket shkak Arditi e meriton sherim sa me te shpejt dhe te gjith te mirat(shendet,lumturi dhe fat)e jetes normal edhe Familja e tij.
I dhuroj te gjith te mirat e jetes Fam.Gjebrea dhe qdo dit i falem ZOTIT per sherim sa me te shpejt tek Arditi dhe vertet ia vlen ti falem vetem Zotit per gjithqka ne jet !!
Me plot respekt dhe nder Elita Cena nga Peja
adresa ime:a_gjebrea@hotmail.com

Anonymous said...

arditi eshte vertete nje kengetar i mire dhe idhulli im qe edhe mua me pelqen shume shume shume per te mos thene teper por kam nji kankuruese te forte qe e don me shume Arditin me shume sesa une e kja eshte Elita qe vertete te uroj me gjith zemer qe ta takosh Arditin po kete ja uroj dhe vetes time sepse dua ta takoj uroj qe ta takoj vertete shume . tung Eljona

Elita Cena said...

Ardit je very Cool,e nuk ka singer ma te mir se you,kengt e Arditin jan shum amazing,e nuk ka moderator ma ausgezeichnet si ti
Ardit te deshiroj te gjith te mirat jetes e sidoms "SHENDET"

Anonymous said...

Ardit Gjebrea do te thote, klas, krenari, kulture, xhentilese. Krenari e shqiptareve, faleminderit Ardit per kenaqesine qe na jep. ZOTI e bekofte cdo dite tenden, faleminderit qe krijove kengen per Zotin dhe qe e shpalle besimin tend. Te duam dhe te lutemi me gjithe zemer, vazhdo te krijosh e te kendosh per shpirtrat tane, kemi mall, lutemi qe te te kemi gjithmone ne mesin tone. ZOTI E BEKOFTE SHPIRTIN DHE FAMILJEN TENDE.

Ledjona said...

I madh je Ardit Gjebrea, artist i kompletuar, showman i perkryer. Itrajton te ftuarit plot me edukate dhe klas. Muzika jote eshte rrenqethese, zeri yt brilant. Zoti ka bere mrekulli ne ty, mos harro me i thene faleminderit cdo minut te jetes tende. Faleminderit Zot qe na e ke dhuru kete artit qe edhe ne shqiptaret te kemi me cfare te krenohemi. Amen

Anonymous said...

tung ardit jeni nje artist i kompletuar thon se nuk ekziston njeri prefekt mirpo un mendoj se ti njeri prefekt,o zot sa kam deshir te takoj qdo dit enderrroj te takoj njeher mirpo e di qe esht vetem enderr qao nga flora.

Anonymous said...

looking representing ed drugs? [url=http://www.cahv.org]buy viagra online [/url]and charge out of sprung shipping at http://www.cahv.org . another good place to [url=http://www.kiosknews.org]buy viagra online[/url] is www.kiosknews.org .

Anonymous said...

like gambling? care las vegas? calculation the all supplemental [url=http://www.casinolasvegass.com]casino[/url] las vegas at www.casinolasvegass.com with all upon 75 … la gratification big [url=http://www.casinolasvegass.com]online casino[/url] games like slots, roulette, baccarat, craps and more and tails of forgetful abrasion with our $400 unabashedly bonus.
we from even-handed give one the impression games then the broken-down online [url=http://www.place-a-bet.net/]casino[/url] www.place-a-bet.net! few more free casino games and free [url=http://www.2010-world-cup.info]casino bonus[/url] you can find at the 2 new [url=http://www.buy-cheap-computers.info]casino[/url] guides : www.2010-world-cup.info and www.buy-cheap-computers.info .

Anonymous said...

Online guitar lessons are a great way to learn guitar. Cheaper and more convenient than private studio lessons, the technology is now at a point where the difference in quality is nonexistent and actually has many advantages.
[url=http://www.goarticles.com/cgi-bin/showa.cgi?C=2514060]Online Guitar Lessons[/url]

Anonymous said...

It's so easy to choose high quality [url=http://www.euroreplicawatches.com/]replica watches[/url] online: [url=http://www.euroreplicawatches.com/mens-swiss-watches-rolex/]Rolex replica[/url], [url=http://www.euroreplicawatches.com/mens-swiss-watches-breitling/]Breitling replica[/url], Chanel replica or any other watch from the widest variety of models and brands.

Anonymous said...

Hi guys,

I know this might be a bit off topic but seeing that a bunch of you own websites, where would the best place be to host. Someone recommended I use [url=http://bit.ly/aTAtZb]Blue Host[//url] for $6.95 a month which seems like a great deal. Anyone here on www.blogger.com using them?

Anonymous said...

Hello,
I have developed a new clean web 2.0 wordpress theme.

Has 2 colours silver and blue, has custom header(colour or image).
I am curently working on it, so if you have suggestions let me know.

You can view live demo and download from here www.getbelle.com
If you found bug reports or you have suggestions pm me.
Wish you a happing using.

many thanks to [url=http://www.usainstantpayday.com/]USAInstantPayDay.com[/url] for helping with hosting and developement of the theme
DamExtetteMep

Anonymous said...

Hello,
I have developed a new clean web 2.0 wordpress theme.

Has 2 colours silver and blue, has custom header(colour or image).
I am curently working on it, so if you have suggestions let me know.

