Thursday, July 05, 2007

Mimoza Mustafa Video - Abrakadabra

1 comment:

trimi said...

Pershendejte te gjithve nga une Trimi desha te them per Mimozen si kengetare eshte shum e mir eshte kengetare profesionale ka nje ze te embel dhe te veqant si dhe ka stil te bukur ka keng te veqanta dhe te bukura shum per kete keng them se eshte keng e perkryer me nje text te bukur dhe mimoza eshte paraqit shum bukur mundem me then lirisht se Mimoza qdo her me se miri nga te gjitha kengetaret paraqitet ne Tv eshte kengetare sharmante nese ben te qitni kenget tjera te Mimozes sepse eshte e adhuruar shum dhe une kam deshir qe ta qitni kengen E para e haremit sepse eshte hit ende tung me respekt trimi kush flet keq per Mimozen dihet se nga xhelozija flet sepse Mimoza ska fjal eshte Pa Koment tung i pershendes shum Besin e Xonen nga shkupi