Saturday, August 19, 2006

Tingulli 3nt Feat Ciljeta Dridhe Bythen Video

Tingulli 3nt And Chiljeta Bythen Video

9 comments:

Anonymous said...

fai schifo ciljeta

liza said...

asht turp ti themi femive tan qe kjo asht muzik shiptare

Anonymous said...

nuk keni turp

Anonymous said...

e vertet esht se e bukur je chili po shum si b***h po ban!spo tvjen marre...

Anonymous said...

O HUP O I POSHTER O MAGHUP I FLLIQUR O IDIOT PO KUSH TE KA QIT KETU PO TI JE NJI QEN I SAKAQEV I MBETORINAV SE NA FLLIQE MUZIKEN E PASTER SHQIPE ME AT PROSTETUTEN E SHQIPRIS QE DERI TASH KA PUNU RRUGVE TE ITALIS E TASH KA SHKU NE KOSOV TNA FLLIQ KOMBIN..TI JE NJI MAGJUP GABEL I FLLIQUR TI KE LIND DHE DOTE VDESESH MAGJUP I FLLIQUR FAMILJARISHT,TA LADROFSHA NANEN SE META PREK STA PREKI SE EKI T FLLIQT. O I PA FTYR HAJN ZHDUKU

Anonymous said...

BRAVO CHILJIJETA VAZDO ASHTU SE JE SHUM E MIRE

ibro said...

chili ti je shum e mire edhe du met kalzu se keshtu nuk kendohet sepse ket kenge e degojn edhe femijet edhe te mdhajt. por po du met kalzu se kjo nuk osht menyra e kendimit e kenges shiptare.kjo osht ni gabim i madh prej juve edhe une shpresoj se ne vazdim nuk dot kendon kenge si kjo.

Anonymous said...

W....T....F.......

LORD/allah/jeusus help this peoplE

Anonymous said...

Oh wow, a bunch of years ago they were singing about puppy love and now they're signing/rapping about asses and cocaine!!! Nice! I love Albanians but what sucks balls about them is that they are trying to jump from the Dark Ages to modern time without going through the Renaissance and Enlightment! Either way, nice to know that we are making some progress rather than just sticking with the old morals!