Wednesday, January 25, 2006

Gentiana ismaili Dridhem Video


73 comments:

wanted said...

Genta sweety,i wonder if GOD had you for he's final exam so he had to creat you like this!!!baby ur an Angel...i got anda's email but she ain't givi'n me urz..i wanna have a Mega HIT with you and the beat is waiting for us to drop some lyric on the mic.Diana,ur friend will get married with me this summer (August).Come to our wedding...but let me cal you,give me ur diggits...
wanted-is-back@hotmail.com

love you hun,keep going...and if u need anything...let me know...

Anonymous said...

gentaaaaaaaaa shu e fort djema apo hehehe kisssss struga

Anonymous said...

TUNG ZEMER EJ GENTA SHUM E BUKUR JE TASH.EJ KUR VJEN NE TETOV ME MBAJT 1 KONCERT PER STUDENTET TETOVAR TE PRESIM HAHA TUNG


BELI tetovari

luljeta nga Geneva e zvicres said...

genta je shum e mir dhe kendon dhe vallzon shum mir te uroj sukses ne tarrmen tung

Anonymous said...

hej genata je shum e bukur kom qeff me ta pidhin

Anonymous said...

Oj Gent a po mun me tqi bre qaj milot, spo muj me marr me mend qysh munet me ta fut karin ti qaq shum qe po i dridh ato byth.

Anonymous said...

OJ GENT PSE PO KCEN SI MICHEAL JACKSONI EDHE DO QERAPA TE BARDHA PO TE VYN AHAHAHAHAHAHAHA

Anonymous said...

ej genta jam e diplomuar per dr dentiste hajde ti boj peracion qita dhom se valla edhe ata prind e tu kan haru meta vnu aparatin e dhemve kur ke qen adoleshente ahahahha si krejt katunart qashtu i ka dhomt e qit mdr jlaim tro pa ste fame el fai pitié la povre

Anonymous said...

Desha Dentistes ti them se jam me ty per shkak te dhembeve,por nuk pe kuptoj se qfar rendesie ka qe aje katundar apo jo.D.mth ktundaret spi kqyrkan dhomt,valla edhe un jam prej katundit por ka shum qytetar/e qe nuk me vin ngat per nga hygiena e dhembeve.Ti po mu dukesh ma katundare se katundaret.Nuk e kam diqka per Genten se ajo aspak sme pelqen por komentari yt mu duk pa nivel.

Anonymous said...

he njerz jam knaq tuj kesh me ato sms qei keni dergu a super valla

Anonymous said...

he genta o sa e ke bythen e mir shum mir pe dridh zemer shum mir pe dridh po ta dish se un e dridhi ma mir se ti ok

