Saturday, August 25, 2007

Ardit Gjebrea & Saimir Pirgu (Kenga magjike 2006)Tags: Kenga Magjike, 2006, Ardit

2 comments:

Anonymous said...

wow shume shume e bukur dhe nese zbesoj te zoti kenga te ben per vete.

Anonymous said...

kenge fantastike me e bukura qe ka kenduar ndonjeher a,gjebrea .te le pa fjal si kenge bravoooooo