Thursday, February 15, 2007

UnikKatil Interview On BlueSky 2007

5 comments:

Anonymous said...

hi unikkatil unikkatil is the best albanian raper Hip Hop Tba 4 Life

Anonymous said...

rrebel aka UnikKatil Hip Hop Rap

Anonymous said...

hey unikkatil je ma i miri kuku per ty sdi qysh te ka fal zoti kaq te mir endrra jeme ma e mira ish kon me fol me ty ose me te pa liv niher te duaaa je ma i miriii veq vazhdo ishalla vjen shum shpejt ne kosovvv tbaa ma e miraaaaaaa ju duaaaaaaaa

Anonymous said...

je ma i miriiiiii skom besu se ta ni zonin naj her hehe ta niva ne radio shum i mir jeeeeeeeee te duaaa

Anonymous said...

TE QIFSHA UNIKATILIN,,,,TA NGREF KARIN KUR KNON.....OK...ME I MIRI MUND TA ENDERROJ AI,,,,POSHT KLASIFIKIMIT DHE E KA TEPER,,,,CIAO UNIKARIT