Anonymous said...

~~~genta,genta..e mire je boll...si nje yll i botes..amoo shum bre menen e madhee...nqjell e kii..kadalee pakk..edhe mos u drishh ashtuu para djemvee se e fejume loqkk...

Anonymous said...

qka ki be ti leje ne te dridhet ndoshat dridhet per milotin beeee mos u perzi se kejt e keni inati se si ajo nuk ka far performenc e ki zemer kerkush smunet me ta shku
veq vazhdo tung nga austria

etnik said...

eejj genta mos qo kry edhe aq shum je me te vertet neje vajze shum e keqe ne fillim ku te kam par mu ke dokur e mir por e mora vash se nuk eshte e vertet. Ne kosov po te vij misi boteror nuk do te krahasohet me ADELINA ISMAJLI ajo eshte me te vertet nkje vajz shum e mir kurr nuk do te krahasohesh me te me fal per keto gjera

mirela said...

ej genta je shum e mir ti dhe adelina me doki simotra ju jeni kengetaret qe i dua me se shumti te dua genta de nese mundesh ta meresh kete amail adrees te lutem :
mirela_shala@hotmail.com

mirela said...

ej genta je shum e mir ti dhe adelina me doki simotra ju jeni kengetaret qe i dua me se shumti te dua genta de nese mundesh ta meresh kete amail adrees te lutem :
mirela_shala@hotmail.com

mirela said...

ej genta je shum e mir ti dhe adelina me doki simotra ju jeni kengetaret qe i dua me se shumti te dua genta de nese mundesh ta meresh kete amail adrees te lutem :
mirela_shala@hotmail.com

Anonymous said...

ooooooooooo tipi n'rs shko
DENTISTJA

Anonymous said...

vala gent ti ja ke mujt krejvr a ma e mir se krejt vala po tin mir me kzy e pukur po musikat e mira qi pi qe qka po dojna mo vashto vala qeshtu a se mum je e mir a

Anonymous said...

genta valla ska si ti ma e mira je veq vazhdo ashtu.po ishalla nuk tranohesh si ajo NORA a.tung tugn
PEACE OUT SHQIPEEZZZ

Anonymous said...

ej Genta urime.Ia zbardhe fytyren Shqiperise dhe te gjithe shqiptareve. Pershendetje nga Tetova

Anonymous said...

BUKURIA E VWRTET GJENDET NW MORAL
MIRWSIA E VWRTET NW SJELLJE DHE SHKWLQIMI I VWRTET NW MENDJE

Anonymous said...

Genta je teper e mir, kercen bukur vec se te duhet edhe pak me punu ne disa levizje , muziken e ki shum te mir me nje ritem fantastik, edhe tektstet me pelqejn, je fantastike, vec vazhdo ashtu.....shqiptaret e Maqedonis te perkrahin shum vecanerisht Tetova ju mirepret ne nje koncert te madh

Anonymous said...

ç'do gjw vdekja e shkatron edhe ty nuk tw haron deri nw varr do tw çojn tw gjith kthehen vetwm tw lw lwnw.

kosovarja_dona@hotmail.de said...

GENTA URIME LOQKIIII FITOREN NE VIDEO ... JE YLL BOTE TE DUA YOURE THE BEST DHE HIQMU TYNVE NJERZVE QKA THOJN JE THE BEST *mpuq mpuq*
persdhendethe te perzemerta nga LIRIDONA adhuruesja ma e madhja ne jermani hehe tung tung

Anonymous said...

genta, stop showin ur stomach, u got money, get a 6 pack or somethin, damm... n u really look pretty in that 2006 new year video when ur w/ adelina, zanfina, rovena, ermal, and that guy. u should curl ur hair more often like that. ight mwas <3

Anonymous said...

tung nga mitrovica je shum e bukur lumja ti se si te ka fal zoti me te gjitha te mira edhe miloti eshte shum i bukur suksese vetem vazhdo

sweety said...

genaaaaaa mas pari ptuhhh cicat e tua shko qitja qenit se kuku po t'filliqta i ki ka njeri hum pak pesh oj lop palidhje cicat sa krahi e kcen si lop pthu zoti t'marroft BITCH

Anonymous said...

Genta esht me e forta veq ju mut tetovar qka ja keni inati,ncncnc,jo adelina e nora ato skan lidhje bre,e saper cica ja ka fal ashtu zoti o selak dhe selakicet ju vlen per juve qe ja keni inati gentes,,
Genta Nr.1 dhe tjeter skaaa!!

Anonymous said...

a din qka shum pe livdoni adelinen bre a e din se ajo krejt eshte artificiale e sa per genten veq po ju vjen inatti qe meniher si u hi ne kosov e ka kall krejt hallall oj gent edhe krejt qita qe pe shani pe di qe i ngoni kangt e saja tungi a mpuq ju qe e lavdoni fuck u qe i thoni sene palidhje prej inatit

Anonymous said...

o gent ti hangsha CiCat

Anonymous said...

ja hangsh mutin ti asaj a se boll e keqe eshte a

Anonymous said...

o ajo i ka both e madhja e cicat e forta si top futbolli

Anonymous said...

ajo cicat edhe botht i ka si top bejsbolli edhe si kilikera shsh fuck u

Anonymous said...

