Friday, February 06, 2009

Soni Malaj Feat Tingulli 3nt Me Merr New Official HD videoooo ouuuu hoouu me merr me merrr me merrr

Tingulli 3nt:Po dokesh mir qe menon edhe qaq sam don
Shum mir po tingllon veshur me lui vuiton
Mos lyp pi meje bejbi, qa po menon
Spo du mo telefon thuma live qe pom don Zemer
a munesh me dal niher veq me mu Krejt qa kom ti thom e
krejt qa ki mi thu
Zemer, un po thom kshtu, nuk muj me lon Thjesht
po du me nxon per tmir per teton po Du
o sa munesh me mo pershtat po du po du Se po du ma shum se per nje nat po du po du Me dal me ty po du met marr un ty
po du veq Me ty mi qel kta kater sy

Soni: Sa i sigurt je qe mund te vij ,
Sa i sigurt je qe mundem te humb
Sa e sigurt jam qfar je ti jee pse pres te me Japesh me shum
E di kush edhe me vjen te them mos me prit me
E di cfar mos vonoo dhe dil e me merr me merr

Reff:2x
Tngulli3nt: Zemer po ti them krejt nga e para
Soni:Jam tjeter dhe vetem nga ti
Tingulli 3nt:Mir po dokesh anash permas e perpara
Soni:Me thuaj dua ta di
Tingulli 3nt:Po ti kqyri buzt edhe fustanin me lara
Soni:Veten e gjeta tek ti
Tingulli 3nt:Cdo nat po bojm gara unë perpas ti perpara
Soni: Ndaj me merr me merr

Tingulli 3nt:Gjithmon po menoj qe kemi nje Problem un, ti, shoqja jote edhe shoki jem
Keq, mir e verteta o rren deshtem a nuk Deshtem po menojm per ni sen,
Besom pa ty mdoket qyteti that,
Besom kam qef met pa cdo nat ,
Besom qa po flas po du ti mi pas te qart
Po du me pershpejtu sa ma pak mi zgjat
Zemer qashtu bon gjithqka meter xeher
Pom turbullon sa her pot sho en sheher
Fillimisht po shihemi veq un me ty
Perfundimisht besom gjithqka mir ka mu kry

Soni: Sa i sigurt je qe mund te vij ,
Sa i sigurt je qe mundem te humb
Sa e sigurt jam qfar ti jee pres te me Japesh me shum
E di kush edhe me vjen te them mos me prit me
E di cfar mos vonoo dhe dil e me merr me merr

Ref 1x
Tngulli3nt: Zemer po ti them krejt nga e para
Soni:Jam tjeter dhe vetem nga ti
Tingulli 3nt:Mir po dokesh anash permas e perpara
Soni:Me thuaj dua ta di
Tingulli 3nt:Po ti kqyri buzt edhe fustanin me lara
Soni:Veten e gjeta tek ti
Tingulli 3nt:Cdo nat po bojm gara unë perpas ti perpara
Soni: Ndaj me merr me merr

Reff:1#

Tngulli3nt: Zemer po ti them krejt nga e para,
Mir po dokesh anash permas e perpara 2#

Po ti kqyri buzt edhe fustanin me lara,
Cdo nat po bojm gara un permas ti perpara 2#

Soni:Me merr me merr aaaaaaaaaaa

1 comment:

Anonymous said...

Koheve te fundit Disa webmastera shqiptar kane hapure nje site se bashku si grup me fitu te holla nepemres internetit:
Kliko ne link per me shume.
http://kosads.blogspot.com/