Wednesday, July 12, 2006

Arta Bajrami Ndoshta dhe te dua Hip Hop Video

Arta Bajrami - The Most Popular hip Hop Lady Singer In Kosovo Ndosta Dhe Te Dua video

Arta Bajrami Femer Shqiptare Video

Arta Bajrami FeatEtno Engjut Vera

Arta Bajrami Nije Ket Sen Video

Arta Bajrami As Ne Qiell Ans Ne Tok Video

Arta Bajrami feat Etno Engjujt Fiesta Video

Arta Bajrami Ndoshta Edhe Te Dua Video

Arta Bajrami - Magnet Per ty Video

Arta Bajrami 100 Grad Celsius

Arta bajrami Ndoshta Dhe Te Dua Video

5 comments:

Anonymous said...

hej shum kang e mir valla te pelqej shum tunggggggggggggggg

Anonymous said...

ej Artae qart je bre edhe me pelqen se i ndrron stile shum ndegjova per nji bashkepunim me Pimp juice shum fort edhe ndegova per klipin tend me ter ite kenges Nije ket sen shum shum e fort ish ajo kang, ti edhe Arbasi jeni ma te fortit besom ju uroj shum shum suksese boll qe ju kemi juve respekt nga Beni G Detroit Usa

estetic media said...

Arta Je me te vertet nje kengetare qe premton me shume ke aktrim dhe si kenge eshte me te vertet e bukur.you are first in KOSOVO
Pershendetje nga pressalb@yahoo.com

Anonymous said...

o ma e mira kon e don bre qysh me marr vesh a me kishe dasht mu boll i bukur jom se un ty te du shum I Love youuuuuuuuu nese i lexon keta rreshta mpuqqqqqq shum nga Genti

minuu said...

Arta shum bukur po kendon!edhe shum rytmin e bukur e ka kenga!!POr di valla hyq spo dukesh sympatike!dhe as pak sdin me i perdhrydh bythet bukur!