tungi
I don't know what these pep are talkin' aboutwhen she 1st came out she was fat as shit which in us she would've been marked at the top 10 of the ugliest pep,,, now that she lost weight,she has no ass whatsoever and still has fat in her belly. I wonder how she soulns in a live performance im 100% sure she would suck ass
LoVe and honesty from AMERICA

Anonymous said...

pershendetje per te gjith nga kosovarja nga lipjani. genta veq vazhdo se ma e mira je se s'ka adelina as nor as hamam ,ti je qik hallall veq vazhdo se s'kam si te uroj ty ma mir se i ke te gjitha te bukurat. veq kisha desht me dit a mendon me vazhdu me milotin apo mendon me u nda... sorry? te dua me fal per pyetje zemer

Anonymous said...

pershendetje edhe nje her nga Kosovarja nga Lipjani, edhe nuk po tham keshill por e kam nje mendim per qita tipat qe po folin fjal banale spo kuptoj bre une ne ta as gje spo di qka po perfitojn por jan mesu me kto fjal te nivelit te ult,por keta persona logjiken nuk eperdorin sa duhet e e kan la pa u zhvillu mir per ket as vet nuke edin qka thon SHUM TIPA PALIDHJE....PERDORNE LOGJIKEN QFAR THUANI JU TUTEM...

Anonymous said...

tung Genta

Anonymous said...

Para disa kohesh kam qene duke e shikuar ndeshjen basketbollistike ne mes te Shqiperise dhe Kines (femrat):
Po dalin lojtaret e Kines te gjitha te gjata the pa gjinje menjeher pas po dalin lojtaret e Shqiperise te gjitha gjinjet e medhenje e ky komentatori po thote "siq po duket paskan harruar ti mjelin keto lojtaret tona" e po kam frike qe edhe kete Genten spo ka kush me e mjele. Edhe pse jo e fejume jo ka frajer jo andej e jo kendej.

atomikja said...

O genta mos u llasto shume.

Anonymous said...

Te pershenedes genta dhe gjith juve me qen se do po shkruni palidhje por Genta me te vertet eshte shum shum e bukur dhe kendon bukur, jom ndegjuse e sajna por Adelina ka nje stil te veqant,dhe askush nuk mund tia kaloj qka eshte eshte tung.

Anonymous said...

Genta te pershendes shum me te vertet je kengetare shum e mir kendon bukur ke gjitha te mirat por me gjithe ate secila kengetare e ka stilin e vet por stil te veqant ka Adelina ket e dim kjrejt tung .

Anonymous said...

ej ju qe po thoni adelina ka stil te veqnt , jo be adelina u kan kur u kan se tash e kena Genten per tanat sene edhe ma mire ne te gjitha kategorit , bukuroshe, zanin xix, stilin perfekt, trupin bomb , hallall tkoft Gent qe je ba nr 1 se su durojke adelina tu u livdu kishe nr 1 hahahha.Sigurisht seshte e nevojshme me ju tregu sa qmime i ka marr Genta se i dini , e per Adelinen un nuk e di kur ka marr qmim ne kosov se leje ma ne Shqipri, tung Gent veq vazhdo se je perfekt

Anonymous said...

genta jam ina nga usa je yll si kengetare mos e vrit mendjen per te tjeret qe shajne injoranca shan i zgjuari llogjikon te puc per mua je njesh urime

Anonymous said...

hey Genta Trego Kur te k'putet naj tel...Dridhu mos ta nin se ,se flak e kalle ,

Anonymous said...

U GO GURL!!!!!!! U B DA BEST OF THEM ALL, U LIKE DA ALBANIAN BEYOUNCE LOL. THESE PEPS DNT NOE WAT A GUD BODY REALLY LOOKS LIKE, U GT DA BSET BODY NO NEED FOR NE ABS.

FUCK ADELINA, ZANFINA, AND NORA ISTREFI FUCKIN HOES CNT DANCE OR NE FING SLUTZZZZZZZZ

ALBANIAN MAMMIIII

Anonymous said...

hey genta je ma e bukura dhe kèndon shum mir je ma e mir se adelina genta tè dua shum

ADELINA ÈSHT NJE KURTH


DHE GENTA ÈSHT MA E MIRA MA E BUKURA

DHE KÈNDON SHUM MIR

(ADELINA FACK YOU, YOU ARE STUPIDE?


( DULI DHE GENTA KÈNDOJN SHUM MIR

JU DUA TÈ 2 I LOVE YOU GENTA AND

DULI)

BYE GENTA


BYE DULI

Anonymous said...

pershendetje per te gjith juve mos humbni shum koh duke llafatuar jo genta jo adelina qe te dyja jan te mira per adelinen mundemi me than se ISHTE mbreteresh e kosoves per muzik nders tash normal qe vij edhe kengetare ma te rjea genta e noraa qe esht ma e bukur se genta veq analizojini mir......veq genta esht me e atraktive dhe bjen ne sy ma shum e mos u fyeni...

Anonymous said...

valla gent hallall toft ja ke kalu krejve mos ta nin qa pot thojn per adelinen se ne 0 e len (K)

Anonymous said...

pot thom ty gent e juve qe jeni ka e shani e pi thoni ma e mir adelina jo kurr nashta juve ju plq po mu jo um plq edhe adelina ama tasht mbreteresh osht genta a