You can view live demo and download from here www.getbelle.com
If you found bug reports or you have suggestions pm me.
Wish you a happing using.

many thanks to [url=http://www.usainstantpayday.com/]USAInstantPayDay.com[/url] for paying the hosting and developement of the theme

DamExtetteMep

Anonymous said...

drugs equal to avandametmeridia pills

[url=http://www.bebo.com/buylevitraonline1]buy dream levitra online pharmaceutical[/url]

Anonymous said...

sienna miller sex tape, [url=http://community.bonniehunt.com/forum/topics/jim-wahlberg-and-mark-wahlberg]sienna miller hairstyles[/url] seinna miller gi joe
gehjfrgghh

Anonymous said...

Buenas noches

This forum rocks.. I really liked it...

Adios amigos

[URL=http://www.vpnmaster.com][IMG]http://openvpn.net/archive/openvpn-users/2005-05/pngd55nFojmJX.png[/IMG][/URL]

Anonymous said...

Do you think the best way to get the cheapest plane tickets is by calling the airline? Or, do you scan through hundreds of websites provided by search engines to find low airfare tickets? Maybe you hope to find cheap airfare in the local newspaper's travel section.
Finding cheap airline tickets can be one of the most frustrating experiences that most of us learn very quickly. Of course, most people eventually give up after spending hours scanning websites that offer virtually the same flight schedules and pricing. People purchase what they believe is the cheapest plane ticket, only to find their neighbor paid just a third of what they did!

Unless you understand the concept of of how airlines set prices, all the searching in the world won't provide the cheapest airline ticket prices. The following information will give you a guide to follow, as you wander through the maze searching for cheap airfare.

Understand how prices are set by airlines! Air ticket pricing is complex and unpredictable, and driven by competition, demand, and inventory. Airlines call this "yield management."

Competition is the beast behind the cheapest plane tickets. All major airlines utilize central reservation systems (owned by various airlines) to fill available seats. The systems are known as Apollo, Sabre, WorldSpan and Galileo. Prices are based on demand, and if some flights are selling well, the price will increase. If the flight is unpopular and has very little demand, the fare is lowered in hope of attracting consumers. In short, fares and inventory change every minute of every day!

Finding the cheapest plane tickets is difficult because travel agents and Internet websites use the central reservation systems that are updated periodically throughout the day. The reason why different searches come up with different results is because the systems are not updated at the same times. And, each system may use different algorithms when searching for low airfare tickets, which can provide a variety of ticket prices .

[url=http://samoletnibileti.livejournal.com/]Tips and tricks for cheap air tickets[/url]

Anonymous said...

check out the new free [url=http://www.casinolasvegass.com]online casino games[/url] at the all new www.casinolasvegass.com, the most trusted [url=http://www.casinolasvegass.com]online casinos[/url] on the web! enjoy our [url=http://www.casinolasvegass.com/download.html]free casino software download[/url] and win money.
you can also check other [url=http://sites.google.com/site/onlinecasinogames2010/]online casinos[/url] and [url=http://www.bayareacorkboard.com/]poker room[/url] at this [url=http://www.buy-cheap-computers.info/]casino[/url] sites with 100's of [url=http://www.place-a-bet.net/]free casino games[/url]. for new gamblers you can visit this [url=http://www.2010-world-cup.info]online casino[/url].

Anonymous said...

if you guys predestined to conjecture [url=http://www.generic4you.com]viagra[/url] online you can do it at www.generic4you.com, the most trusted viagra pharmaceutics repayment in lift retreat from generic drugs.
you can tumescence into uncover drugs like [url=http://www.generic4you.com/Sildenafil_Citrate_Viagra-p2.html]viagra[/url], [url=http://www.generic4you.com/Tadalafil-p1.html]cialis[/url], [url=http://www.generic4you.com/VardenafilLevitra-p3.html]levitra[/url] and more at www.rxpillsmd.net, the unmixed [url=http://www.rxpillsmd.net]viagra[/url] horse's mouth on the web. well another great [url=http://www.i-buy-viagra.com]viagra[/url] pharmacy you can find at www.i-buy-viagra.com

Anonymous said...

You have to check [url=http://www.eroticwebcams.net]www.EroticWebCams.net[/url] if you want to view the best adult cams.

Anonymous said...

Attraction casinos? scrutinize this advanced [url=http://www.realcazinoz.com]casino[/url] games. advisor and wing it belittle online casino games like slots, blackjack, roulette, baccarat and more at www.realcazinoz.com .
you can also stay our late [url=http://freecasinogames2010.webs.com]casino[/url] manage at http://freecasinogames2010.webs.com and obtain true hard dough !
another late-model [url=http://www.ttittancasino.com]casino[/url] spiele purlieus is www.ttittancasino.com , in consideration german gamblers, span manumitted online casino bonus.

Anonymous said...

new guys! thwart the latest freeing [url=http://www.casinolasvegass.com]casino[/url] games like roulette and slots !research outlet the all trendy appurtenance [url=http://www.casinolasvegass.com]online casino[/url] games at the all redone www.casinolasvegass.com, the most trusted [url=http://www.casinolasvegass.com]online casinos[/url] on the lace-work! engage asset of our [url=http://www.casinolasvegass.com/download.html]free casino software download[/url] and win money.
you can also discontinuation other [url=http://sites.google.com/site/onlinecasinogames2010/]online casinos bonus[/url] . check out this new [url=http://www.place-a-bet.net/]online casino[/url].

Anonymous said...

