Thursday, February 16, 2006

Hija E Jetes Rre Shuplaka Tash Video

Rap Hip Hop And R&B Hija E Jetes Video

13 comments:

kushtrim said...

ta cifsha nanen pse boheni si te zit [you mother fukers] nea jemi pi ne amerik. si te ishet ketu te zit ne va cinjen nanen [kushtrim]

Anonymous said...

EJ KUSHTRIM A E DIN TI QKA ASHT HIP HOPI A JO AMERIKANT PO SHUM MA MIR

Anonymous said...

ej mir e ka kushtrimi jon tranu kta shqiptar zdi qa po menojn kryt n'hava e kan qu MOTHER FAKERS
mondaa

Anonymous said...

ej po ju dy te kajit jini bre qka po i shani shiptart a skame rap shqip ju dy kushtrim

I_TRENTI said...

Me Hijen e Jetes , Tingullin 3 , Ritmin e Rruges, , Etno Engjujt dhe Zwei_PO_Zwei hehehe 2po2 Mos e shtyni se kta jan te paret qa e kan pru repin ne kosov.E qa thoj kta Lininistat shqiptar qe kan gjak shkau apo te magjupve kush po jav qi familjet,, Pershendetje per YLLAT E RAP_REP-it SHQIPTAR ebe HJ , RR , T3 ,EE , 2_PO_2

I_TRENTI said...

Hija Jetes , Ritmi Rruges , Tingulli 3 , Etno Engjujt , Zwei_po_Zwei (2PO2) kta jan ma te miret sespe kta e jan ata te paret qe e kan pru Repin Shqip ne Kosov.. E kta tjert po mendoj kta Lininstat qe kan gjak shkau apo te magjupve kush po jav qi familjet,,,,,

Anonymous said...

hamamin unikkatili u kan tu repovat ne amerik anglisht perpara krejt kta hamama tinguli 3 edhe rr (ritmi ruges) a nuk ja degjoni shka thot ne album a ? sen as njani nuk din bre ata muta unikkatili ja ka nis anglisht tani kur i pa se tingulli 3 edhte ritmi ruges ja dhiti ftyren e hip hopit tani ja ka nis ne kosov me repovat (anom prej amerikes)

Anonymous said...

ej ti kushtrim qe thae qe jan bo si zezakt a din qka TE LUMT GOJA TY se ashtu esht krejt...as unikatil as hamam se stili esht i zezakve edhe u kry leni repin shqiptar qe u formu qetash e po na zhurdhoni me ket hip hop as vet se din qka esht degjone hip hopin e zezakve tu i shajt te bardht e tani kqyrne me kopju qat her (tina london)(p.s FUCKI ALL DA BLACK WANABEES)

Anonymous said...

ej ti kushtrim qe thae qe jan bo si zezakt a din qka TE LUMT GOJA TY se ashtu esht krejt...as unikatil as hamam se stili esht i zezakve edhe u kry leni repin shqiptar qe u formu qetash e po na zhurdhoni me ket hip hop as vet se din qka esht degjone hip hopin e zezakve tu i shajt te bardht e tani kqyrne me kopju qat her (tina london)(p.s FUCK ALL DA BLACK WANABEES)

Anonymous said...

Tropoja G Boy. qka po thuni ju br e hajveraaaaaaa ritmi i rruges ma kot ska vallahi eshte kot dhe pse jan te pare kurrfie nuk me pleq

Anonymous said...

That's a great story. Waiting for more. solar for heating video cards radio cd para renault express Lamborghini home Mclennan county taxes Weaver dura corporation pressure washer parts http://www.teenfuck3.info/Almost_nude_teens.html testing electric water heater on line casino Solar powered water heaters canadian companies Infiniti forum bathroom 8 faucets Oldsmobile dealers in attleboro mass merchant account brazil Boat cruises in baltimore Exporter furniture modern Number of dust mites that infest a mattress

Anonymous said...

Wonderful and informative web site. I used information from that site its great. Big tits tight clothes correctional phone services pa Online discount golf warehouse Winning casino baccarat symptom vicodin pregnancy Craps dice set Search engine marketing march information

Anonymous said...

Enjoyed a lot! » » »