Tuesday, July 18, 2006

Berkan Kriza Video

5 comments:

Anonymous said...

je shume i mir te adhuroj shum pershendetje dhe vazhdo je numer ni shum videoklipin e mir shum te uroj suksese qao tung

Anonymous said...

tung tugn berkan je yll nder yjet tona je shum i mir ke aritur shum te pershendes shum qao gena

Anonymous said...

oooooo Berkiiiiiii je ma i miriii.. je yll edhe ma sexy, ma terheks se krejjtt.. ti qe e ki ket art ne shpirt sbesoj qe e ka edhe dikush tjeter..se po din se qysh duhet me aktru para kamerave zemra jemeee... dhe te lutem klipin e 2 bone balade qe me na shti me kajt pakk..hehhe e di qe edhe ata ki me e bo bombaa..te duaaa shummm...

Anonymous said...

hej,mos e dini se a ka nje kenge berka si te dhimshme keshtu pak me melodi te ngadalshme dhe a mundeni me me tregu se ku muj me qet kenge.....


Gorusuruz BerkaN

Anonymous said...

Tung Berkan shum musika tmir paske tpershendes nga Franca...ciao mis-albania@hotmail.fr