Monday, July 17, 2006

Blero Fotografia Video


Song: - Fotografia
Song: - Mos me refuzo
Song: - Sdu shoqe
Song: - Eja Ti
Video Song: - Dridhe
Song: - Ende te dua
Song: - Pa pritur
Song: - Mshele Gojen
Song: - O Baby Kthehu Ti
Song: - Dridhe
Song: - Pa ty
Song: - Mos me Refuzo
Song: - The way I am
Song: - Dua te Jem Me ty
the Latest Video From Blero (Fotografia) 2006 Please Leav Your Comment About Blero

7 comments:

Anonymous said...

blero shum bukur kendon po ket kenge e kemarr nga sinan hoxha e nuk krahsohet kush me sinanin me fal po sinani e kondon ma bukur

Anonymous said...

hey, Blero! edhe mua po me duket se kete kengen e ke kopjuar nga sinan hoxh. une nuk te njihja deri nje muaj me pare si kengetar.( you have a good look!!!!!) bye, bye

Anonymous said...

kejjjttt loqk valla po kojshika jeme e ka knaq spotin Teuta.! mpuch u are so sweet:d

Anonymous said...

blero kendon chum mir per mua kendon ma mir se sinani vagdo achtu kiss

Anonymous said...

Me pelqen shum blero dhe kenka te ati dhe me duket ma i miri kengetar ne bot......

Anonymous said...

tung ju pershendes te gjitheve
veq dashta me than qe konga e blerot shum shum shum e mir bravo
hallall edhe spoti shum i mir sidomos qajo vajza ne spot shum e bukur
bye kaloni mir

Anonymous said...

BLERO!!!ta hengsha zerin!!shum bukur kendon!!!ma mir se sinan selacki :D