Thursday, October 12, 2006

Poni - Dashuria Labe VideoSong - Poni - as po as jo
Song - Poni - baluket e ballit
Song - Poni - dale moj dale
Song - Poni - Dashuria labe
Song - Poni - Dil moj Dil
Song - Poni - E kam un e ke ti
Song - Poni - e lum moj kush i ka
Song - Poni - hape deren o...
Song - Poni - Hiqu ti more lanet
Song - Poni - Hiqu tutje mor lanet
Song - Poni - ju bu bu te keqen e
Song - Poni - laj fustanin
Song - Poni - Mellaja
Song - Poni - Me llaja
Song - Poni - Moj mike
Song - Poni - Moj Mike
Song - Poni - naten o vetem o
Song - Poni - o bilbil i malit
Song - Poni - O moj buzeplasur
Song - Poni - Shpirti im
Song - Poni - Te harrova
Song - Poni - Te harrova edhe une
Song - Poni - Thashathemet
Song - Poni - Ti je shpirti im

3 comments:

Anonymous said...

Qekjo Video Shum E Smut a Veq perpara Very Sick Video girl

Anonymous said...

Poni, je teper e bukur. Flmnd qe e mban gjalle muziken shqiptare. Te lumte.

Veq Perpara.

webmaster said...

http://www.You4Dating.com

Vend Takim Online per te Gjithe.

1.Websiti yne eshte drejt dhe i shpejt per te Gjeture Shoke (Shoqe),Partner apo Fatin tuaj Online
nepermes Internetit,Deshironi te Kaloni kohe te Mire Vizitoni Websitin Tone.

2.You4Dating eshte eshte Websit ne Internet per ta Gjeture Fating dhe eshte 100% Falas.
Ne ju lejojm ju qe te hapeni Konton tuaj Falas dhe te Lejoni dhe Bllokoni Kedo sipas deshires suaj.

3. http://www.You4Dating.com , eshte website i ndertuar nga Shqiptaret e Anglis ku te gjithe ju jeni te Mireseardhure,You4dating.com
eshte website Profesional i Dezajnuar per te gjithe dhe Vizitoret kane Kontroll te Plote te Kontos se tyre: View messages
View messages ,Address Book , My data,My profile,Who seen profile,Change profile,Remove profile, Search,All users,Users online:,Visited profiles,Matchmaker, Options,Options,Change password,Ban list,My Favorites dhe shum te tjera.

4.You4Dating.com eshte Website Internacional per te gjithe pa marr parasysh se cfare Gjinie apo Feje Jeni,te gjith jeni te Mireseardhure.

5.You4dating.com eshte 100% Falas.Keni shkuar deri ketu s'ju pengon asgje dhe s'ju kushton asgje qe ju te Regjistroheni,Vizitoni Websitin qe te Filloni Takimet me Personat qe ju Deshironi,Faleminderit dhe Respekt.

http://www.You4Dating.com
-------------------------
http://www.You4Dating.com
-------------------------
http://www.You4Dating.com .