Anonymous said...

SI TI NUK KA VEQ VAZHDO (k)(k)

Anonymous said...

MA E MIRAAAAAAAAAAA je bre gent mos ta nin qa te thj kta

Anonymous said...

une po menoj qe krej qito fjal te kqija ti ka shkru adelina edhe krejt ata qe ta kan inati po mos ta nin se atyne pi ju vjen inati e je ma e mir se krejt tjert mpuq

Anonymous said...

ska si ti breeeeeeee

Anonymous said...

veq vazhdo

Anonymous said...

ma e mira je

Anonymous said...

ska si ti

Anonymous said...

TE DUA GENTA NUK KA SI TY

Anonymous said...

genta ie vjeth stilin pi jennefer lopez

Anonymous said...

pashorten e azilit se ngela ketu ne shqiperi a merr vesh Hismet Klaiqi me njef kom qene tek Psychiatria Weissenau a merr vesh pashaporten dhe bojme tek Qendra e Tiranes nje Konzert nje Komb nje Qendrim Greta Koci ka qene qeraxhie tek shtepia ime per orientim

Anonymous said...

Hello There. I found your weblog the usagе of msn.

Τhat is a really neatly written article. Ι wіll make sure to bоokmark it and come back to гead extrа of yοur
useful infοrmation. Thanks for the pοѕt.
I'll certainly return.

My blog - raspberry ketones dosage

Anonymous said...

I blog often аnd I genuinely aρpreсіate your content.
Τhis articlе haѕ truly pеaked my іnterest.
I will tаke a note οf your blog аnd
keеp сhecking for nеw information аbout οnсe a
week. I subscribed to your RSS feed too.

my weblog :: pure green coffee bean extract no additives

Anonymous said...

I сοulԁ not rеfrаіn from сοmmentіng.
Veгy ωell written!

Also viѕit my homepage raspbeгrу ketonеѕ drops
:: ::

Anonymous said...

Εxcellent pіeces. Κeep ωrіting ѕuсh kind οf
іnfо on your pagе. Ιm reallу іmpreѕѕеd by
your blog.
Hey therе, You hаve donе a fantаѕtiс job.
I'll certainly digg it and individually recommend to my friends. I am confident they'll be bеnefited from this ωеbѕite.My wеb-site - green coffee extract dгops (europetition.eu)

Anonymous said...

Hey there ϳuѕt wanteԁ tо give you
a bгіef heads up anԁ let you knoω а few of the
images aгen't loading correctly. I'm nоt
ѕure ωhy but I thinκ its a linkіng issue.
I've tried it in two different internet browsers and both show the same outcome.

my web-site: green coffee extract drops

Anonymous said...

Apprecіation to my father who tolԁ me concеrning thіs wеb ѕite, this
website is in faсt amazing.

My ωeblоg green coffee bean extract pure

Anonymous said...

Thiѕ piece of ωriting will hеlp thе intеrnet vіsitoгs foг setting up new ωeblog οr
evеn а blоg frоm stаrt to end.Here is my blog pοst Raspberry_Ketones_Dosage_for_Fat_Loss

Anonymous said...

Hі to evеry , sіnce I am genuinеly
keen of reading thіs web site's post to be updated on a regular basis. It carries fastidious information.

Here is my site; raspberry ketones walmart

Anonymous said...

Hey! Do yοu use Twitter? I'd like to follow you if that would be okay. I'm absоlutely
enjοуing уour blοg anԁ lοοk foгward to nеw updаtes.my wеbsite :: green соffee beаn еxtгаct reνiewѕ
()

Anonymous said...

I absolutely lovе yοur website.. Excellent colorѕ & theme.
Did уοu makе this website yourself?
Please гeply back аs I'm looking to create my own personal blog and would love to know where you got this from or just what the theme is named. Thank you!

Here is my webpage :: green coffee extract dr oz

Anonymous said...

It's amazing to pay a visit this website and reading the views of all friends about this article, while I am also keen of getting familiarity.

My blog ... raspberry ketones max :: http://www.realestatearticle.com/1indexubt/user_detail.php?u=emeliatan ::

Anonymous said...

You're so cool! I don't think I've truly read through a single thing like this before. So great to find somebody with some original thoughts on this subject. Seriously.. many thanks for starting this up. This website is something that is required on the internet, someone with some originality!

Feel free to surf to my web page - green coffee mit ling zhi *http://blog.kmi.tl/2013/04/vera-2*

Anonymous said...

Ӏ am in fact thankful to the holdеr of this website whο haѕ ѕhaгed thіs wonderful post аt
at this time.

Here iѕ my blog green coffee fat burn