Tuesday, March 20, 2007

Vedat Ademi - Me mashtruan syte Music Videos

2 comments:

Dorela said...

Hej kjo kenge shume e bukur.
Vedat e ke kendu ket kenge me shume ndienje. Te lumte, hajt me nje cmim.
tung tung
mos harroni ta votoni atyre qe e pelqejne- Kodi 18.

Dorela said...

Kenga eshte e kompozuar nga Kledi Bahiti - nje kompozitor i ri por me shume i njohur si pianist tek Star academy, si dhe e orkestruar nga Indrit Mesiti - nje emer i njohur ne muziken shqiptare.