Saturday, November 04, 2006

Mimoza Mustafa Roberesh Video

7 comments:

Anonymous said...

SHE SUCCCCCKKKKKKKKKKSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

trimi said...

Mimoza osht mbreteresh ska nevoj per kemonete ngase e perkryer esht bravo dhe ketu ne kenga magjike po dukesh per mrekulli

Anonymous said...

se ti duken zonjat

trimi said...

Mimozes nuk dos hum fjal vetem te thuhet se esht pa koment me kete e permbledh Mimozen nngase Mimoza nuk ka te meta ka vetem perparsi pra ka vetem gjera te bukura dhe me te vertet femer me te bukur se Mimoza nuk ka dhe kengetare me me stil nuk gjen kete qdo kush e din ju lutemi mos qani koken kot njerzit qe e injorojn Mimozen me foil fjal jo te mira si disa qe flasin vetem nga xhelozija qe ndjejn ndaj Mimozes
Mimoza esht yll
M I M O Z A
M U S T A F A

Anonymous said...

Po Po yll masi e ka buurin e fort vlla kto kebgetaret tona e po dalin me u shit a me kendu spo di spo kuptoj veq peken e ledhatojn veten sjellje palidhje vallzimi palidhje. E sa per za me na fal ska lidhje po e ka burrin ne pozit e mos ti ishe aj bubrreci kish kendu para qamis se llapit me def e se kish shiku kerkush.Talenet ka pak ne Kosov edhe ata qe kendojn lypin shum para per 1 ore muzik shpresoj se do ti vie fundit kopjimit te keq.Ardiana

Anonymous said...

O vllazni e Motra kjo u dal kishe me kendu e jo me na drgu sa zoj eshte.ne Kosov eshte ne mod fmin ne qerdhe pastrusen ne shpi e qka me bo po kedoj tesha kom boll za skom lete provon nje kenge live te shohim e po mundet me kry. O jo komercializm qithqka eshte e njeh dikon ki pare po kendon.Luli Angli

Anonymous said...

hehehehe qekjo rrospi e ka marr burrin e martum e ka shti mu nda me gru You bitch shko qiju