Saturday, July 08, 2006

Jehona Sopi I Fundit fat VideoSond: Jehona, Tuna, - Kur percolla ylberin
Sond: Jehona Sopi - Edhe prap se prap
Sond: Jehona Sopi - Eja Sonte
Sond: Jehona Sopi - I fundit fat
Sond: Jehona Sopi - Jam Ajo Që Jam
Sond: Jehona Sopi - Më Do Mua ft. Adelina Thaqi
Sond: Jehona Sopi - S'më then dot
Sond: Jehona Sopi - sot mos thuaj jo
Sond: Jehona Sopi - stë sho as në ëndrr
Sond: Jehona Sopi - S`'të Shoh As Në Ëndërr
Sond: Jehona Sopi - Tash dhe perseri
Sond: Jehona Sopi - Ti
Sond: Johana Sopi - Me Shtyj Perpara
Sond: Jehona Sopi - Veq te jem me ty
Sond: Johana Sopi - Kriza
Sond: Jehona Sopi - Thuaje
Sond: Jehona Sopi - Pervjetori

2 comments:

Anonymous said...

hi Jehona you are the best i realy liked this video and the music is cool shum e smut jehona sopi

Anonymous said...

That's a great story. Waiting for more. »