Thursday, February 16, 2006

Armend Rexhepagiq Video

6 comments:

Anonymous said...

Eshte Kengetari me i mire shqiptar. Ka shume kenge te bukura ka nje vokal shume te bukur, edhe nje stil tjeter te veshuri dhe interpretues shume i mire. Nuk e edi por per kete kengetar kam shume simpati.
I uroj suksese, dhe nje krijimtari sa me te madhe.
Videoklipi eshte yll fare.

Anonymous said...

hehehe valla kokeshe qerru more shoq apo shoqe se nuk po dishe qka eshte muzika

Anonymous said...

Cdo njeri e ka shijen e vet. Nese ty nuk te pelqen Armend Rexhepagiqi atehere mos e ndegjo. Tjereve nuk ke nevoje me ju imponu muziken qe e ndegjon ti.
Armend Rexhepagiqi eshte nje kengetar qe shume te rinje ne Kosove e ardhurojne per zerin dhe kenget e tij.

Anonymous said...

oooooooooooooo cfare pa lexoj po ti qe po na thua te shporremi ti nje here spo dike ku i bjen muzika me shpi .qenke nje rrot budallice a budalli qe spo dike kurrgja ,i\e shkret po me vjen keq per ty per zoten po me dhimsesh . Armendi eshe nje kengetar shume i mere ne kosov spo them se eshte me i miri sepse ka dhe me te mire se ai po te thuash se esht i keq nuk egziston sepse ai ka nje ze te mrekullueshem . tung

Anonymous said...

Enjoyed a lot! Wellbutrin pour lanxit Volkswagen screensavers 911sc porsche sale Audi allroad wheel questions

Anonymous said...

Wonderful and informative web site. I used information from that site its great. black amateurs porn Ground upgrade for lexus is300 Maker of zocor http://www.prozacfluoxetine.info