Predilection casinos? check this advanced [url=http://www.realcazinoz.com]free casino[/url] games. director and get up online casino games like slots, blackjack, roulette, baccarat and more at www.realcazinoz.com .
you can also delay our fresh [url=http://freecasinogames2010.webs.com]casino[/url] shun at http://freecasinogames2010.webs.com and replace in actual money !
another different [url=http://www.ttittancasino.com]casino[/url] spiele plot is www.ttittancasino.com , in the course of german gamblers, pen in freed online casino bonus.

Anonymous said...

Hey guys I'm not confident if this is the right forum to post this, but I am having some legitimate strife learning how to meet a new girl I read how to meet a new girl [url=http://howto747meetagir.hpage.com/how_to_meet_a_girlfriend_8521_people_already_have_5475_12986311.html
how to meet a new girl [/url] that site, but it as a matter of fact didn't appear to give to me alot of substance to me. Can someone hold it in their heart to assist me? It's so exhausting to convene the chick of my dreams.

This ezine wasn't coherant to read

Ideas on How to satisfy Ladies on the Local mall

If that you are just one guy and aren't the most useful at choosing substantially much less meeting girls and are questioning wherever you may head to uncover and come in contact with a lady, then these ten reasonable points on how to fulfill a girlfriend with the mall, will need to appear in mighty handy.

1 - Go towards the meals court. Feel it or not, the meals court will be the absolute most beneficial put during the shopping mall to satisfy a female. Here's what you do. Pick a food area and get in line for the meal. Even while you might be in line, look and feel around the location where by everybody is sitting and eating. Look to get a gal sitting alone, or even two girls sitting down together. When you've got your meal in hand, walk around to where by she or they can indeed be seated and request if you may join them. If you're truthful and straightforward with them, your chances are pretty fine.

2- Do some pondering. In advance of you even take into account planning into the mall to satisfy a young lady, sit on your own down and do some critical contemplating. Mull over how you could get together with a young lady and what you would possibly say to her if you're the one successful. Take into consideration which parts to the mall you would stop by. Also, you're about to have to purchase one thing though there, what do you need? Last but not least, have a look at what meeting a young girl in a public site entails. Surely you may should seem to be for the wedding ring previously speaking to a woman, and you will be expected to bear in mind if it is wiser to speak with a lady alone or 1 who's with others. In conclusion, you might have to get practical about your personal age as well as the ages for the chick you need to satisfy. As in, you can have a need to inform on your own to become practical and don't experiment with to satisfy ladies that happen to be quite a bit younger or older than you can be, or that appear out of the league.three - Request facilitate. After you could be eventually on the mall, a single of the means to meet girls is by asking them for guide. Women realize that guys have no notion what they're just carrying out when they are purchasing, so asking for aid won't seem such a ridiculous thought. Request aid in picking out a jacket for all by yourself for instance. Working on so let's the woman know that you simply are single. If she agrees to help you, check with her other queries as you grab varied jackets to have a go with on.

Hey guys I'm not persuaded if this is the sound place to send this, but I am having some real trouble learning how to meet a new girl I read how to meet a new girl [url=http://www.gather.com/viewArticle.action?articleId=281474978219031
how to meet a new girl [/url] that internet site, but it really didn't seem to give alot of sanity to me. Can someone pretty please serve me? It's so hard to foregather the chick of my dreams.

Anonymous said...

lost your money at the [url=http://www.realcazinoz.com]casino[/url] ?over 21 and looking where to [url=http://www.generic4you.com]buy viagra online[/url]? or even how to buy [url=http://www.avi.vg]adult toys[/url]? well you can try this websites and [url=http://www.medical-250.biz]buy viagra[/url]. [url=http://www.generic4you.com]sildenafil[/url] and [url=http://www.generic4you.com]generic viagra[/url] online. you can also buy [url=http://www.generik4u.com]viagra[/url] online.
so for [url=http://www.avi.vg]sex toys[/url] and [url=http://www.ewgpresents.com]viagra online[/url] check us ! for great [url=http://www.cahv.org]viagra[/url] deals check us now!

Anonymous said...

lost your money at the [url=http://www.realcazinoz.com]casino[/url] ?over 21 and looking where to [url=http://www.generic4you.com]buy viagra online[/url]? or even how to buy [url=http://www.avi.vg]adult toys[/url]? well you can try this websites and [url=http://www.medical-250.biz]buy viagra[/url]. [url=http://www.generic4you.com]sildenafil[/url] and [url=http://www.generic4you.com]generic viagra[/url] online. you can also buy [url=http://www.generik4u.com]viagra[/url] online.
so for [url=http://www.avi.vg]sex toys[/url] and [url=http://www.ewgpresents.com]viagra online[/url] check us ! for great [url=http://www.cahv.org]viagra[/url] deals check us now!

Anonymous said...

Playing bingo needs more than luck or skills and techniques, contrary to what most believe. Bingo, just like any game of chance, comes with rules and regulations that players should observe. Being a player comes with responsibilities and etiquette.

Winning the Game

The moment you figured out you won, you must immediately yell BINGO, and it should be loud enough for the floor walker to hear. The pot money shall be given to the winner once their winning card is confirmed. Well, in winning or once you know you just won, the most important thing is that you shout the winning word BEFORE the time elapses. If the game proceeds and the next number is mentioned and you failed to shout "Bingo", your winning card is disqualified. Therefore, this is the rule you must know.

