Wednesday, July 26, 2006

Besa - Si motra VideoSong - Besa - Hajde
Song - Besa - Kenga e vetmise
Song - Besa - Lamtumire
Song - Besa - Leshoje
Song - Besa - Malli im
Song - Besa - Me beso
Song - Besa - Mengjesi im je ti
Song - Besa - Ndale me ngadale
Song - Besa - Parajsa, Parajsa
Song - Besa - Si motra
Song - Besa - Te dua ty
Song - Besa - Zonja dhe zoterinj
Song - Besa Ft Andy D.J - Mengjesi im je ti

2 comments:

Anonymous said...

Tung, jam valmiri nga Prishtina. Kam qene ne kete vit ne pushim ne Durres dhe gjat gjith kohes e kam degjuar kengen "si motra" te kengetares BESA. Gjat kohes kur isha ne pushim nuk munda ta blej askund ngase ende nuk ishte ne shitje. Ju kisha lut qe kete kenge te ma dergoni ne valmirklaiqi@gmail.com se po me pelqen shum.

Anonymous said...

ku me download ket kong breh!!!!!
albo_maffia@hotmail.com nga belgjika