Friday, July 21, 2006

Mahmut Ferati Thuaj Video

5 comments:

Anonymous said...

Pershendetje per te gjith qe shofin kete video clip.

Mahmuti ka qen esht dhe gjith do jet nje kengtar i cilli din si ti luan zemrat e rinis.
Bravo

Anonymous said...

Pershendetje per shqiptar

Deshta veq me ju tregu se ky videoklipi thuaj esht diqka teper e bukur me fjal nuk muna as me ju tregu se sa shum po me pelqen kjo keng, kur e degjoj kit keng me bon shum me vuajt. Mahmut Ferati veq vazhdo kshtu se me ty nuko hiq, diqka teper me pelqejn kenget e tua. Sukses dhe fat ne jet, dhe mos na harro neve veq vazhdo me kenge te reja.

MERITON SHEHOLLI said...

Pershendetje MAHMUT FERATI me kengen THUAJ,o zot a ka kenge ma te bukur se kjo qe keni sajuar ju i nderuar...Ishalla nuk na leni me kete kenge te bukur ,deshirojm te vazhdoni me sukseset e reja pas ketij albumi shume shume te mire.paq fate e shendet ne jete ti dhe familja juaj i nderuari Mahmut ferati,,,,meritoni_op@hotmail.com

Anonymous said...

Mahmut Ferati shum flm per kit videoklip,teper e bukur mka lan pa fjal, so here e ndegjoj kit keng me bon me vujt. Veq vazhdo kshto, sukses ne jet.

Anonymous said...

Po kjo keng thuaj shum komente ka pos po due me dit ku jan hup tash ata krejt komente?? Mahmut Ferati ti je ylli i kosoves, suksese ne jet.