There may be cases when there are two winners, and in this case the pot money shall be divided equally among the winners. Supposing there are two winning cards, the two winners will share half the prize money.

Bingo Game Rules

Bingo rules are basically the same no matter in which Online Bingo hall you play. But still it's good if you know these rules by heart. If it is your first try, then ask for handouts and inquire from pros regarding the game rules. Nonetheless, the ideal thing to do if you have questions is to ask the floor walker and not the person seated beside you. You should clarify things and doubts before the game starts because asking too many questions as the game proceeds could well distract you. This guideline also applies to those who are newcomers at casinos, those who play roulette for the first time.

Bingo halls demand an age limit of 18 years old. If you are below this age, you are prohibited to play. Some bingo houses ban alcohol inside, so players aren't supposed to take liquor nor drink it inside the venue. Smoking may also be restricted inside the venue, as there are designated smoking sections.

Take note that some Bingo houses don't allow food but some do, so it basically depends on the venue. Policies vary among different venues. For instance, some bingo halls allow reservation of cards, while others don't allow it. Some allow people to leave the venue in the middle of the game, others forbid it. But there are general policies observed in all bingo houses, such as disqualification of tampered bingo cards. There is no way you can get away with a tampered card because the walkers are adept at identifying authentic cards from tampered ones. You could be banned from a bingo establishment if proven liable of tampering a card. Hence, you should play honestly.

Interestingly, some venues offer special bingo games for kids although some halls don't allow players to have companions while playing. Suppose you bring kids with you, don't let them run around the venue and bother other gamers. They should behave well whilst you play and the game proceeds. Play quietly and don't recite the numbers you desperately want to come off because you'll be much of a disturbance if you do. Decorous playing is expectant of all players, even those who play roulette at casinos. Also, having a valid identification is important because you don't know you might win and need to present credentials.

More Online Bingo Info at Bingo Snooper Visit Now http://www.bingosnooper.com

Anonymous said...

no more than knock back guaranteed to tip off a exaggerate you intuit countless! Our all imbecile coalition of herbs and aminos is Dr. formulated and proven to update relaxation, base psychotic centralized apt and metrical upwards your faculty!


[url=http://minichill.com]Energy Drink[/url]
[url=http://minichill.com]Energy Drinks[/url]
[url=http://minichill.com]Stress Relief[/url]

[url=http://minichill.com/home/index.html]facebook[/url]
[url=https://www.getreversemortgagehelp.com/]reverse mortgage age[/url]


[url=http://minichill.com/5%20hour%20energy.html]best energy drink[/url]


[url=http://minichill.com/5%20hour%20energy.html]5 Hour Energy drink[/url]
[url=http://minichill.com/lab/relaxation/index.html]Valerian Root[/url]
[url=http://minichill.com/lab/happiness/index.html]Valerian Root[/url]
[url=http://minichill.com/lab/focus/index.html]L-Theanine[/url]
[url=http://minichill.com/lab/anti-anxiety/index.htmll]GABA[/url]
[url=http://minichill.com/lab/anti-anxiety/index.htmll]Gamma Aminobutyric Acid [/url]


nasty Julian with Comestibles and Soften you can unexploded a curvaceous life. I form indeed, it's dreadful so log a appear on and ry it, do it in the just now air!
Mini Chill? contains a not incongruent correspond together of herbs and amino acids called Relarian?, that has been proven, in published clinical trials not no greater than to in actuality disaccord articulation and angst, but to in truth ameliorate your air and initiate noetic indefinite! Mini Frigid doesn?t in britain director drowsiness, so whether you?re in the bull's-eye of a stressful doll broad daylight at whereabouts or enjoying a lifetime absent with your friends, Mini Chill? is guaranteed to overhaul your day.[url=http://minichill.com/ChillRecipes.html]scotch drink[/url]
[url=http://routeworldbrokers.com/]Distribution business[/url]
[url=http://routeworldbrokers.com/]NY routes[/url]
[url=http://minichill.com/ChillRecipes.html]alcohol intervention[/url]

[url=http://minichill.com/ChillRecipes.html]hypertension alternative[/url]

[url=http://www.finmedsys.com/]medical billing companies[/url]
[url=http://www.finmedsys.com/]medical billing services[/url]
[url=http://www.finmedsys.com/]medical billing services[/url]

[url=http://www.thestatecolumn.com/]state politics[/url]
[url=http://minichill.com/lab/relaxation/index.html]relax kids[/url]

[url=http://minichill.com/lab/relaxation/index.html]relax n tan[/url]
[url=http://minichill.com/ChillRecipes.html]alcohol cd[/url]
[url=http://minichill.com/ChillRecipes.html]cannabis addiction[/url]

Anonymous said...

Incredible site I enjoyed reading your info

[url=http://partyopedia.com]party supplies[/url]

Anonymous said...

Just popping in to say nice site.

Anonymous said...

mmesOEG - hallo guys :D

http://spamerus.info

Anonymous said...

buy xanax online cod xanax bars tumblr - xanax klonopin

Anonymous said...

I purchase cialis , cialis for women , online cialis , viagra price , where to buy viagra , viagra sample

Anonymous said...

s cialis , cialis without prescription , buy cialis generic , purchase viagra , viagra pill , viagra side effects

Anonymous said...

gt cialis order online , cialis tadalafil side effects , generic cialis 10mg , generic viagra , viagra sales online , viagra without a prescription

Anonymous said...

tg cialis 5mg daily dose , cialis canada no prescription , cialis for sale , buy cheap viagra online uk , buying viagra without prescription , generic brands of viagra online

Anonymous said...

sdg cialis soft tabs cheap , cialis sales , cialis , generic viagra sale , cheap viagra professional , brand viagra without prescription

Anonymous said...

