Friday, September 08, 2006

Rovena Stefa Zemer VideoSong - Rovena Stefa - A po vjen me mue
Song - Rovena Stefa - Byrek Byrek
Song - Rovena Stefa - Cka me ka syni
Song - Rovena Stefa - Dasma
Song - Rovena Stefa - Dhender i valeve
Song - Rovena Stefa - Dua...
Song - Rovena Stefa - DJalo Ti Me ben Magji
Song - Rovena Stefa - Dua te jetoj
Song - Rovena Stefa - Eja sonte
Song - Rovena Stefa - Elfan
Song - Rovena Stefa - Embelsira
Song - Rovena Stefa - Energjia
Song - Rovena Stefa - Hej Hej
Song - Rovena Stefa - Jam e jotja
Song - Rovena Stefa - Kiss,kiss
Song - Rovena Stefa - Kthehem Prape
Song - Rovena Stefa - Llokum
Song - Rovena Stefa - Me ben magji
Song - Rovena Stefa - Me kapele karrocieri
Song - Rovena Stefa - Me Lendove
Song - Rovena Stefa - Miss Kiss
Song - Rovena Stefa - Mos thuaj
Song - Rovena Stefa - Si ja ben pa mua
Song - Rovena Stefa - Vetem Ti
Song - Rovena Stefa - Zemer

1 comment:

Anonymous said...

Kenge mjaft e bukur dhe me ndjenje nga nje kengetare me te vertete e mire qe me fytyren e saj me kujton Annie Lennox te grupit Eurythmics