Wednesday, January 25, 2006

Gentiana Ismaili Kthehu Video


41 comments:

hektor said...

this vide is the best as well as the singer genta the best

Anonymous said...

omg genta is the coolest and the best singer eva U ROCK GENTA KEEP UP THE GOOD WORKK OP OP LOL :) heheheheh

Anonymous said...

genta je fantastike nga Struga shpitat wow

Anonymous said...

genta je nje kengetare qe e du me se shumti kengon shum mir edhe ksene super te dua shummm vazhdo keshtu

Anonymous said...

te dua shummmmm

luljeta nga geneva te zvicres said...

genta je nje vajz shum e mir dhe vallzon shum mir gjithashtu kenget i kendon shum mir te uroj sukses ne tarrmen

Anonymous said...

Shum pidh i trent je na kalle me qato beth qe po i dridh veq kallzoj edhe pak ma shu bre qato cica.

Anonymous said...

kuku fillim si i jennifer lopez mesi si i shalirée e mbarimi si i britny spears cncncnnc kosova meriton ma mir qito "kurva"

Anonymous said...

OJ GENT OJ GENT SA KENGETARE E MIR JE OJ GJILANASE MA E MIRA JE :KUSH TA KA INATI MSHOJA FTYRES BLLOK AHHAHAHAHHAAAAAAAAAAAA
TUNG TUNG GJILANASJ GJER

Anonymous said...

tung bitch veq vazhdo se e ki pithin e mir te puthi fort... tung klm

Anonymous said...

hey bitch what´s up?? vazhdo zemer dridhe se na kalle be bitch vazhdo

Anonymous said...

hey genta shum e bukur je veq vazhdo a ban me na cit pak cicat ma shum te jasht flm klm

hektor said...

Je fantastice mor e dashura gent..

hektor said...

Je fantastike mor e dashura gent!!!!!!!!!!!!! lots of lov da. tor

MONDA said...

TUNG GENTA TY UNE TE DUA SHUM JE MA E MIRA EDHE MA E BUKURA. TE KAM PA LIVE NE KONCERT NE GJAKOVE KUR JAM SHKU NE PUSHIM SHUM MIR KI KENDDU, EDHE DU ME TE FALENDERU SE QAT NATE E KAM TAKU TE DASHURIN TIME TASH JAM E FEJUME, FLM SHUM TE DUA DHE VASZHDO KESHTU SE JE MA E MIRAAAA,RAJMONDA NGA ANGLIJA

sara said...

tung genta je shume e mire!!!!

LIRIDONA SH. said...

AVVVVVVVVVVV GENTA I LOVE YOU JE SHUME FANSTASI JAM DONA NGA GJERMANIA NJI ADHURUESE :D GENTA DUA TE THEM SE JO VEQ SHQIPTARET KETU TE ADHUROJN PO EDHE GJERMANKAT SEPSE I KAM TREGUAR PER TY DHE SHUE JU PERLQEN A ?? TE DUA SHUME JE YLL I KENGETARVEEEE NE BOTTTTTTTTTTTTTTT YOURE THE BESTTTTTTTTTTTTTT TE DUA GENTA (L) veq vazdho dhe sukse edhe une te kam pa ne ulqin si nji loqki ishe youre the best !! bye kalo mire a

Anonymous said...

JE SHUME E MIRE ME PELQEN SHUME KUR KENDON ME EMOCIONON JE E BUKUR E MIRE DHE KE NJE ZE TE MREKULLUSHEM

Anonymous said...

valla bre gent ne fillim nuk me ke pelqy bash shum po me kalimin e kohes ti je kengetarja ma e mira dhe ma e forta ne kosov,shqipri dhe maqedoni ja ke shku edhe adelins edhe tanave veshesh mir knon mir dhe vallzon shum mir.

Anonymous said...

GENTA E KE ZERIN SHUM TE MIR DHE KRCEN MIR PO ADELINA OSHT SHUM LARG PREJ TEJE SEPSE AJO OSHT SHUM E BUKUR DHE MBRETRESHA E KOSOVES

Anonymous said...

genta je fantastike bre veq kush ta ka inat fol keq per ty se niherperniher je "yll" i estrades shqiptare veq vazhdooo... ciao edhe i prsh ata qe folin keq per genten....sidomos ata qe po folin fjal "banale" per genten

Anonymous said...

Genta veq fol pak selaqki se mire mire je amo praktika te permeson edhe ma mire!!!!