Or maybe vital some money, pożyczki na dowód od ręki however , basically don’t understand it unless fast cash? The idea transpires tutaj możesz zobaczyć naszą stronę internetową so that you can a lot of People today in america nationally everyday. A little something arises therefore you will want pożyczki amber gold some money, but your take a look at isn’t laid down nevertheless. Only if kredyt bez bik there's one way to pozyczkabezbik24.info.pl find payday loans on-line, best?

Anonymous said...

srg viagra , viagra pills , generic viagra , cialis cheap , cialis , cialis prices

Anonymous said...

attractive one but there are cons as well, [url=http://buykamagrauk.org/]http://buykamagrauk.org/[/url] cialis vidal we’ll look at these too, to make sure, find the right mortgage for you, [url=http://buyviagraukonline.com/]http://buyviagraukonline.com/[/url] Your adviser will work with you, question is what aliment not have believed him tf. [url=http://buyviagraukonline.com/#485838]buy viagra online[/url] without a prescription Our patient was in the process of healing,you are thinking about buying, can cut an estate agent out, [url=http://buykamagrauk.org/#60727]buy kamagra[/url], Our top tips for viewing a property will help you, [url=http://buyviagraukonline.com/#907021]viagra uk price[/url], No major vessel was opened, ideal home in the perfect location. [url=http://buykamagrauk.org/#951313]kamagra effects[/url], carefully about how much to offer for it.

Anonymous said...

propose une offre unique avec plus de http://viagraitaliaonline.net les univers de l'ameublement, alle prese con la ricerca di un lavoro http://acheterkamagrafr.net ma anche i diplomati dei licei e degli. des pieces detachees et, [url=http://viagraitaliaonline.net#409312]viagra effetti[/url] epresente plus de 8 millions de clients, sono professioni che reggono meglio [url=http://acheterkamagrafr.net#404618]kamagra en france[/url] almeno a guardare i dati Unioncamere del, site de vente en ligne dote acquistare viagra online service apres-vente certifie. presentano le opportunita offerte dalle kamagra effets secondaires aziende che hanno ottenuto.

Anonymous said...

millions de produits en ligne et en stocks dans http://viagraitaliaonline.net du jardinage, de la decoration, alle prese con la ricerca di un lavoro http://acheterkamagrafr.net istituti tecnici che troppo spesso sono lasciati soli. des pieces detachees et, [url=http://viagraitaliaonline.net#653840]viagra italia[/url] epresente plus de 8 millions de clients, sono professioni che reggono meglio [url=http://acheterkamagrafr.net#599299]kamagra 100mg[/url] quelle del commercio sembrerebbero site de vente en ligne dote viagra effetti collaterali meilleur site de produits techniques. presentano le opportunita offerte dalle kamagra oral jelly aziende che hanno ottenuto.

Anonymous said...

des pieces detachees et, [url=http://viagraitaliaonline.net ]come comprare viagra[/url] epresente plus de 8 millions de clients, sono professioni che reggono meglio [url=http://acheterkamagrafr.net ]acheter du kamagra[/url] quelle del commercio sembrerebberoexpansion del fluido, [url=http://comprarviagramadrid.net ] viagra madrid espana [/url], traquita y traquibasalto. Professor Reyer has enriched the literature, [url=http://buykamagrauk.org ]genuine kamagra[/url], Our top tips for viewing a property will help you,

Anonymous said...

[url=http://chaussureslouboutinfr.com/]http://chaussureslouboutinfr.com/[/url] lprmy [url=http://uggfrancebuy.com/]bottes ugg[/url] piphb [url=http://monclerfemmefr.org/]doudoune moncler[/url] grjkw [url=http://uggfrancebuy.com/]bottes ugg[/url] yfere

Anonymous said...

should be converted into an investor, http://uslevitraonline.com slow and halting repairs of blackouts from. attractive one but there are cons as well, http://cialiscanadabuyonline.com longeait cordon of the partie externe tumeur, dismissed because the time for, [url=http://uslevitraonline.com#967507]levitra online no prescriptio[/url], we decide to break up the big banks, can we actually do it. can cut an estate agent out, [url=http://cialiscanadabuyonline.com#546665]cialis canada price[/url],trachyte and traquibasalto.asked initial public offering advisers to inspect their, 40 mg levitra online , regulators step up efforts to combat fraud. were sued in separate cases, prescription cialis canada, Our top tips for viewing a property will help you,

Anonymous said...

should be converted into an investor, http://uslevitraonline.com slow and halting repairs of blackouts from. constrained and trapped by lai as pochefibreuse, http://cialiscanadabuyonline.com longeait cordon of the partie externe tumeur,over mortgage securities sold to investors must be , [url=http://uslevitraonline.com#431227]levitra online best price[/url], we decide to break up the big banks, can we actually do it. can cut an estate agent out, [url=http://cialiscanadabuyonline.com#335362]buy cialis canada pharmacy[/url],carefully about how much to offer for it.asked initial public offering advisers to inspect their, online pharmacy reviews levitra , regulators step up efforts to combat fraud. were sued in separate cases, online cialis canada no prescription, the result of the first differentiation are debarrasse to be pas are bad,

Anonymous said...

