Wednesday, August 02, 2006

Mimoza Mustafa Pa Koment Video

8 comments:

Anonymous said...

o zot po qysh po ka ftyr bre e me dal e me kendu magjupja e ka nda burrin pej grue e pej fmije e poshtra une ketan e kisha rre valla dit e nat edhe ata me konop te lakt kuqka ni here tung magjupe se tullusum te kam valla

Anonymous said...

a bitch is always a bitch

Anonymous said...

me shikue ja kenda secilit ,prandaj far te keqe ka aty nese ajo ne moment ka bere nje sjellje provokuese per mashkuj,i deshiroj asaj sukses ne pune

trimi said...

Tung nga Trimi ju pershendes te gjtihve dhe desha te them se Mimoza esht yll ska fjal per to dhe nje gje desha te lidhem me komentusin qe ka then se e ka nda burin nga gruaja por Mimoza ska faj se shkumbini u nda e Mimoza si ka nda dhe ju fajin mundeni me ia len Shkumbinit e jo Mimozes dhe ju kisha lut qe pakes te keni me shum respekt ju faleminderit te gjithve per mirkuptim por per mu Mimoza esht shum e veqant dhe i deshiroj suksese edhe pse tani me e ka aritur suksesin

trimi said...

Pershendetje te gjithve dhe urime festa e Fiter Bajramit te gjith besimtarve te fes myslimane sa i peket kengetares Mimoza Mustafa ska fjal esht kengetare shum profesioniste dhe shum origjonale ka bukuri eleganc si dhe qdo gje qe duhet te ket nje kengetar por me kryesorja esht se ka ze shum te veqant edhe niher Mimoza esht numer 1

TRIMI said...

MIMOZA MUSTAFA ESHT YLL DHE GJITHMON DO TE JET E TILL ASNJEHERE SDO TE SHUHET GJITHMON DO TE XIXELLOJ SI XIXILLONJ BRAVO JE KENGETARE E PERKRYER

Anonymous said...

PO me vjen shum keq qe thoni se mimoza ka za Ska me plot kuptimin efjales aska text po eka marr burrin me pare efam at kalin e ujit.
E faj per ndamje ka aj bashk me mimozen se j a kajt te dyve e mos ekani grun e par ajo rahat eshte vet se me jetu me tradhtar qe shkon me tjera.Ardina

Anonymous said...

po po komercializem ne muzik ka za eka buurrriinn se i kish kendu qiken me fnu ne gjum e i kish thon boll se spo din .Tina Germani