Tuesday, September 05, 2006

Shpat Kasapi Kush Te Ndau Prej Meje Video

20 comments:

Anonymous said...

hej tung shpati,vertet nje keng shum e miré si edhe te gjith kenget e tua, tung te pershendes shum shum shum nga AUSTRIA...

Anonymous said...

tungi..o shpat vetem vazhdo se je ma i miri..edhe shum bukur po dokesh ne ket spot..gjith diten e ndegjoj " kush te ndau prej meje" se është shum keng e mirë:) dhe eshte shum e dhimshme .. tung kalofsh mir dhe vetem vazhdo keshtu;) nga norvegjija

Anonymous said...

tung shpati si je kenga e jote kush te ndau prej meje esht shum keng e mir si tjerat kengat e tua te pershendes nga gjermania

Anonymous said...

shpat shum djali bukur je dhe te deshiroj shum sukses..reprezent shkupin!ej njeri ishallah shifmi ne shkup a?tkam pa 1 her live po shum pak...edhe respect men qfar styli tmir

Anonymous said...

Une jam e dashuruar me buzeqeshjen tende........... USA

Anonymous said...

tung si je a je mire shum djal i bukur je vazhdo tlutem qishty qysh ja ke nis se shume kengat te mire i kie tung pershendetje nga gjermania

Anonymous said...

tung shpat ti je dajal qi nuk e qon kerkun ma ni djal si ti nuk ka bessom edhe ishallah shohemi najhere ne ks une banoj ne ks podujeve tung nga gjermania

Anonymous said...

tung shpat je ni kengtar shum i mir mme pelqen shum kenget i ki te gjitha te mira po qikjo kenga e re kush te ndau prej meje esht diqka fatazi te pershendes suksese ne jet je ma i miri tung nga germania zemer!!!

Anonymous said...

ermali oshten ma i mir se shpati hehe

Anonymous said...

po ermali ma i mire amo shpati kendon shum shum mire kenget shum me pelqejn tung tung nga franca kiss ermal et shpat

Anonymous said...

tung shpat je shum i mir kendon shum mir me pelqen shummmmmm
po edhe ermali esht kengtar i mir po shpati esht diqka tjeter esht bukurosh te pershendet vajza nga germania...

Anonymous said...

Shpati osht shum i bukur po valla ermalit nuk munet mu ju afru se ermali osht ma bukurosh i ko syt ma te mir

Anonymous said...

hahaha shujjj bre!!
se ma i MIRééé se Shpatii ska bre!
ojj nann po llokum djal en përalla me tupan !! anii qysh keshke ta hangshaa zemren:p
SHpatt je bukuroshh ta hangsha zemrenn
te duaaa(k)

Anonymous said...

ej shpati ësht shummmmmmm i mir volla na kalli krejt bre ;)

Anonymous said...

YLLO MOS I DEGJO KETO SE JE SI SHPIRT, VETEM ATO BUZET FLAK TE KUQE QE PO VDES TI PUTH NJEHERE TE LEN PO FRYME LERI TE TJERAT. TE GJITH CUNAT E SHQIPERIS PO VDESIN TE JEN TY, DHE TE GJITHA GOCAT TE DUAN. HARROJI KETA.
PO MIRE MO, PO NE MICHIGAN SI NUK NA ERDHE PER NJE KONCERT. NA BERE EDHE GATI ATERE NGA QERSHORI EDHE HIC, MEZI PO TE PRISNIM.
TE PUC FORT
na shkruaj ndonjhere po pate koh
beratigirl@hotmail.com
..........MUAH........

Anonymous said...

MIRE MIRE SUKSESE,VETEM SE KJO VESHJA JOTE PAK ME SHUM NGJAN NE VESHJE TE PAZAKONT PER MESHKUJ....

Anonymous said...

heay shapt valla ma te mir se ty nuk ka edhe musikat e tua jon te mira shum ishala te shoh niher live te pershendes nga gjmania edhe kisssssss
my babe

Anonymous said...

I LoVe yOU ShPaT kasApI KIssssssssSSSSSsssss

Anonymous said...

spat kasapi MIREEEEEE
KENGAAAAA

Anonymous said...

je mai imiri jo vec i joni(imaqedonis)p i krjt trojeve shqipare.......vec vazhdo...se na knaqe....kuku cysh ishke me qen afer teje....wah fryma t ikte e t vinte..pasha zotin je ma i miri