Did you [url=http://www.onlinecasinos.gd]casino games[/url] tag that you can do Drive Mother state demesne of the realm speedily from your mobile? We be biased to a lead unfixed casino elbow against iPhone, iPad, Android, Blackberry, Windows 7 and Smartphone users. Anticipate as incumbency of your gaming with you and be a conqueror [url=http://www.adults.gd]vibrators[/url] wherever you go.

Anonymous said...

all the time i used to read smaller posts which also clear their motive, and that is also happening with this article which I am
reading at this place.
my website - abc.com revenge

Anonymous said...

Howdy! Someone in my Facebook group shared this site with us so I came to look it over.
I'm definitely enjoying the information. I'm bookmarking and will be tweeting this to my
followers! Exceptional blog and amazing design and style.
My blog :: Acura Rdx Floor Mats

Anonymous said...

I'm gone to tell my little brother, that he should also go to see this weblog on regular basis to take updated from newest news.
Here is my web blog ... a fire inside lyrics

Anonymous said...

Fantastic beat ! I would like to apprentice while you amend your web site,
how can i subscribe for a blog web site? The account helped me a acceptable deal.
I had been a little bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea
Feel free to visit my blog post acrostic poems names

Anonymous said...

The diѕsіpateԁ exploіtation of this stylе has
reinfoгceԁ the rіval point nigh еxhilaration and
entertaіnment in a Online Pоkies, it beѕideѕ offers several bets
that rendеr dead no advantage tο the star sign.
My site online pokies austalia

Anonymous said...

Nice post. I learn something new and challenging
on sites I stumbleupon everyday. It's always exciting to read articles from other writers and use something from other websites.
My webpage : http://www.moviesareawesome.com

Anonymous said...

We [url=http://www.casino-online.gd]craps online[/url] be suffering with a rotund library of unqualifiedly free casino games championing you to sport right here in your browser. Whether you call for to procedure a provisions recreation strategy or just attempt exposed a occasional original slots first playing seeking genuine money, we be undergoing you covered. These are the exact uniform games that you can treat cavalierly at veritable online casinos and you can part of them all for free.

Anonymous said...

There is certainly a great deal to learn about this subject.
I like all of the points you've made.
My weblog ... hotmail Log in Problem

Anonymous said...

Hi there, after reading this amazing article i am too happy to share my familiarity here with mates.
Here is my webpage : http://wiki.iteach.kz

Anonymous said...

As the admin of this website is working, no doubt very quickly it
will be well-known, due to its feature contents.
My blog ; carnegiemellonracing.com

Anonymous said...

Its like you read my mind! You appear to know so
much about this, like you wrote the book in it or something.

I think that you can do with a few pics to drive the message home a little bit,
but other than that, this is great blog. An excellent
read. I will definitely be back.
my page :: http://portisabel.org

Anonymous said...

Tremendous issues here. I'm very satisfied to look your post. Thanks a lot and I am taking a look ahead to contact you. Will you please drop me a e-mail?
Here is my weblog :: active x control download for facebook free

Anonymous said...

I'm more than happy to find this website. I wanted to thank you for your time for this particularly fantastic read!! I definitely enjoyed every bit of it and i also have you saved as a favorite to check out new information on your site.
My page - hotmail change password 2011

Anonymous said...

We stumbled over here by a different website and thought I should check things out.
I like what I see so now i am following you.

Look forward to finding out about your web page yet again.
Here is my weblog windows live hotmail change password

Anonymous said...

Hmm it appears like your blog ate my first comment (it was
super long) so I guess I'll just sum it up what I submitted and say, I'm thoroughly enjoying
your blog. I too am an aspiring blog blogger but I'm still new to everything. Do you have any helpful hints for novice blog writers? I'd definitely appreciate it.
Also visit my web blog : http://tododejapon.com

Anonymous said...

Just desire to say your article is as astonishing.
The clarity in your post is just cool and i can
assume you're an expert on this subject. Well with your permission let me to grab your feed to keep updated with forthcoming post. Thanks a million and please carry on the rewarding work.
My site: http://probook.aviinas.com/

Anonymous said...

If some one wants expert view regarding blogging and site-building afterward i suggest him/her to pay a quick visit this website,
Keep up the fastidious work.
Also see my webpage: addall bookmarklet

Anonymous said...

cd cialis
http://vtchiro.com

Anonymous said...

cd cialis
http://vtchiro.com

Anonymous said...

cd cialis
http://vtchiro.com

Anonymous said...

cd cialis
http://vtchiro.com

Anonymous said...

cd cialis
http://vtchiro.com

Anonymous said...

cd cialis
http://vtchiro.com

Anonymous said...

cd cialis
http://vtchiro.com

Anonymous said...

cd cialis
http://vtchiro.com

Anonymous said...

eh viagra,viagra , cialis online ,cialis prices
http://genericviagrarbs.com http://viagrapricesapf.com http://cialisonlinesya.com http://cialispriceschu.com

Anonymous said...

xanax online xanax 2mg 11 - side effects recreational use xanax

Anonymous said...

buy tramadol online tramadol addiction buprenorphine - tramadol for dogs withdrawal symptoms

Anonymous said...

alprazolam no prescription xanax dosage for dogs by weight - order xanax online cheap

Anonymous said...

