Sunday, October 01, 2006

Adem Ramadani Duaja E Nenes Video


2 comments:

Anonymous said...

sa keng e bukur bravo adem ramadani ke nje ze bylbyl veq vazhdo fat ne jete

DENI said...

PERSHENDETJE O YLL TI O ADEM JE NJI ARTIS I GJALL PER NJI NJERI SI TI KA PAS NEVOJ SHQIPTARIA TE LUMT PER QKA TE BAJSH TI TE RE TE KA HIJE KE NJI ZE BYLBYLI I KENDON TE GHITHA KENGET ME KUPTIM TE PLOT TE FJALES KOMPLIMENTI,A PE SHE O ADEM SE SI NAKAN FLLIQUR MUZIKEN E PASTER SHQIPE DISA GRUPE REP POI THOJN TURP I QOFT ATI MAGJUPIT TON TE TINGULLI 3 ME AT PROSTETUTEN E SHQIPRIS SE QFAR KENGE KENDOJN ATA MAGJUP KAN LINDUR DHE MAGJUP TE FLLIQUR DOT VDESIN FAMILJARISHT,UN E KUPTOJ SE NE TE GJITHA VENDET E BOTES K LLOJE TE NDRYSHME TE MUZIKES PO KENG TE FLLIQURA AS KUND NU KENDOJN ASHTU SI A TA TE DY GABELI I KOSOVES ME AT MAGJUPEN E SHQIPRIS,,,E UN TY ADEM TE UROJ FAT DHE BARDHSI NE JET TY DHE FAMILJA JOTE,,UN JAM DENI JAM NGA KOSOVA JETOJ NE ITALI DESHIROJ SHUM TE TAKOJ PO NUK SE AS KU JETON E AS ME SHUM PER TY, PERSHENDETJE .DENI ITALI