Anonymous said...

hej genta je shum e mir a vashdo se na kalle (heeeeeeeeheheheh)jo pernime e kom te duuuuuuu shum jo per sen tjeter vetem jom krenar se ks e ka ni qik te mir si ti edhe ta du zonin ton qite be nji kong per ne gjakohvart heheh tung je boomb e vetret

Lia said...

duhet na me kon kreanr me te arriturat e Gentes si kengetare qe ne fillim ka pas shume veshtiresi..po tash po triumfon.
Gjilani gjithmone ka aps femra te tilla edhe ka me pas...

Gjilanasja..

Gentaaa said...

Hey mos e shani bitch,se sosh ok,ma e fort se kjo skaaaaa askund,,GENA NR.1 njerrrrrrrriiii,,,tung bukuroshe

Anonymous said...

nuk di se qka kini ju si po e shani genten ajo esht ma e mira kengetare shqiptare du bist die beste genta mach weiter soo tung tung

Anonymous said...

GENTA GJILANASE PO BEHET PRISHTINASE HEHEHEHE.OJ GENTA JE NJE VAJZ FANTASTIKE, ME NJE BUKURI PERENDIA TE SOLLI TY ,BELIN SHUM E DTREDHON PO KUR KENDON,DJEM E CIKA TEN I TRANON GOOD LUCK GENTA.
PO KUR NXJERISH KENGET SI VETJA PO I CON HOP HOP NE CDO MASHKULL.TE JESH PUSHTUES GOOD LUCK.

Anonymous said...

hej po qka e kisha shti qenin tem me ja lipi gentes bythen hahahhahahaha se valla katastrof asht edhe hej genta te kisha than me shku e me vizitu dentistin e mi shti ata dhemb ma mrena oki qao

Anonymous said...

tung genta te dua shum veq vazhdo qashtu se bool e mir je tanave ja kalon edhe qe te thojn najsen mshoj boks tung te duaaaaaa shum genta je ma e mira tung

Anonymous said...

tung genta te dua shum a je ma e mira prej kengetareve tung TE DUA AAAAAAA?

Anonymous said...

oj genta mbaje men gjithmon se je PERFEKT zanin e ki xix , trubin boomb , e bukur po , me tanat je lumi Miloti qe tka ty , edhe krenomi qe je gjilanase . veq vazhdo , spo di fjal ma te mira me te shkru se je pa coment diqka
Mpuq nga gjilanaset

Ketrina said...

Genta je shum e buker ti je ma e mir se adelina
adelina na trishton ti jo kreit ti te doin semmer je ti une wi pi zwizres daim kanget ti ngoi une edhe i blei kreit familia ime te doin ti gentiana ismajli asht ma e mir pi kreit botes ti je semmer genta kengen posesiv e du shum
Du bist die beste der welt Genta
Ketrina

Ketrina said...

Genta je shum e buker ti je ma e mir se adelina
adelina na trishton ti jo kreit ti te doin semmer je ti une wi pi zwizres daim kanget ti ngoi une edhe i blei kreit familia ime te doin ti gentiana ismajli asht ma e mir pi kreit botes ti je semmer genta kengen posesiv e du shum
Du bist die beste der welt Genta
Ketrina

Ketrina said...

Genta je shum e buker ti je ma e mir se adelina
adelina na trishton ti jo kreit ti te doin semmer je ti une wi pi zwizres daim kanget ti ngoi une edhe i blei kreit familia ime te doin ti gentiana ismajli asht ma e mir pi kreit botes ti je semmer genta kengen posesiv e du shum
Du bist die beste der welt Genta
Ketrina

Anonymous said...

gent o gent ma e mira u go girl represent 4 all those albo girls who live away from kosov. you do your shit can't no body stand in your way or top you coz u da best of da best keep doin wat u doin. Ur much betta than sum of these other ugly up them self BITCHES LIKE NORA ISTREFI FUKIN LOOKS LIKE SHE'S A BLOODY CHINESE SHITTTT. Peace out luv u genta

Anonymous said...

ey kit ini hallakat valla nuk ini nmend?mbas Kurvat boni ke shtu. Respekt. nuk jeni me te vertet nmend.

Anonymous said...

GENTA don te bohet si JENNIFER LOPEZ po ska CHONCs

Anonymous said...

EY GENTA don te bohet si JENNIFER LOPEZ po nuk ka CHONCS as pak OK. die nutte ethe vidiot don ti boje si ajo hahahah.TUNG bukuroshja e tetoves

Anonymous said...

Best regards from NY!
» » »

genti said...

tung e dashura genta je shum e bukur th addelines te shkon ne rreseti hongsha cicat tung edhe pidhin tung i love you te dua ma shum se moloti

Anonymous said...

I LUV DIZ SONG ITZ DA BEST ITZ A #1 SONG KK LUV U BII