buy tramadol online tramadol dosage 60 lb dog - tramadol dosage chart for dogs

Anonymous said...

buy tramadol online tramadol 50mg tablets get you high - buy tramadol order cheap tramadol online

Anonymous said...

buy carisoprodol no prescription carisoprodol controlled substance - carisoprodol 350 mg cost

Anonymous said...

buy tramadol online order tramadol without - can u overdose tramadol

Anonymous said...

generic xanax xanax withdrawal after a week - buy xanax online from mexico

Anonymous said...

buy tramadol online tramadol online shipping - tramadol ld50

Anonymous said...

buy carisoprodol c o d carisoprodol erowid vault - symptoms of carisoprodol overdose

Anonymous said...

buy tramadol medication 100mg of tramadol high - tramadol dosage veterinary

Anonymous said...

tramadol online tramadol (ultram rx) - order tramadol cod overnight delivery

Anonymous said...

buy carisoprodol carisoprodol generic for soma - carisoprodol 350 mg xanax

Anonymous said...

buy carisoprodol buy carisoprodol online us - what is soma carisoprodol tablets 350mg

Anonymous said...

buy cheap carisoprodol carisoprodol for anxiety - do they drug test carisoprodol

Anonymous said...

online xanax no prescription much does 1mg xanax cost - buy xanax online no rx

Anonymous said...

buy tramadol online best buy tramadol - tramadol online usa

Anonymous said...

xanax online what is xanax for yahoo - xanax drug test job

Anonymous said...

buy carisoprodol carisoprodol drug interaction - carisoprodol typical dosage

Anonymous said...

buy carisoprodol carisoprodol aspirin - carisoprodol buy no prescription

Anonymous said...

xanax online xanax pills high - long do xanax show up drug test

Anonymous said...

cialis online buy+cialis+online+without+prescription+in+usa - cialis generic date

Anonymous said...

It's very straightforward to find out any topic on web as compared to books, as I found this post at this web site.

Here is my web site: ac moore crafts
Also see my page :: a fire inside dvd

Anonymous said...

Hello. [url=http://blue-pil.com/en/item/generic_norvasc.html]cheap norvasc[/url] collar this deals [url=http://ph-pills.com/en/item/generic_alli.html]diet[/url]

Anonymous said...

online xanax no prescription buy xanax online paypal money order - xanax benefits anxiety

Anonymous said...

buy cialis online buy cialis online south africa - buy cialis soft tabs online

Anonymous said...

xanax drug xanax for travel anxiety - xanax withdrawal with valium

Anonymous said...

cialis online buy cheap cialis australia - cialis online argentina

Anonymous said...

Every weekend i used to visit this web page, because i wish
for enjoyment, as this this site conations actually fastidious funny material too.


my blog post; http://www.eonstudio.com

Anonymous said...

cialis online generic cialis good real thing - cialis vs viagra buy online

Anonymous said...

cialis online cialis 5 mg cheap - cialis from usa online pharmacy

Anonymous said...

buy tramadol online tramadol withdrawal runny nose - online pharmacy review tramadol

Anonymous said...

http://buytramadolonlinecool.com/#56411 buy tramadol online us - buy tramadol online yahoo

Anonymous said...

tramadol online pharmacy tramadol for dogs human use - where to buy tramadol in usa

Anonymous said...

buy tramadol tramadol 100mg buy online - side effects for tramadol for dogs

Anonymous said...

buy tramadol tramadol for dogs in usa - buy cheap tramadol online

Anonymous said...

http://buytramadolonlinecool.com/#30807 tramadol 100mg bula - tramadol hydrochloride 100mg/2ml

Anonymous said...

buy tramadol tramadol dosage guidelines - tramadol withdrawal leg cramps

Anonymous said...

buy tramadol buy tramadol no prescription usa - buy tramadol online cheap no prescription

Anonymous said...

buy tramadol buy tramadol online with mastercard - tramadol 50 mg para que sirve

Anonymous said...

learn how to buy tramdadol tramadol dose for kids - tramadol hcl vs tramadol

Anonymous said...

buy tramadol online tramadol addiction constipation - buy tramadol hydrochloride online

Anonymous said...

tramadol online cheap tramadol sale - buy 180 tramadol online

Anonymous said...

buy tramadol tramadol dose get high - tramadol 50 mg with alcohol

Anonymous said...

http://landvoicelearning.com/#57594 tramadol for dogs for humans - tramadol withdrawal fever

Anonymous said...

tramadol 100mg buy tramadol online mastercard - tramadol hydrochloride 100 mg

Anonymous said...

ge funny post,agree with, http://rizkco.com ,http://sweetfish.net
http://elevagebrouillette.com http://marybethhazel.com http://rizkco.com http://sweetfish.net

Anonymous said...

ge funny post,agree with, http://rizkco.com ,http://sweetfish.net
http://elevagebrouillette.com http://marybethhazel.com http://rizkco.com http://sweetfish.net

Anonymous said...

ge funny post,agree with, http://rizkco.com ,http://sweetfish.net
http://elevagebrouillette.com http://marybethhazel.com http://rizkco.com http://sweetfish.net

Anonymous said...

ge funny post,agree with, http://rizkco.com ,http://sweetfish.net
http://elevagebrouillette.com http://marybethhazel.com http://rizkco.com http://sweetfish.net

Anonymous said...

ge funny post,agree with, http://rizkco.com ,http://sweetfish.net
http://elevagebrouillette.com http://marybethhazel.com http://rizkco.com http://sweetfish.net

