Thursday, July 06, 2006

Gresa Behluli Akull e Zjarre Video

7 comments:

Anonymous said...

SHUME EBUKUR HALLALL FEMEN

berti said...

I ki kall krejt me qit klip mpuqq te dua berti

orna aka said...

o ti berti mos ja fut kot se kjo eshte kenga me e bukur e greses dhe eshte shum yll shum e bukur bravo gressa keshtu vashdo motra te puth fort .

Anonymous said...

shume e bukuuuuuuuuuur...........

Anonymous said...

po Me vjen keq po edhe mu deshse badihava e ki nuk ke za provo nje profesion tjeter nana po kendon po ti po me doket se veq po ja merr ftyren e verteta eshte se sta kom inat skom arsyeje po me vjen me vjell kur te shoh tu kendu e me bo me kendu live tutna vdes ne vend se jo larg je shum.ardiana londer

Anonymous said...

Po me vjen keq po za ska po bukuri eflok po po se di po me doket krejt me te njofshem u bo ehde muzika qika e hajdarit a po ti kendon hajde boni do pare se di qysh po thojn stupcat mrapsht u nis kjo dynja.Posht komercializmi ne muzik bravo talentit.Ardiana Londer

Anonymous said...

Best regards from NY! » » »