Monday, July 03, 2006

Nora Istrefi Nje Djal Video


Latest video From Nora istrefi Qok Gyzel Moj Vash Enjoy Watching

7 comments:

Anonymous said...

eee qka karin qok güzel je respi a edhe turkt shti a ee bre respi se pak shiptar ka edhe turkisht shti karin ma haksh niher ja nis ban foto cicat perjasht shti tutkisht pse se bane ma mir turkisht kejt barem sna kishe perzi shqipen me tuliqfar gjuhe te karit

Anonymous said...

mire e ki per bes dhe ojjjj nore nuk tkish hije hiq me kendu sdi qysh hin ne ket biznise se kukuku zot.

Anonymous said...

po normal bre se mir kshir majs pari qish eperzin shqipen niher qaj me ni shkin deri gje kan luftu e me shkin ban kajk kjo shti turkisht spo mar wesh qka jan ka dojn kta xxhin allahile se pak kengtarka shiptarka ka e shiptar tung klm

Anonymous said...

nora thojn se esht shum e mir po mendimi im esht se ajo e ka trupin shum sex trupin si ajo nuk e ka as ni kengtare shqiptare kendon mir shum te puth niher andi.

Anonymous said...

o nora oshten shtrig.e kuku sod e une e kam dishka.a jo oshten kurva e kosoves...............

Anonymous said...

Kadale o shqiptari se nuk ehste kurv merrne veten me te mir ajo kendon ka za e bukur eshte me te gjith eshte po mos folni palidhje skemi shum kengetare si nora mos u shprehni banal ju lutem.Ani qka qe e ka perzi a shum po ju dhem a jo shikoni te hujat jan shum te mira ato me te mira edhe nese dalin ne foto desh.Jeta e saj eshte skemi nevoj ta perlyjm.kurr mos u tutni per ato qe dalin ashiqare tutnu per tinzaket qe ta marrin burrin e sjav sheh kembet.Ardiana

Anonymous said...

O zot po te poshter jemi me pa ni shkin qishtu kishum thon qfar femne ekishum majt veq ne llokum e ni shqiptare osht kurv marre mos ofendoni edhe nese bon diqka qe se besoj ja bon vetit e kerkujna tjeter po kqyrni punet e juve nese te pelqen shiko nese jo baju shikoni shkinat ma te mira. Luli