Anonymous said...

ge funny post,agree with, http://rizkco.com ,http://sweetfish.net
http://elevagebrouillette.com http://marybethhazel.com http://rizkco.com http://sweetfish.net

Anonymous said...

ge funny post,agree with, http://rizkco.com ,http://sweetfish.net
http://elevagebrouillette.com http://marybethhazel.com http://rizkco.com http://sweetfish.net

Anonymous said...

ge funny post,agree with, http://rizkco.com ,http://sweetfish.net
http://elevagebrouillette.com http://marybethhazel.com http://rizkco.com http://sweetfish.net

Anonymous said...

buy xanax online xanax drug fact sheet - xanax bars r039

Anonymous said...

buy xanax online xanax online no script - wellbutrin and xanax for anxiety

Anonymous said...

http://staam.org/#50589 tramadol hcl street value - buy tramadol online without prescriptions

Anonymous said...

http://staam.org/#50589 buy tramadol 200 - buy tramadol 200mg online

Anonymous said...

buy tramadol online tramadol hcl veterinary use - tramadol dosage for opiate withdrawal

Anonymous said...

buy tramadol online tramadol online no prescription overnight - tramadol no prescription mastercard

Anonymous said...

cheapest xanax xanax and alcohol overdose symptoms - xanax side effects recreational

Anonymous said...

where can i order xanax online 4 mg xanax side effects - xanax side effects brain

Anonymous said...

buy xanax online what is xanax called in australia - xanax drug history

Anonymous said...

xanax pills xanax withdrawal newborn - is mixing xanax and alcohol lethal

Anonymous said...

xanax no rx generic xanax hilton pharma - xanax 2mg xr

Anonymous said...

s viagra viagra,viagra viagra pills, viagra viagra,generic cialis cheap viagra
http://cheapviagrapillsesl.com#viagra http://cheapviagrapillsvivt.com#viagra http://viagraonlinegenericth.com#viagra http://cheapcialisgenericsybf.com#cialis

Anonymous said...

s viagra viagra,viagra viagra pills, viagra viagra,generic cialis cheap viagra
http://cheapviagrapillsesl.com#viagra http://cheapviagrapillsvivt.com#viagra http://viagraonlinegenericth.com#viagra http://cheapcialisgenericsybf.com#cialis

Anonymous said...

s viagra viagra,viagra viagra pills, viagra viagra,generic cialis cheap viagra
http://cheapviagrapillsesl.com#viagra http://cheapviagrapillsvivt.com#viagra http://viagraonlinegenericth.com#viagra http://cheapcialisgenericsybf.com#cialis

Anonymous said...

s viagra viagra,viagra viagra pills, viagra viagra,generic cialis cheap viagra
http://cheapviagrapillsesl.com#viagra http://cheapviagrapillsvivt.com#viagra http://viagraonlinegenericth.com#viagra http://cheapcialisgenericsybf.com#cialis

Anonymous said...

s viagra viagra,viagra viagra pills, viagra viagra,generic cialis cheap viagra
http://cheapviagrapillsesl.com#viagra http://cheapviagrapillsvivt.com#viagra http://viagraonlinegenericth.com#viagra http://cheapcialisgenericsybf.com#cialis

Anonymous said...

s viagra viagra,viagra viagra pills, viagra viagra,generic cialis cheap viagra
http://cheapviagrapillsesl.com#viagra http://cheapviagrapillsvivt.com#viagra http://viagraonlinegenericth.com#viagra http://cheapcialisgenericsybf.com#cialis

Anonymous said...

s viagra viagra,viagra viagra pills, viagra viagra,generic cialis cheap viagra
http://cheapviagrapillsesl.com#viagra http://cheapviagrapillsvivt.com#viagra http://viagraonlinegenericth.com#viagra http://cheapcialisgenericsybf.com#cialis

Anonymous said...

viagra for sale Watford UK, purchase levitra Manchester, United Kingdom can viagra pills be cut buy 5 viagra pills,viagra 100mg color what does viagra pills do, cheap cialis viagra pills cause a major hardon,how to buy cheap cialis viagra pills
http://genericviagrapillstzj.com#viagra http://viagraonline100mgxhy.com#viagra online overnight http://cialispricecheapsfc.com#cheap cialis canada http://cialispillscheapwr.com#cialis pills for sale

Anonymous said...

viagra for sale Watford UK, purchase levitra Manchester, United Kingdom can viagra pills be cut buy 5 viagra pills,viagra 100mg color what does viagra pills do, cheap cialis viagra pills cause a major hardon,how to buy cheap cialis viagra pills
http://genericviagrapillstzj.com#viagra http://viagraonline100mgxhy.com#viagra online overnight http://cialispricecheapsfc.com#cheap cialis canada http://cialispillscheapwr.com#cialis pills for sale

Anonymous said...

viagra for sale Watford UK, purchase levitra Manchester, United Kingdom can viagra pills be cut buy 5 viagra pills,viagra 100mg color what does viagra pills do, cheap cialis viagra pills cause a major hardon,how to buy cheap cialis viagra pills
http://genericviagrapillstzj.com#viagra http://viagraonline100mgxhy.com#viagra online overnight http://cialispricecheapsfc.com#cheap cialis canada http://cialispillscheapwr.com#cialis pills for sale

«Oldest ‹Older   1 – 200 of 237   Newer› Newest»